Αναζήτηση προορισμού με Aegean

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.309
Likes
8.244
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
ΓΕΡΜΑΝΙΕΣ ?
 

pan82

Member
Μηνύματα
630
Likes
789
Eπισης φουλ σαββατοκυριακο και επιστρεφεις χωρις νεφρο η Ζυριχη.
H αλήθεια είναι αυτή κι εγώ γι αυτό την είχα κλείσει ένα σκ και την εχω μεταφέρει εκατο φορές γιατί θέλω και τα δύο νεφρά μου ακόμα ;)
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.375
Likes
3.447
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Προσωπικά θα κοίταζα σοβαρα, όπως προείπα την Κύπρο. Είμαι σίγουρος πως στο χειμερινό πτητικό της aegean υπάρχει Παρασκευή απόγευμα για Λάρνακα και επιστροφή από εκεί Κυριακή βράδυ.
Επίσης ενδεχομένως να βολεύει και το Τελ Αβίβ, εάν διατηρήσει στο χειμερινό τη μεσημεριανή προς απόγευμα πτήση από Αθήνα. Αξίζει φουλ και για ένα διήμερο ακόμα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
H αλήθεια είναι αυτή κι εγώ γι αυτό την είχα κλείσει ένα σκ και την εχω μεταφέρει εκατο φορές γιατί θέλω και τα δύο νεφρά μου ακόμα ;)
H Γενευη ειναι καλυτερη απο αυτη την αποψη. Μενεις Γαλλια και πετιεσαι να τη δεις λιγο, που δεν εχει και κατι αξιομνημονευτο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Προσωπικά θα κοίταζα σοβαρα, όπως προείπα την Κύπρο. Είμαι σίγουρος πως στο χειμερινό πτητικό της aegean υπάρχει Παρασκευή απόγευμα για Λάρνακα και επιστροφή από εκεί Κυριακή βράδυ.
Τη βρισκω και με Low cost χειμωνα και δεν δινει πολλα μιλια, γι αυτο την εχω στην ακρη.
 

pan82

Member
Μηνύματα
630
Likes
789
Τελ Αβίβ θα πας, φουλ ζωντανή πόλη, έχει πράγματα να δεις και αν βρεθείς με το τρένο σε 35/40 λεπτά είσαι στην Ιερουσαλήμ
Αξίζει για, τριήμερο σαν πόλη; γιατί για να πας και Ιερουσαλήμ και να δεις ολο το χριστιανικό κομμάτι θέλεις σιγουρα μέρες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Τελ Αβίβ θα πας, φουλ ζωντανή πόλη, έχει πράγματα να δεις και αν βρεθείς με το τρένο σε 35/40 λεπτά είσαι στην Ιερουσαλήμ
H επιλογη απογευμα Κυριακης με αργα το βραδυ Παρασκευης παει στα 358 με 370 το ατομο, αρα τουλαχιστον 400 δυο ατομα. Για διημερο χωρις αδεια ειναι κλεψια.

Αξίζει για, τριήμερο σαν πόλη; γιατί για να πας και Ιερουσαλήμ και να δεις ολο το χριστιανικό κομμάτι θέλεις σιγουρα μέρες.
Καλα που μου το θυμισες, δεν θελω να δω προσκυνητες χριστιανικου κομματιου, αρα οχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.447
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom