Volotea Volotea - νεες πτησεις

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι εγώ θέλωωωω
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Όντως όπως προείπαν κάποιοι συμφορουμίτες , όταν κλικάρεις τις ημερομηνίες που σου δείχνει με προσφορά και προχωρήσεις , σου αλλάζει μετά τις τιμές.

Όμως από πισω στο φόντο εμφανίζει πίνακα με τις τιμές ανα ημέρα οπότε μπορείτε να αλλάξετε-επιλέξετε τις ημερομηνίες που θέλετε και να δείτε εαν οι τιμές σας εξυπηρετούν.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Αφου αφησε τη γραμμη η Air One...αντικαθισταται απο τη Volotea. Απο Απριλιο Αθηνα -Βενετια. Και απο Ζακυνθο, Θεσσαλονικη. Και απο Ηρακλειο για Ναπολη.
Τιι?? Πότε έγινε αυτό? Πότε μας χαιρέτησε η Air one?? Τώρα αυτή η Volotea τι είναι? Τύπου ryanair? Ουφ

(Πάω να τσεκάρω τιμες χοχο)
 

Alexi0s

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Εγώ πρόλαβα και έκλεισα εις διπλούν με 10 ευρώ . Αθήνα - Βενετία (Μάιο) και Αθήνα-Βενετία-Πράγα (Ιούλιο) Ήταν μεγάλη προσφορά και δεν μπορούσα να πω όχι...και να μην πας δηλαδή θα χάσεις 20 ευρώ. Επειδή η επιστροφή ήταν πιο ακριβή ή το φτηνό εισιτήριο ήταν μετά από μέρες, ο γυρισμός θα γίνει μέσω Μιλάνο ή Ρώμη με Ryanair. Για Πράγα να είναι καλά η Αιγαίου και η Alpha Bonus :D
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Να αναφέρω επίσης ότι η Volotea και φέτος όπως και πέρυσι, θα συνδέσει απευθείας την Σάμο με την Βενετία! Με μία πτήση την εβδομάδα, από αρχές Μαΐου μέχρι τέλη Ιουλίου, κάθε Πέμπτη, και με 2 πτήσεις μέχρι τέλους Σεπτεμβρίου, κάθε Τρίτη και Πέμπτη.
Πέρυσι μου ξέφυγε. Φέτος δεν μου γλυτώνει!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ξεσαλωνουν κι αυτοι...ειδα 125 Παλερμο Αυγουστο....και Σαντορινη 10...στον επομενο τονο θα μας πληρωνουν...
 
Μηνύματα
66
Likes
25
Παιδιά πού ακριβώς τις βλέπετε αυτές τις τιμές? Γιατί εγώ δεν βλέπω τίποτα τέτοιο. Ούτε πτήση Αθήνα Θεσσαλονίκη υπάρχει, ούτε φυσικά Βενετία με 10 και 20 ευρώ. η πιο φτηνή που βρίσκω είναι με 45 ευρώ να πας, 55 να γυρίσεις και σύνολο κατά την κράτηση 45+55= 141 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom