στο Ελατοχώρι γιορτάζει το travelstories

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
αχαχαχαχαχαχαχαχα εξαιρετικό το βιντεάκι :D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.541
Likes
8.150
Ρε παιδιά, τι ωραία που περάσατε! Τώρα χαμπάριασα τι έγινε! Με το δε βίντεο έχω λιώσει στο γέλιο! :haha: Πάντα τέτοια!!!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Να μην ξεχάσω να ζητήσω συγγνώμη απ τη Malysa και την ΥΒΟΝΝΗ γιατί δεν προλάβαμε να πούμε σχεδόν τίποτε. Και με την ΚΙΚΗ και την Ευαγγελία ελάχιστα είπαμε ( ήταν λίγο το 5ωρο που πέρασα μαζί σας στο Ελατοχώρι , αλλά είναι και η vagantaina που δε μου επιτρέπει τα πολλά - πολλά με το άλλο φύλο :rolleyes: - το καταλάβατε έτσι;)
Samion ούτε καν γνωριστήκαμε, Γιώργαρε και Θάνο θα τα πούμε στη Θεσσαλονίκη, Συριανέ είσαι άπαιχτος , μας γλύκανες ποικιλοτρόπως.
Άντε Βαγγέλη να χουμε και σύντομα τα νέα για την συνάντηση του εξωτερικού ( άκουσα ότι απηύθυνε προσκληση κι ο Οτσαλάν)...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Άντε Βαγγέλη να χουμε και σύντομα τα νέα για την συνάντηση του εξωτερικού ( άκουσα ότι απηύθυνε προσκληση κι ο Οτσαλάν)...
Στη Μοσουλη μας βλεπω... :shock:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Να μην ξεχάσω να ζητήσω συγγνώμη απ τη Malysa και την ΥΒΟΝΝΗ γιατί δεν προλάβαμε να πούμε σχεδόν τίποτε............
....ήταν λίγο το 5ωρο που πέρασα μαζί σας στο Ελατοχώρι , αλλά είναι και η vagantaina που δε μου επιτρέπει τα πολλά - πολλά με το άλλο φύλο :rolleyes: - το καταλάβατε έτσι;)
Ναι το καταλάβαμε, το καταλάβαμε... απαπαπα :haha:

Την επόμενη φορά vagantos μας.... σίγουρα θα πούμε περισσότερα :lol:
Πάντως τις αγκαλίτσες μας τις κάναμε, σαν να γνωριζόμασταν χρόόόνια (βρε τι μαγικό φίλτρο αυτό το φόρουμ :clap:)...
Αααα να πω επιπλέον ότι, "κρυφάκουγα" τις συζητήσεις σας με την Pandora και τον ELGEO μας ( πριν αρχίσει το φαγοπότι και τα γλέντια :haha: )

Υ.Γ.
Χαιρετίσματα πολλά στην vagantaina σου ! :lol:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
( ήταν λίγο το 5ωρο που πέρασα μαζί σας στο Ελατοχώρι , αλλά είναι και η vagantaina που δε μου επιτρέπει τα πολλά - πολλά με το άλλο φύλο :rolleyes: - το καταλάβατε έτσι;)

Λογικά μέτρα από τις κυρίες των οποίων οι σύζυγοι γοητεύουν άθελα τους... :D:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.746
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom