Wizz Air Wizz air-Νέα δρομολόγια.

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Σήμερα πρόσεξα (με την ευκαιρία της προσφοράς για 23% για μέλη discount club) ότι η Wizz Air ανέβασε το εαρινό/θερινό πρόγραμμά της και υπάρχει μία ένα νέο δρομολόγιο από Αθήνα! Και μάλλον και από Θεσσαλονίκη (εκτός κι αν προϋπήρχε - δεν το γνωρίζω).

Αθήνα (Θεσσαλονίκη) - Τιφλίδα!
Πού υπάρχει αυτή η προσφορά? Για ποιες ημερομηνίες ταξιδιού είναι?
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Αναφέρει Τυφλίδα αλλά γράφει ότι προσγειώνεται στο Κουταισι
 

JimBeam

Member
Μηνύματα
50
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Highlands, Ισλανδία
Πού υπάρχει αυτή η προσφορά? Για ποιες ημερομηνίες ταξιδιού είναι?
Ήταν μόνο για προχθές. 24ωρη. Πιστεύω θα βγάλει κι άλλες, είναι νωρίς ακόμη...
Ίσως να συνέφερε αν ήσουν ήδη μέλος.

Αναφέρει Τυφλίδα αλλά γράφει ότι προσγειώνεται στο Κουταισι

Ωχ ναι, τώρα το είδα. Περίεργο... Δηλαδή γράφει ξεχωριστά τους δύο προορισμούς και μάλιστα στο Tbilisi γράφει "ΝΕΟ", αλλά είναι το ίδιο;
Θέλω να πιστεύω ότι δε θα είναι έτσι και το επόμενο διάστημα θα το φτιάξουν. Εκτός κι αν είναι λάθος
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Ήταν μόνο για προχθές. 24ωρη. Πιστεύω θα βγάλει κι άλλες, είναι νωρίς ακόμη...
Ίσως να συνέφερε αν ήσουν ήδη μέλος.




Ωχ ναι, τώρα το είδα. Περίεργο... Δηλαδή γράφει ξεχωριστά τους δύο προορισμούς και μάλιστα στο Tbilisi γράφει "ΝΕΟ", αλλά είναι το ίδιο;
Θέλω να πιστεύω ότι δε θα είναι έτσι και το επόμενο διάστημα θα το φτιάξουν. Εκτός κι αν είναι λάθος
Μα είμαι ήδη μέλος. Για αυτό μου έκανε εντύπωση που δεν την πρόσεξα. Επίσης αυτό με την Τιφλίδα και το Κουτάισι, το κάνει και με το Ντουμπάι, που προσγειώνεται Αμπού Ντάμπι.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Μπηκα κι εγω και το ειδα,προχωρησα την κρατηση και δεν μου λεει πουθενα για κουταισι,μαλιστα για εκει δεν μου δινει καν πτησεις!μηπως αλλαξε αεροδρομιο?ξερεις κανεις πως μπορουμε να επιβεβαιωσουμε??
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Μπηκα κι εγω και το ειδα,προχωρησα την κρατηση και δεν μου λεει πουθενα για κουταισι,μαλιστα για εκει δεν μου δινει καν πτησεις!μηπως αλλαξε αεροδρομιο?ξερεις κανεις πως μπορουμε να επιβεβαιωσουμε??
1660496825203.png
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
View attachment 400097

Ισως μοιρασε τα δρομολογια και πεταει μερικες μερες και Τιφλιδα,η απο Οκτωβρη που κοιταω εγω να αλλαζει...
Μόνο 11-15-18/10 λέει οτι προσγειώνεται στην Τυφλίδα, όλες οι άλλες ημερομηνίες μεχρι και δεκέμβρη, ειναι στο Κουτάϊσι.

ϊσως ειναι σε φαση αναπροσαρμογής των δρομολογίων και να μην ειναι ολοκληρωμένο το π΄ρογραμμα, ποιος ξέρει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom