yorgos

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Είμαι στη παρέα του travelstories περίπου ένα μήνα..λέω ωραία θα διαβάζουμε για ταξιδάκια θα λύνουμε απορίες κτλ μέχρι που ανακάλυψα το μέλος Yorgos και κάθε βράδυ διαβάζω πριν κοιμηθώ τις ιστορίες του.Άπλα δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει άνθρωπος με τέτοιες γνώσεις και τέτοιες ταξιδιωτικές εμπειρίες.. νιώθω οτι διαβάζω από τα καλύτερα ταξιδιωτικά βιβλία, ενημερώνομαι για μέρη άγνωστα, για την ιστορία τους το πολιτισμό τους με σοβαρότητα χιούμορ και ευαισθησία. Και θέλω να ρωτήσω εσάς τα παλιότερα μέλη να μου πείτε για το Υorgo..και πρώτα απ όλα αν γνωρίζεται που βρίσκεται και αν θα ξαναγράψει !! Σκιαγραφήστε τον λίγο γιατί πάντα θέλω να γνωρίζω πράγματα για τους συγραφείς που με εντυπωσιάζουν και δυστυχώς το google δεν βοηθά σε αυτήν την περίπτωση. Τέλος θα ήθελα να μου προτείνεται αν υπάρχει κάποιο άλλο μέλος με ενδιαφέρουσα γραφή και ιστορίες γιατί οι ιστορίες του Γιώργου, μου τελειώνουν
Ας συνεχίσουμε να ταξιδεύουμε και να ονειρευόμαστε μέσα από τα μάτια και τις περιγραφές τέτοιων ταξιδευτών..
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
.....(έ ρε τι έχει να γίνει):D:D

Καλώς ήρθες και επίσημα! Το παραπάνω σχόλιο έχει να κάνει με την πιπεράτη και σκανδαλιάρικη αίσθηση του χιούμορ που έχει το forum μεταμεσονύχτια... περίμενε και θα δεις...:)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Λοιπόν κι εγώ ομοιοπαθούσα είμαι! Και άι σιχτίρ πια, που είναι ο Γιώργος; Τι πρέπει να κάνουμε, petition BRING YORGOS BACK?
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
καλά εννοείται οτι τα πρώτα υπονοούμενα δεν τα έπιασα..γιατί δεν γνωρίζω τους ¨"κώδικες επικοινωνίας" των παλιών μελών..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τούχω στείλει μήνυμα για να μάθω σε ποιο πλανήτη/ήπειρο βρίσκεται. :D
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εντάξει..αν είναι πάλι για 3 μήνες Αφρική έχει καλώς. Αλλά πεθύμησα τα σχόλιά του!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
συνονοματη δε μας τα λες καλα!
Τοσα αγορια σαν τα κρυα τα νερα εδω μεσα, τον Yorgo διαλεξες και συ? Μα τι εχει αυτο το παιδι ? Μελι?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
κάπου το είχε γράψει βρε ο άνθρωπος ότι κάνει αποτοξίνωση... (από εμάς, ναι!)
 

evagelina

Member
Μηνύματα
60
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
Βόσπορος
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Εδωωω τα καλα κουφετααααα!!!![/QUOTE


:p
ωραία όλα αυτά αλλά κανείς δεν απαντά στα ερωτήματα μου

Υ.Γ παντρεμένη ερωτευμένη με το δικό μου Γιώργο και τη κόρη μας:bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom