Volotea Volotea 50 ευρώ voucher

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Πριν λίγο πήρα στο μειλ μου ενα voucher των 50 ευρω στα καλά καθούμενα από τη Volotea που μπορεί να εξαργυρωθέι σε σε έναν μήνα για πτήσεις ΟΠΟΤΕ ΘΈΛΕΙ κανείς μέσα στο 2022 . Μόλις το εξαργύρωσα Δεν υπάρχουν όροι και ψιλά γράμματα, εξαργυρώνεται και σε one way, σε παραπάνω από ένα άτομα, σε υπηρεσίες, γενικά ό,τι να ναι.
Για ψαχτείτε μήπως το λάβατε.
Βέβαια η εταιρεία κάνει ακυρώσεις, αλλαγές ώρας κλπ αλλά επιστρέφει αμέσως τα λεφτά. Τελος πάντων έκλεισα με 10 ευρώ ανα άτομο καλοκαιριάτικα.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Κι εγω το ελαβα και λεω καποιο λακκο θα χει η φαβα και δεν ασχοληθηκα. Παω γληγορα να ψαξω πτησεις <3
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Κι εγω το ελαβα και λεω καποιο λακκο θα χει η φαβα και δεν ασχοληθηκα.
Κι εγω το ιδιο σκεφτηκα, οτι θα ειχε ορο τουλαχιστον πηγαινε ελα η πολυ στενα χρονικα ορια ταξιδιου.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Κι εγώ έλαβα το καλοκαίρι ένα κουπόνι 60€ σαν δώρο για την αναστάτωση που τυχόν προκάλεσαν οι αναπροσαρμογές στο πρόγραμμα της εταιρείας (οι ακυρώσεις δηλαδή). Είχα κλείσει ήδη δύο πτήσεις οι οποίες είχαν ακυρωθεί. Μια χαρά πάντως επέστρεψα δωρεάν από το Στρασβούργο με το κουπόνι. Γενικά οι πτήσεις από Αθήνα για Γαλλία έγιναν κανονικά φέτος το καλοκαίρι (η Λυών και η Μασσαλία μάλιστα συνεχίζονται μέχρι τέλος Οκτώβρη) σε αντίθεση με τα περισσότερα δρομολόγια προς Ιταλία και τα δρομολόγια προς Κροατία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Σήμερα έλαβα κι εγώ κουπόνι 50 ευρώ ξαφνικά από τη Volotea που λήγει σε 8 ημέρες. Χάρηκα τρελά καθότι μας είχαν λήξει τα περυσινά κουπόνια χωρίς να προλάβουμε να τα χρησιμοποιήσουμε εντός του χρόνου.
Προσπαθώ όμως να το εξαργυρώσω και η ιστοσελίδα συνεχώς με πετάει έξω (πριν φτάσω στο σημείο να καταχωρίσω το κουπόνι). Γνωρίζει κανείς τί συμβαίνει; Εβγαλε κανείς εισιτήριο με Volotea σήμερα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Σήμερα έλαβα κι εγώ κουπόνι 50 ευρώ ξαφνικά από τη Volotea που λήγει σε 8 ημέρες. Χάρηκα τρελά καθότι μας είχαν λήξει τα περυσινά κουπόνια χωρίς να προλάβουμε να τα χρησιμοποιήσουμε εντός του χρόνου.
Προσπαθώ όμως να το εξαργυρώσω και η ιστοσελίδα συνεχώς με πετάει έξω (πριν φτάσω στο σημείο να καταχωρίσω το κουπόνι). Γνωρίζει κανείς τί συμβαίνει; Εβγαλε κανείς εισιτήριο με Volotea σήμερα;
Βαλε Νικολουλη να σε κρατησει ξυπνια και συνεχισε την προσπαθεια, γιατι ολο τον Δεκεμβρη εχει βγαλει 9ευρα απο Αθηνα (Βενετια ειδα). Μαλλον γι αυτο θα κρασαρε.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ακόμη δεν λειτουργεί. Τώρα μου πετάει μνμ ότι κάτι απρόβλεπτο συνέβη. Κλαψ! :(:(:(
Βλέπω το κουπόνι να πηγαίνει στράφι, μέχρι να καταφέρω να ολοκληρώσω τη συναλλαγή, δεν θα έχει μείνει φτηνό εισιτήριο ούτε για δείγμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom