Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Μάλλον θα πρέπει να πάρω τηλέφωνο να δω αν την έστειλαν τελικά, μήπως χάθηκε στο ταχυδρομείο...
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Σε εμένα έστειλαν λάθος κάρτα επίσης και μου ήρθε mail ότι θα στείλουν την σωστή (silver).
Δεν αλλάζει κάτι φυσικά αφού μπορείς να χρησιμοποιήσεις την ψηφιακή σου κάρτα οπότε χρειάζεται.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Σε εμένα έστειλαν λάθος κάρτα επίσης και μου ήρθε mail ότι θα στείλουν την σωστή (silver).
Δεν αλλάζει κάτι φυσικά αφού μπορείς να χρησιμοποιήσεις την ψηφιακή σου κάρτα οπότε χρειάζεται.
Παλιά απλά εκτύπωνες το email που έδειχνε την κάρτα με τα στοιχεία σου και ήταν οκ.. Τώρα πρέπει να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή στο κινητό και να συνδέεσαι για να δείξεις την ψηφιακή κάρτα;
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Παλιά απλά εκτύπωνες το email που έδειχνε την κάρτα με τα στοιχεία σου και ήταν οκ.. Τώρα πρέπει να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή στο κινητό και να συνδέεσαι για να δείξεις την ψηφιακή κάρτα;
Και τα δύο πρέπει να γίνονται.... Είτε σε εκτύπωση, είτε στο κινητό, μια εικόνα QR code δείχνεις που όταν την σκαναρουν φαίνεται ο αριθμός του λογαριασμού σου.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.005
Καιρός ήταν να βάλει ξεκάθαρα τους προορισμούς με τα Happy Miles, γιατί πριν ψάχναμε έναν έναν.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Πολύ χρήσιμο δώρο γιατί αν έχεις γαλλικό αυτοκίνητο θέλεις να φεύγεις μακριά του όσο πιο συχνά μπορείς.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πολύ χρήσιμο δώρο γιατί αν έχεις γαλλικό αυτοκίνητο θέλεις να φεύγεις μακριά του όσο πιο συχνά μπορείς.
Εχεις δε να παρεις και απειρα μιλια απο τα συνεργεια τους.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Τώρα με το νέο πρόγραμμα έχει αλλάξει άραγε κάτι στις διαδικασίες για εισιτήριο με εξαργύρωση μιλίων; Θυμάμαι ότι οι διαδικασίες μεταξύ Ολυμπιακής και Aegean ήταν διαφορετικές, τώρα, αν κατάλαβα καλά γίνεται online χωρίς επιβάρυνση, ενώ υπάρχει επιβάρυνση αν γίνει από το τηλέφωνο ή από Aegean αεροδρομίου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom