Volotea Volotea

PanosTour

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας. Ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το 15ημερο free trial της Megavolotea. Εαν ενεργοποιήσω και κλεισω/πληρωσω τα εισιτηρια και στη συνεχεια την ακυρωσω πριν την χρεωση των 59.90€ θα αλλαξει κατι στις χρεωσεις του εισιτηρίου μου ή στα προνομια? Ειναι κατι που το εχει κανει καποιος?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Σύμφωνα με τους όρους, θα χάσεις τις υπηρεσίες που προσφέρει (αλλαγή πτήσεων χωρίς τέλος κλπ.). Ότι έχεις πληρώσει, πώς θ' αλλάξει;

Για να μπορέσει να χρησιμοποιήσει τα προνόμια της υπηρεσίας Megavolotea, ο χρήστης θα πρέπει να είναι συνδρομητής της υπηρεσίας Megavolotea τη στιγμή που επωφελείται από αυτά τα προνόμια. Για αυτόν τον λόγο, αν αποφασίσει να μην εγγραφεί στην υπηρεσία Megavolotea κατά τη λήξη της Δοκιμαστικής Περιόδου, δεν θα μπορεί να χρησιμοποιεί τα προνόμια από εκείνη τη στιγμή και πέρα.
 

PanosTour

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Σύμφωνα με τους όρους, θα χάσεις τις υπηρεσίες που προσφέρει (αλλαγή πτήσεων χωρίς τέλος κλπ.). Ότι έχεις πληρώσει, πώς θ' αλλάξει;

Για να μπορέσει να χρησιμοποιήσει τα προνόμια της υπηρεσίας Megavolotea, ο χρήστης θα πρέπει να είναι συνδρομητής της υπηρεσίας Megavolotea τη στιγμή που επωφελείται από αυτά τα προνόμια. Για αυτόν τον λόγο, αν αποφασίσει να μην εγγραφεί στην υπηρεσία Megavolotea κατά τη λήξη της Δοκιμαστικής Περιόδου, δεν θα μπορεί να χρησιμοποιεί τα προνόμια από εκείνη τη στιγμή και πέρα.
Κι εγώ αυτο σκέφτηκα απλά ρώτησα μήπως κάποιος αλλος έκανε κάτι παρόμοιο ή είχε αντιστοιχη εμπειρία
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ενας χρονος Μega Volotea με 30 ευρω.
Εμεις παντως το ειχαμε αγορασει με 10.
VOLOTEA | Megavolotea less is more
Δεν ειχα πειστει με το ποστ σου. Μεγαλο λαθος μου. 2-3 ταξιδια το χρονο τα βγαζεις με το παραπανω, οχι τα 30 αλλα τα 60€ που μολις πληρωσα. Σε ενα μονο one way: εκπτωση 10€, 17€ χειραποσκευη, 20€ δωρο γενεθλιων=47€..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Δεν ειχα πειστει με το ποστ σου. Μεγαλο λαθος μου. 2-3 ταξιδια το χρονο τα βγαζεις με το παραπανω, οχι τα 30 αλλα τα 60€ που μολις πληρωσα. Σε ενα μονο one way: εκπτωση 10€, 17€ χειραποσκευη, 20€ δωρο γενεθλιων=47€..
Μονο που εκοψε τις killer προσφορες. Μπηκα χθες μετα απο πολυ καιρο να δω τι γινεται, ειδικα για τα δρομολογια Κυριακη απογευμα η βραδυ και εκλαψα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μονο που εκοψε τις killer προσφορες. Μπηκα χθες μετα απο πολυ καιρο να δω τι γινεται, ειδικα για τα δρομολογια Κυριακη απογευμα η βραδυ και εκλαψα.
Εκοψε? Ξερεις πολλες εταιρειες με 9€ εισητηρια στην εποχη μας?..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αριστες εντυπωσεις. Ευγενεστατο πληρωμα, τσαμπα τιμες, πληρες συστημα ψυχαγωγιας απο wifi με 3d χαρτη πτησης και ανακλινομενα καθισματα. Αν δεν ακυρωνουν θα πανε καλα..
340919D4-EDF1-4016-8378-FAD21FD124B5.jpeg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.475
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom