WIZZ AIR στη Θεσσαλονίκη

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Γεια σας!Μπαίνοντας σήμερα στο site της WIZZ AIR ανακάλυψα πως για το διάστημα από τις 25-7 εως τις 5-9 έχει κάθε Σάββατο πτήσεις για Πράγα από τη Θεσσαλονίκη σε πολύ ενδιαφέρουσες τιμές....Όσοι πιστοί....Wizz Air
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
μόνο 20 ευρώ! αλλα μόνο Σάββατο.....καλα θαταν ναχε και καμια επιστροφή απο Πράγα ενδιάμεσα......πολλά θέλουμε ε;
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
τι εννοείς?
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
τι ζημια μας έκανες .... μόλις κλείσαμε πρέβεζα (παργα) και μετα το είδαμε. Εχει ταξιδεψει κανεις με την συγκεκριμενη εταιρία? Είναι μεγάλος πειρασμος να ακυρωσουμε και να φύγουμε για ΠΡΑΓΑ
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
τι ζημια μας έκανες .... μόλις κλείσαμε πρέβεζα (παργα) και μετα το είδαμε. Εχει ταξιδεψει κανεις με την συγκεκριμενη εταιρία? Είναι μεγάλος πειρασμος να ακυρωσουμε και να φύγουμε για ΠΡΑΓΑ

Ax! Αν μπορείτε ακυρώστε. Άλλο Πάργα κι άλλο Πράγα!
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
καταπληκτικη εταιρεια!

τι ζημια μας έκανες .... μόλις κλείσαμε πρέβεζα (παργα) και μετα το είδαμε. Εχει ταξιδεψει κανεις με την συγκεκριμενη εταιρία? Είναι μεγάλος πειρασμος να ακυρωσουμε και να φύγουμε για ΠΡΑΓΑ

Πεταξα πριν 2 χρονια βουδαπεστη-θεσσαλονικη: ολοκαινουριο αεροπλανο (μοσχοβολουσε φρεσκο πλαστικο και τριζατο δερμα), πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο πληρωμα, με εξτρα ξεναγηση για τους πιτσιρικαδες ταξιδιωτες στο πιλοτηριο!!! εξαιρετικη πτηση! τωρα για Πραγα καλοκαιριατικα δε θα το΄λεγα! Πριν 3 χρονια δεκαπενταυγουστο ψοφησαμε στο κρυο (16οC) και τη βροχη και γυρισαμε πισω συναχωμενοι!!
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
Τελικα ακύρωσα για Πάργα και έκλεισα για ΠΡΑΓΑ για τρια άτομα 190 ? (25 ιουλίου με 1 Αυγούστου)Τώρα θέλω βοηθεια για δωματιο. Βρήκα καλή περίπτωση το Andel Apartments Praha . Έχει μεινει κανείς εκεί?
Ημερήσια εκδρομή για Δρέσδη τι λέτε? θα ήθελα βοηθεια για ημερήσιες εκδρομες γιατί θα μείνουμε μια εβδομάδα
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
190 ε?Μόνο?Έβαλες και αποσκευές?Γιατί είναι +20ε από τη τιμή που σου βγάζει αρχικά...Εγώ θα είμαι 23-26 Πράγα κι έχω κλείσει για το Corinthia Panorama...Aν ξέρει κανείς και γι αυτό θα με βοηθούσατε...
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
190,94 τα 3 εισητήρια με δυο βαλίτσες
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εννοω ότι Σάββατο πετάει απο θεσνικη για πράγα και πάλι Σαββατο επιστρέφει,δηλ μένεις μια εβδομάδα,δεν πρέπει νάχει άλλη μέρα πτήση,εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά ,γιατι βάζοντας διάφορες ημερομηνίες με παρέπεμπε σε άλλη .....Σαββάτου
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Ναι οι πτήσεις πραγματοποιούνται μόνο Σάββατο..Δηλαδή θα πρέπει να μείνεις 1 εβδομάδα εκεί...Εκτός αν θέλεις 2...:clap:
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
καλησπερα

καλησπερα.Νομίζω ότι έκανες τέλεια επιλογή.Λοιπόν η Δρέσδη αξίζει για μονοήμερη.Αλλά για μένα μια από τις ομορφότερες πόλεις που είδα στην Τσεχία(και γενικότερα) είναι το Τσέσκι Κρούμλοφ.Είναι 3,5 ώρες με λεοφορείο από Πράγα και πραγματικά αξίζει.Επίσης για μονοήμερη καλό είναι και το Μαριάσκε Λάνζε μια φοβερή λουτρόπολη.Καλά να περάσετε:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom