Vouchers

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Μα αυτο σου λέω, πηρα προσφορα και θελει μονο 19 ευρω για απεγκατασταση.. οπως και ναχει ειναι πάρα πολλά τα 200 ευρω.. σιγουρα θελει ψαξιμο.. το ποσο θα τρεξει και αν αξιζει αυτο εξαρταται απο τον καθενα.. για μενα μου ηρθε κουτι όλο αυτό κυριως για το ψυγειο (ειναι 30ετιας αλλά σκυλος μαυρος Zanoussi) που ηθελα κανα 2 χρονια τωρα να αντικαταστησω στο εξοχικό.. αλλά και το κλιματιστικό δεν με χαλάει ..θα το αλλάξω και αυτό ειναι 20ετιας ..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.002
Likes
40.903
Μα αυτο σου λέω, πηρα προσφορα και θελει μονο 19 ευρω για απεγκατασταση.. οπως και ναχει ειναι πάρα πολλά τα 200 ευρω.. σιγουρα θελει ψαξιμο.. το ποσο θα τρεξει και αν αξιζει αυτο εξαρταται απο τον καθενα.. για μενα μου ηρθε κουτι όλο αυτό κυριως για το ψυγειο (ειναι 30ετιας αλλά σκυλος μαυρος Zanoussi) που ηθελα κανα 2 χρονια τωρα να αντικαταστησω στο εξοχικό.. αλλά και το κλιματιστικό δεν με χαλάει ..θα το αλλάξω και αυτό ειναι 20ετιας ..
Επειδη κου αναψες φυτιλια, το βρηκα με 19.90 απεγκατασταση συν 10 μεταφορικα. Μονο που δεν δεχεται το κουπονι.
Θα το ξαναδω αλλη μερα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.002
Likes
40.903
Μα αυτο σου λέω, πηρα προσφορα και θελει μονο 19 ευρω για απεγκατασταση.. οπως και ναχει ειναι πάρα πολλά τα 200 ευρω.. σιγουρα θελει ψαξιμο.. το ποσο θα τρεξει και αν αξιζει αυτο εξαρταται απο τον καθενα.. για μενα μου ηρθε κουτι όλο αυτό κυριως για το ψυγειο (ειναι 30ετιας αλλά σκυλος μαυρος Zanoussi) που ηθελα κανα 2 χρονια τωρα να αντικαταστησω στο εξοχικό.. αλλά και το κλιματιστικό δεν με χαλάει ..θα το αλλάξω και αυτό ειναι 20ετιας ..
Πηρα ενα κλιματιστικο σημερα τελικα. Πολυ καλη επιδοτηση για να παει χαμενη.
Για δευτερο το σκεφτομαι, εχω περιθωριο εναν μηνα σχεδον.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.002
Likes
40.903
Και γω σημερα μια απο τα ιδια ... κλιματιστικό + ψυγειο... στην ουσία σαν να πήρα δωρεάν ψυγειο...
Εσυ τι καταλαβες? Οτι παιρνουμε απο τον Κωτσο τα 1×10 bonus αν η αρχικη τιμη ειναι πανω απο 649 ευρω η αφου αφαιρεθει η επιδοτηση? Ξεχασα να ρωτησω. Αν ειναι η αρχικη τιμη, τοτε τα παιρνω κι αυτα :D.
Ειναι καπως ακατανοητη η κινηση στην εφαρμογη Alpha Bonus. Πηρα τα bonus ×4 την ωρα της αγορας, τα μετετρεψα σε μιλια και τωρα η κινηση αυτη ×4 εχει εξαφανιστει απο τη ροη των bonus στην εφαρμογη, χωρις να εχω αρνητικο πιστωτικο σε bonus.
Δεν καταλαβαινω τι γινεται.
 
Last edited:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Εσυ τι καταλαβες? Οτι παιρνουμε απο τον Κωτσο τα 1×10 bonus αν η αρχικη τιμη ειναι πανω απο 649 ευρω η αφου αφαιρεθει η επιδοτηση? Ξεχασα να ρωτησω. Αν ειναι η αρχικη τιμη, τοτε τα παιρνω κι αυτα :D.
Ειναι καπως ακατανοητη η κινηση στην εφαρμογη Alpha Bonus. Πηρα τα bonus ×4 την ωρα της αγορας, τα μετετρεψα σε μιλια και τωρα η κινηση αυτη ×4 εχει εξαφανιστει απο τη ροη των bonus στην εφαρμογη, χωρις να εχω αρνητικο πιστωτικο σε bonus.
Δεν καταλαβαινω τι γινεται.
Δεν πηγα Κωτσο τελικά αλλά Mediamarkt ... Ουτως η άλλως εχουν όλα αυτά παραπλήσιες τιμές απλά το media δίνει και μια δωροεπιταγή 100 ευρω (αν δώσεις τουλάχιστον 2 vouchers) και δεν θελει και 19 ευρω για απεγκατάσταση ..
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.213
Mαστόρια, μου ηρθε, ενεφανισθη η άϋλος κάρτα εις τις καρτες του alpha ebanking.

δὲν με λέτε; εντος πόσου καιρού θα πρεπει να το φάμε το 80άρικον στο μπιτζινάδικον;;
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Mαστόρια, μου ηρθε, ενεφανισθη η άϋλος κάρτα εις τις καρτες του alpha ebanking.

δὲν με λέτε; εντος πόσου καιρού θα πρεπει να το φάμε το 80άρικον στο μπιτζινάδικον;;
Μεχρι 31/10
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.002
Likes
40.903
Δεν πηγα Κωτσο τελικά αλλά Mediamarkt ... Ουτως η άλλως εχουν όλα αυτά παραπλήσιες τιμές απλά το media δίνει και μια δωροεπιταγή 100 ευρω (αν δώσεις τουλάχιστον 2 vouchers) και δεν θελει και 19 ευρω για απεγκατάσταση ..
Εγω τελικα δεν μετανιωσα που επελεξα Κωτσο. Σημερα μπηκαν τα εξτρα ×10 bonus της αγορας και ελαβε υποψιν ολο το ποσο προ επιδοτησης. Επαθα σοκ με το νουμερο των bonus που μπηκαν εξτρα, με την καλη εννοια.
Το ιδιο ειχε κανει και με την αγορα υπολογιστη περσι που στον δευτερο εβαλα voucher της vodafone και εδωσε bonus ×50 για την αρχικη τιμη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.669
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom