Ισπανία Vamos a Barcelona!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Εξαιρετικες και οι φωτογραφιες απο τη Χιρονα,πολυ ομορφη πολη!
Έμεινα για μέρες για επαγγελματικούς λόγους. Νομίζω ότι αξίζει πολύ μια ημερήσια επίσκεψη, ειδικά αρχές Μαϊου που έχει ανθοέκθεση και όχι μόνο είναι στολισμένη όλη η πόλη, αλλά οι κάτοικοι ανοίγουν τα σπίτια τους και μπορεί να μπει κανείς να δει τις εσωτερικές αυλές στην εβραϊκή γειτονιά- κερνάνε και φοντάν :haha:.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τελεια αφηγηση!Ευχομαι συντομα και αλλο ωραιο ταξιδι!Αληθεια dimosf,ποιος ειναι ο επομενος στοχος?
Στην Ελλάδα, πάμε στα τέλη του μήνα Βόρεια Εύβοια για 5 μέρες και τέλη Σεπτέμβρη για 10 (5+5) μέρες σε Λέρο και Κάλυμνο. Το δίμηνο Ιουλίου-Αυγούστου αραχτοί με φίλους στο σπίτι στην Κάρυστο για μπάνια.
Εξωτερικό τα προγραμματισμένα είναι για μέσα Οκτώβρη μια εβδομάδα στην Πράγα και τον επόμενο Μάρτη 12 μέρες στο Ιράν

Βέβαια όλα αυτά αν όλα πάνε καλά μιας και ποτέ δεν ξέρει κανείς.
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Τη Χιρόνα την εβγαλα απ το προγραμμα. Μη λέτε πόσο όμορφη είναι :(
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Στην Ελλάδα, πάμε στα τέλη του μήνα Βόρεια Εύβοια για 5 μέρες και τέλη Σεπτέμβρη για 10 (5+5) μέρες σε Λέρο και Κάλυμνο. Το δίμηνο Ιουλίου-Αυγούστου αραχτοί με φίλους στο σπίτι στην Κάρυστο για μπάνια.
Εξωτερικό τα προγραμματισμένα είναι για μέσα Οκτώβρη μια εβδομάδα στην Πράγα και τον επόμενο Μάρτη 12 μέρες στο Ιράν

Βέβαια όλα αυτά αν όλα πάνε καλά μιας και ποτέ δεν ξέρει κανείς.
Τελεια,ολα καλα να πανε!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Κι εγώ θα προτιμούσα τη Χιρόνα. Όχι οτι η Μονσεράτ δεν είναι ωραία.
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Στη Χιρόνα έχω κάνει ένα απλό πέρασμα όταν μας είχαν πάει εκδρομή με τη σχολή στο μουσείο του Νταλί. Μονσερράτ δεν έχω πάει κι ίσως να ναι ένα ωραίο διάλειμμα ανάμεσα στις πόλεις.
Δεν ξέρω... Εχω 20 μέρες να αποφασίσω.
Τώρα μου αρέσει και η Μπεσαλού! Και στη Μανρέσα θέλω.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Στη Χιρόνα έχω κάνει ένα απλό πέρασμα όταν μας είχαν πάει εκδρομή με τη σχολή στο μουσείο του Νταλί. Μονσερράτ δεν έχω πάει κι ίσως να ναι ένα ωραίο διάλειμμα ανάμεσα στις πόλεις.
Δεν ξέρω... Εχω 20 μέρες να αποφασίσω.
Τώρα μου αρέσει και η Μπεσαλού! Και στη Μανρέσα θέλω.
Ανάμεσα στις 3 ψηφίζω Μπεσαλού με τα χίλια. Είναι μικρή, θέλεις λίγο χρόνο και αρκετά κοντά και στη Χιρόνα. Ξέρω πως κοντά στη Μπεσαλού υπάρχουν και άλλες μεσαιωνικές πόλεις. Ο Παναγιώτης μπορεί να σου πει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.553
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom