Αναζήτηση προορισμού με Aegean

paefstra

Member
Μηνύματα
13.048
Likes
41.151
Ψαχνω προορισμο εξωτερικου της Αegean στο χειμερινο προγραμμα με πτησεις απο Αθηνα αναχωρηση Παρασκευη απογευμα και επιστροφη Κυριακη βραδυ για να φαω το 1+1 εισιτηριο της Aegean Bonus Visa Debit χωρις να παρω αδεια.
Εκτος απο τους αυτονοητους Ρωμη και Κωνσταντινουπολη (εχω παει 2 φορες και στις δυο). Καμια ιδεα?
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ψαχνω προορισμο εξωτερικου της Αegean στο χειμερινο προγραμμα με πτησεις απο Αθηνα αναχωρηση Παρασκευη απογευμα και επιστροφη Κυριακη βραδυ για να φαω το 1+1 εισιτηριο της Aegean Bonus Visa Debit χωρις να παρω αδεια.
Εκτος απο τους αυτονοητους Ρωμη και Κωνσταντινουπολη (εχω παει 2 φορες και στις δυο). Καμια ιδεα?
Ίσως Λάρνακα?
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Ψαχνω προορισμο εξωτερικου της Αegean στο χειμερινο προγραμμα με πτησεις απο Αθηνα αναχωρηση Παρασκευη απογευμα και επιστροφη Κυριακη βραδυ για να φαω το 1+1 εισιτηριο της Aegean Bonus Visa Debit χωρις να παρω αδεια.
Εκτος απο τους αυτονοητους Ρωμη και Κωνσταντινουπολη (εχω παει 2 φορες και στις δυο). Καμια ιδεα?
Λουξεμβούργο θα πρότεινα αλλα έχεις πάει. Επίσης μπορείς να βγάλεις ένα προορισμό μέχρι Μάρτιο με το κουπόνι και μετά να αλλάξεις ημερομηνίες για πιό μετά που θα έχεις χρόνο καί μέρες μη το κάνεις με το ζόρι τώρα
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Ψαχνω προορισμο εξωτερικου της Αegean στο χειμερινο προγραμμα με πτησεις απο Αθηνα αναχωρηση Παρασκευη απογευμα και επιστροφη Κυριακη βραδυ για να φαω το 1+1 εισιτηριο της Aegean Bonus Visa Debit χωρις να παρω αδεια.
Εκτος απο τους αυτονοητους Ρωμη και Κωνσταντινουπολη (εχω παει 2 φορες και στις δυο). Καμια ιδεα?
Γιατί βιάζεσαι, ως 31/12 δεν ισχύει το κουπόνι; Κλείσε σε περίοδο έκπτωσης. Ελλάδα δεν σε ενδιαφέρει; Υπάρχουν επιλογές. Βουκουρέστι ίσως; Τίρανα; Σμύρνη;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.048
Likes
41.151
Γιατί βιάζεσαι, ως 31/12 δεν ισχύει το κουπόνι; Κλείσε σε περίοδο έκπτωσης. Ελλάδα δεν σε ενδιαφέρει; Υπάρχουν επιλογές. Βουκουρέστι ίσως; Τίρανα; Σμύρνη;
Eλλαδα εκτος απο το πατρικο μου, τον χειμωνα δεν παω πουθενα.
Βουκουρεστι πηγα, Σμυρνη δεν συγκινει, Τιρανα θα το κανω με λεωφορειο καποια στιγμη.
Οκ, θα περιμενω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.048
Likes
41.151
Τωρα πραγματικα, θα φαω το 1+1 για τη Σοφια; Γιατι; Να μαζεψω κανενα μιλι εστω.

Μιλάνο, αν έχεις πάει κάτω από δύο φορές.
12 φορες Ιταλια. Γι αυτο λεω τιποτε αλλο.

Λουξεμβούργο θα πρότεινα αλλα έχεις πάει. Επίσης μπορείς να βγάλεις ένα προορισμό μέχρι Μάρτιο με το κουπόνι και μετά να αλλάξεις ημερομηνίες για πιό μετά που θα έχεις χρόνο καί μέρες μη το κάνεις με το ζόρι τώρα
Η παρεα μου ομως δεν εχει παει. Και να σου πω, εγω το ψιλογουσταρα το Λουξεμβουργο κι εχω αφησει κενο στο Τριερ.
Πολυ καλη προταση, θενκς.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
905
Likes
3.238
Τωρα πραγματικα, θα φαω το 1+1 για τη Σοφια; Γιατι; Να μαζεψω κανενα μιλι εστω.
Τι να σε πω... Μου άρεσε πολυ, εχω πάει τρις. Βασικά, το πρότεινα ένεκα το βράδυ του ποθουμένου διαστήματος.

Θα μου φέρεις ένα μαγνητακι όταν συν θεώ...;
 

Extra muros

Member
Μηνύματα
147
Likes
962
12 φορες Ιταλια. Γι αυτο λεω τιποτε αλλο.
Ας είχα εγώ κουπόνια και πήγαινα 12 φορές το χρόνο που λέει ο λόγος. Το φαντάστηκα ότι έχεις πάθει έναν υπερκορεσμό, απλά το ανέφερα γιατί θεωρώ ειδικά το Μιλάνο ιδανικό προορισμό για σ/κ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.048
Likes
41.151
Θα μου φέρεις ένα μαγνητακι όταν συν θεώ...;
Απο Τριερ η απο Λουξεμβουργο; Ξερεις ποια ειναι η απολαυση στο Λουξεμβουργο? Που μπαινεις χωρις εισιτηριο σε τρενα και λεωφορεια και οπου παει.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.287
Likes
8.041
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
CAIRO ! 🐫
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.120
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom