Volotea Volotea

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν μου βγάζει κάτι τέτοιο στο λογαριασμό μου

Βλέπω αυτό
1655818622583.png
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αν το γυρίσεις στα ελληνικά θα δεις αυτό που έστειλα. Στα αγγλικά αυτό που έστειλες. 🤣
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Στο app γραφει τα ίδια και στα αγγλικά και στα ελληνικά.

1655819033515.png
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Εγω τα βρηκα και στο μειλ ξεκαθαρα. Και θυμηθηκα το ποστ του @orestcrete που το ειχε αγορασει 20 ευρω και παλι αξιζε τον κοπο. Απεριοριστες αλλαγες κλπ κλπ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγω τα βρηκα και στο μειλ ξεκαθαρα. Και θυμηθηκα το ποστ του @orestcrete που το ειχε αγορασει 20 ευρω και παλι αξιζε τον κοπο. Απεριοριστες αλλαγες κλπ κλπ.
Μάλλον δεν είναι τόσο ξεκάθαρα...

Edit Αρχισα κράτηση και όντως έχω 10 kg checked βαλίτσα :clap:

Κάτι πρέπει να κάνουν με το σάιτ και το app.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Edit Αρχισα κράτηση και όντως έχω 10 kg checked βαλίτσα :clap:
Περιμενω τα κρυα βραδια του χειμωνα που θα βγαλει εισιτηρια με 1 ευρω με βαλιτσα και θα τα μεταφερω και θα τα μεταφερω οταν αλλαζει ωρες. Οχι σαν περσι που εχασα τα μονοευρα, ελεος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Περιμενω τα κρυα βραδια του χειμωνα που θα βγαλει εισιτηρια με 1 ευρω με βαλιτσα και θα τα μεταφερω και θα τα μεταφερω οταν αλλαζει ωρες. Οχι σαν περσι που εχασα τα μονοευρα, ελεος.
:haha::haha::haha:
 

zade

Member
Μηνύματα
160
Likes
695
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Για να καταλάβω. Αγοράζουμε δηλαδή megavolotea τώρα, κλείνουμε όποτε θέλουμε εισητήρια με την χρεώση που θα υπάρχει τότε (οκ αποδεκτό) και μας βάζουν και βαλίτσα μέχρι 4 άτομα από μια βαλίτσα ο καθένας ;
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.178
Likes
5.379
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Για να καταλάβω. Αγοράζουμε δηλαδή megavolotea τώρα, κλείνουμε όποτε θέλουμε εισητήρια με την χρεώση που θα υπάρχει τότε (οκ αποδεκτό) και μας βάζουν και βαλίτσα μέχρι 4 άτομα από μια βαλίτσα ο καθένας ;
Σωστα, μεχρι 10 κιλα
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Ναπολη μπαρι λυον.... τουλουζη; (οτι παρεις 9ευρω...) τι απο αυτα βγαινει πιο χαλαρο σαν προγραμμα; κ θα ηθελα μουσειο τεχνολογειας ή φυσικης ιστοριας.... Σχεδιαζω ενα ταξιδι με 4 και 7 ετων....
Μπάρι δεν έχω πάει, από τις άλλες πιο όμορφη βρίσκω την Toulouse, μετά τη Lyon και τελευταία τη Napoli. Τη Napoli τη βρίσκω άσχημη πόλη με πάρα πολύ ενδιαφέρον. Τη βρίσκω πολύ πιο ενδιαφέρουσα απ'τις άλλες 2. Η Toulouse σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια δεν έχει μεγάλο τουριστικό ενδιαφέρον. Και οι 3 πόλεις νομίζω ότι έχουν μουσεία φυσικής ιστορίας. Και οι 3 πόλεις έχουν πολύ δυνατά μέρη κοντά τους για μονοήμερες. Και οι 3 πόλεις έχουν ξακουστή κουζίνα. Η Napoli είναι αισθητά φθηνότερη, ειδικά στο φαγητό. Η Toulouse είναι η πιο εύκολη για περπάτημα από τις 3 και αρκετά πιο μαζεμένη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.511
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom