Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
Οικονομική ναι, αλλά μαρτύριο το ταξίδι. Και δεν είμαι κανα όρθιο χιλιόμετρο..Μαρτυρησα!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Οικονομική ναι, αλλά μαρτύριο το ταξίδι. Και δεν είμαι κανα όρθιο χιλιόμετρο..Μαρτυρησα!
ξεχνας οτι ειναι ανακλινομενα, αλλου οχι..ολες οι low cost ιδιες ειναι σε χωρους. εχω δοκιμασει την εταιρεια και ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτες που πετανε Αθηνα.
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
ξεχνας οτι ειναι ανακλινομενα, αλλου οχι..ολες οι low cost ιδιες ειναι σε χωρους. εχω δοκιμασει την εταιρεια και ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτες που πετανε Αθηνα.
Εγω με αυτο που πηγα Βαρκελωνη μαρτυρισα στην κυριολεξια, δεν ξανα μπαινω σε vueling, μπορει να ετυχε δε λεω, δεν νομιζω ομως πως ειναι θεμα low cost καθως εχω πεταξει με αλλη μια και ηταν μια χαρα.

Η πλακα ειναι οτι το ιδιο βραδυ επεστρεφα με aegean, νταξει ενιωθα γαλαζοαιματη :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μπορει να ετυχε δε λεω, δεν νομιζω ομως πως ειναι θεμα low cost καθως εχω πεταξει με αλλη μια και ηταν μια χαρα.
δεν σε καταλαβαινω. να ετυχε τι ακριβως? ειπα η εταιρεια εχει ανακλινομενα καθισματα, χαλαρη πολιτικη στις χειραποσκευες, ευγενεστατο προσωπικο και επισης χαλαρη πολιτικη των premium καθισματων σε περιπτωση χαμηλου load factor πτησης που μου εχει τυχει τρις, αν θυμαμαι καλα. σε βαζουν οι ιδιοι σε καλυτερα καθισματα! μια low cost που σεβεται τον επιβατη, προσφερει ανταποκρισεις και συνοπτικα ενα καλυτερο προιον απο ολες τις αλλες που πετουν Αθηνα.
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
δεν σε καταλαβαινω. να ετυχε τι ακριβως? ειπα η εταιρεια εχει ανακλινομενα καθισματα, χαλαρη πολιτικη στις χειραποσκευες, ευγενεστατο προσωπικο και επισης χαλαρη πολιτικη των premium καθισματων σε περιπτωση χαμηλου load factor πτησης που μου εχει τυχει τρις, αν θυμαμαι καλα. σε βαζουν οι ιδιοι σε καλυτερα καθισματα! μια low cost που σεβεται τον επιβατη, προσφερει ανταποκρισεις και συνοπτικα ενα καλυτερο ποιον απο ολες τις αλλες που πετουν Αθηνα.
Να ετυχε να ειναι η χειροτερη αεροπορικη με την οποια εχω πεταξει. Χαιρομαι που σου ετυχαν τρις καλυτερες θεσεις. Δυστυχως δε μπορω να πω το ιδιο, παραμονο οτι δεν ξανα μπαινω ουτε αν με κυνηγανε!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να ετυχε να ειναι η χειροτερη αεροπορικη με την οποια εχω πεταξει. Χαιρομαι που σου ετυχαν τρις καλυτερες θεσεις. Δυστυχως δε μπορω να πω το ιδιο, παραμονο οτι δεν ξανα μπαινω ουτε αν με κυνηγανε!
πεταξε τοτε με ραιαν, ηζυ, γουιζ, πηγασο ετσι γι αρχη και τα ξαναλεμε.
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
πεταξε τοτε με ραιαν, ηζυ, γουιζ, πηγασο ετσι γι αρχη και τα ξαναλεμε.
Σε πληροφορω πως πεταξα, και ηταν πολυ καλυτερα, προτιμησα ομως να μην παινεψω καποια αλλη εδω, απλα να πω πως μια φορα δοκιμασα και δε θα ξανα παρω. Τωρα αν θιγεσαι απο την αποψη μου, λυπαμαι, δε μπορω να κανω κατι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αν θιγεσαι απο την αποψη μου, λυπαμαι, δε μπορω να κανω κατι.
δεν επικοινωνουμε μου φαινεται. να θιγομαι? απλα δεν εξηγησες καλα τι δεν σου αρεσε ετσι ωστε να βοηθηθει ο μελλοντικος ταξιδιωτης στην επιλογη του. πιστευεις οτι λεγοντας "μαρτυριο", "μπορει να ετυχε" βοηθας κανενα? πες για τα καθισματα, το προσωπικο, κατι που δεν σου αρεσε τεσπα. δεν θιγεται κανεις μην ανησυχεις, δεν μου καιγετσαι καρφακι, την εμπειρια και τη γνωμη μου ανεφερα κ μονο.
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
δεν επικοινωνουμε μου φαινεται. να θιγομαι? απλα δεν εξηγησες καλα τι δεν σου αρεσε ετσι ωστε να βοηθηθει ο μελλοντικος ταξιδιωτης στην επιλογη του. πιστευεις οτι λεγοντας "μαρτυριο", "μπορει να ετυχε" βοηθας κανενα? πες για τα καθισματα, το προσωπικο, κατι που δεν σου αρεσε τεσπα. δεν θιγεται κανεις μην ανησυχεις, δεν μου καιγετσαι καρφακι, την εμπειρια και τη γνωμη μου ανεφερα κ μονο.
Χμ μαλλον διαβασα λαθος σε τοσα αλλα ποστ που ανεφερες την εμπειρια και τη γνωμη σου.

Μια χαρα βοηθιεται ο μελλοντικος ταξιδιωτης. Δεν βλεπω που εχεις δικαιωμα να κρινεις την αποψη μου με τα μπολντ. ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ VUELING ειναι η αποψη μου.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
να κρινεις την αποψη μου με τα μπολντ. ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ VUELING ειναι η αποψη μου.
ωχου... μα που΄ειδες κρίση? ειπα αν ειναι καλη ή όχι? ατελης μου φανηκε, εξηγησε καλυτερα γιατί ήταν μαρτυριο, μονο αυτο ειπα. αν δεν θελεις να εξηγησεις και να βοηθησεις όλους με λεπτομερειες παλι καλα. λεγε οτι θες και νομιζε οτι θες, δικαιωμα σου. μην αναφερεσαι ομως σε μενα προσωπικα και σε αλλα ποστ ασχετα με το παρον θεμα. ας ληξει εδω.
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
ωχου... μα που΄ειδες κρίση? ειπα αν ειναι καλη ή όχι? ατελης μου φανηκε, εξηγησε καλυτερα γιατί ήταν μαρτυριο, μονο αυτο ειπα. αν δεν θελεις να εξηγησεις και να βοηθησεις όλους με λεπτομερειες παλι καλα. λεγε οτι θες και νομιζε οτι θες, δικαιωμα σου. μην αναφερεσαι ομως σε μενα προσωπικα και σε αλλα ποστ ασχετα με το παρον θεμα. ας ληξει εδω.
Ελα Χριστε και Παναγια! Αναφερθηκα σε εσενα προσωπικα? Τα ποστ σου στο παρον θεμα διαβασα! Αν ειναι δυνατον! Ληγει γιατι δεν παιζει συνεννοηση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.347
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom