Volotea Volotea

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Μπορεσε κανεις να χρησιμοποιησει την εφαρμογη της Volotea?
Τι καβουρδιστηρι ειναι αυτο? Δεν μπορω καν να κανω log in.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.433
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπορεσε κανεις να χρησιμοποιησει την εφαρμογη της Volotea?
Τι καβουρδιστηρι ειναι αυτο? Δεν μπορω καν να κανω log in.
Μόλις την άνοιξα ζήτησε αναβάθμιση της εφαρμογής, το έκανα και μετά μπήκα κανονικά.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.220
Likes
5.749
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μπορεσε κανεις να χρησιμοποιησει την εφαρμογη της Volotea?
Τι καβουρδιστηρι ειναι αυτο? Δεν μπορω καν να κανω log in.
Την εγκατέστησα πριν πέντε μέρες. Μια χαρά δουλεύει. Και log in αμέσως.
 

Sofidama

New Member
Μηνύματα
4
Likes
4
Γενικα τα ταξιδια με τη Volotea δεν τα λες και σιγουρα, αλλα μονο χαμενος δεν βγαινεις. Εκτος του οτι δινει +20% σε credit στρογγυλοποιημενο προς τα πανω αρκετα στις ακυρωσεις (η Agean μονο 10%), εδωσε προσφατα και αποζημιωση 50ρικο λογω "ψυχικης οδυνης" για ακυρωση, κατι που δεν το εχω ξαναδει ποτε, δινει βαλιτσακι, εχει ευχρηστοτατη διαδικασια διαχειρισης των κρατησεων, ειδικα αν αλλαξει η ωρα πτησης. Πολυ ωραιοι.
Το SuperVolotea ψηνομουν να το παρω για 20 μολις ευρω, αλλα δεν κλεινω τοσες πτησεις οποτε μαλλον θα πηγαινε απατο. Ομως ηταν πολυ καλη προσφορα οταν ετρεχε.
Καλησπέρα!!!
Έχω κλείσει για πρώτη φορά ταξίδι με volotea τον Ιούνιο για Μπάρι... Με τόσα που έχω διαβάσει άρχισα να πιστεύω πως θα ακυρωθεί καμία πτήση. 🤔
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Καλησπέρα!!!
Έχω κλείσει για πρώτη φορά ταξίδι με volotea τον Ιούνιο για Μπάρι... Με τόσα που έχω διαβάσει άρχισα να πιστεύω πως θα ακυρωθεί καμία πτήση. 🤔
Αν ακυρωθει, παιρνεις πλοιο η κλεινεις με αλλη εταιρεια για νοτια Ιταλια.
Οποιος θελει ηρεμα ανεφελα ταξιδια κλεινει με αλλες εταιρειες.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα!!!
Έχω κλείσει για πρώτη φορά ταξίδι με volotea τον Ιούνιο για Μπάρι... Με τόσα που έχω διαβάσει άρχισα να πιστεύω πως θα ακυρωθεί καμία πτήση. 🤔
Καλημερα. Η πτήση που ειχα κλεισει εγώ για Σαντορίνη την 1η Μαιου έγινε κανονικά. Εγώ έλπιζα να ακυρωθεί γιατί δεν μπόρεσα να φύγω και θα ήθελα να αποζημιωθώ, αλλά ατύχησα (κλαψ).

Τα προβλήματα με την Volotea ξεκίνησαν την περίοδο της πανδημίας, πριν ποτέ δεν είχα πρόβλημα ακύρωσης. Και μάλλον τελείωσαν.
 

Sofidama

New Member
Μηνύματα
4
Likes
4
Αν ακυρωθει, παιρνεις πλοιο η κλεινεις με αλλη εταιρεια για νοτια Ιταλια.
Οποιος θελει ηρεμα ανεφελα ταξιδια κλεινει με αλλες εταιρειες.
Βέβαια είναι και το οικονομικό κομμάτι στη μέση.
Έχοντας χάσει πληρωμένο ταξίδι πριν δύο μήνες είπα τώρα που είδα την προσφορά να το πάω οικονομικά.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Θεωρείτε πολύ πιθανό να ακυρωθεί πτήση της Volotea κατακαλόκαιρο (Ιούλιο) από Σαντορίνη σε Βενετία? Ειδικά αφού γίνεται σε κοινό κωδικό/συνεργασία με Aegean?
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Βλέπω πτησούλες για τελη Μαϊου και Ιούνιο Αθήνα-Μπιλμπαο με 39 ευρω + καναδυο τον Οκτώβρη-Νοεμβρη.
ΚΟ ΨΟ ΧΡΟ ΝΙΑ.
Η επιστροφή ακριβή αλλά έχει κανείς αρκετές επιλογές από κει ψηλά, πηγαίνοντας σε άλλες πόλεις.
Αν ήμουν Ελλάδα κι έψαχνα πού να πάω στα κοντά, θα το χτύπαγα χωρίς δεύτερη σκέψη.
Αν πάλι ήθελα ένα ταξιδάκι το φθινόπωρο, θα το ξαναχτύπαγα χωρίς δισταγμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom