Γαλλία Εισιτήρια για Πύργο του Άιφελ

Efi7

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Παιδιά ψάχνετε εισητήρια στο internet μέχρι κ την τελευταία μέρα πριν φύγετε...εμείς ενα μήνα νωρίτερα δε βρίσκαμε κ βρήκαμε τελευταία στιγμή κ μάλιστα είχε αρκετά..κ ούτε ουρές ούτε τπτ
σε ποιο site να κοιτάξω?
 

Efi7

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Είχες δίκιο !!! Λιγες ωρες πριν να ξεκινησουμε ,σε ακουσα και ξανακοιταξα ! ..και βρηκα !!! Ευχαριστώ πολύ! ! Τελικα το Τravelstories με βοηθησε σε ολα ...μακαρι να εχω κι εγω Tips που να βοηθησουν τους επομενους ! τα λεμε οταν με το καλο γυρισουμε!
 

ilianthi22

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
καλημερα. πριν λιγες μερες αγορασα 2 μεσω ιντερνετ εισητηρια για το πυργο του αιφελ. για μενα κ τον αντρα μου. εφτιαξα λογαριασμο οπως λεει και αγορασα 2 απο κει που λεει αγοραστε ατομικα εισητηρια. το θεμα ειναι οτι τωρα που τα εκτυπωσα βλεπω οτι λεει και τα δυο το ονοματεπωνυμο μου. πουθενα οταν τα αγορασα δεν ζητησαν κ τα στοιχεια του δευτερου ατομου. ξερει κανεις να μου πει αν θα εχω προβλημα οταν παμε εκει?
 

giannis-nexus

Member
Μηνύματα
58
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ ΜΕΞΙΚΟ
καλησπερα παιδια, εχει κλεισει κανεις ηλεκτρονικα εισητηρια για αιφελ με προπληρωμενη καρτα? η χρειαζεται αποκλειστικα πιστωτικη?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
καλησπερα παιδια, εχει κλεισει κανεις ηλεκτρονικα εισητηρια για αιφελ με προπληρωμενη καρτα? η χρειαζεται αποκλειστικα πιστωτικη?
Δεν το γνωριζω,αλλα ειναι αυτο που λενε ...μια δοκιμη θα σας πεισει:).
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
καλησπερα παιδια, εχει κλεισει κανεις ηλεκτρονικα εισητηρια για αιφελ με προπληρωμενη καρτα? η χρειαζεται αποκλειστικα πιστωτικη?
Κι εμείς με προπληρωμένη τα κλείσαμε και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.382
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom