Volotea εισιτήρια με 5€

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.285
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Απο Αθηνα λετε εχει 5ευρα;
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
5 Ευρω επιστροφη βρηκα..Παιδια δεν εχουμε ξανα παει Ιταλια. Αξιζει να παμε πρωτη φορα Παλερμο ας πουμε και οχι Ρωμη ? Αν μπορει ας απαντησει καποιος για να κλεισουμε..Ευχαριστω πολυ...
Θανάση παιδί μου...τι κάθεσαι και σκέφτεσαι....έχω πάψει να μετρώ πόσες φορές έχω πάει στην Ιταλία.....δεν είναι ένας απλός τουριστικός προορισμός...Θρησκεία είναι...όπου και να πας δεν θα το μετανιώσεις
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να είναι καλά η αγαπημένη μας volotea, κάθε χρόνο μας τιμά και μεις την προτιμούμε!
Να ξεκουμπιστει και να ερθει πιο σοβαρος παικτης..ακου επιστροφη μονο παρασκευη χαραματα!!οτι πιο αβολο εχω δει μεταξυ των 2 χωρων. Δεν απευθυνεται σε μας αλλα σε ιταλους με πακετα κ μη.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Παιδιά μόλις κλείσαμε και εμείς για Παλέρμο επιστροφή 11 Αυγούστου στα 5€

:xalara::xalara::xalara::xalara::xalara:
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Για την προσφορά για Σαντορίνη δεν είπατε κάτι ... 9.99 ευρώ πήγαινε-έλα και μάλιστα Σαβατο - Κύριακο με πολύ καλές ώρες αναχώρησεις!!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Το ότι δεν έχει έρθει ακόμα mail επιβεβαίωσης είναι φυσιολογικό; (πρώτη φορά με Volotea)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μην ανησυχείς, θα έρθει .... Έκανα κράτηση 10.58 και το mail επιβεβαίωσης ήρθε 15.47.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Μου έδωσε αριθμό επιβεβαίωσης κατά τη κράτηση. Όταν το βάζω όμως λέει ότι έχει παρουσιαστεί σφάλμα.
Ουτε εμενα με αφηνει να μπω στην κρατηση του λογαριασμου μου αλλα το mail ηρθε μεσα σε 5 λεπτα...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom