Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Βρε παιδιά διαβάζω εδώ που λέτε πόσο άργησαν να σας περάσουν τα μίλια από τα ξενοδοχεία κι αγριεύομαι.. Εγώ γύρισα τη Κυριακή από Μαδρίτη κι ακόμα τίποτα.. Είχα καλομάθει που με το προηγούμενο σύστημα τουλάχιστον μου περνούσαν αμέσως τα μίλια και τώρα μου κακοφαίνεται.. Πήρα τηλέφωνο και μου λένε τη πρώτη φορά να περιμένω μέχρι 5 εβδομάδες για να μπουν :shock: και τη δεύτερη φορά αν δε μπουν ως την άλλη βδομάδα να τους στείλω μέιλ με την απόδειξη του ξενοδοχείου και βλακείες.. Τι να πω..

Άντε να δούμε..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Κοίταξε να δείς κανονικά ισχύει το 5 εβδομάδες.Το λένε και στου όρους τους κάπου.
Βέβαια περνούσαν πολύ πιο γρήγορα(2-3 εβδομάδες συνήθως).Ποτέ δεν περνούσαν σε μερικές μέρες.Μιλάμε πάντα για τα μίλια από ξενοδοχεία(booking).Λόγω της αλλαγής στις κάρτες τον Νοέμβριο καθυστέρησαν και για αυτό γκρινιάζαμε εδώ.
Τα μίλια από την πτήση περνάνε πάντα σε λίγες μέρες.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Βρε παιδιά διαβάζω εδώ που λέτε πόσο άργησαν να σας περάσουν τα μίλια από τα ξενοδοχεία κι αγριεύομαι.. Εγώ γύρισα τη Κυριακή από Μαδρίτη κι ακόμα τίποτα.. Είχα καλομάθει που με το προηγούμενο σύστημα τουλάχιστον μου περνούσαν αμέσως τα μίλια και τώρα μου κακοφαίνεται.. Πήρα τηλέφωνο και μου λένε τη πρώτη φορά να περιμένω μέχρι 5 εβδομάδες για να μπουν :shock: και τη δεύτερη φορά αν δε μπουν ως την άλλη βδομάδα να τους στείλω μέιλ με την απόδειξη του ξενοδοχείου και βλακείες.. Τι να πω..

Άντε να δούμε..
Πολλά ζητάς εσύ. Εδώ εγώ περιμένω από τον Οκτώβρη λέμε :bleh:
Το 5 εβδομάδες πράγματι ισχύει κανονικά.
Κι εγώ Μαδρίτη by the way. Εμένα μου ζήτησαν να τους προωθήσω το mail επιβεβαίωσης κράτησης. Απόδειξη ξενοδοχείου δεν μου ζήτησαν αλλά δεν έχω κιόλας (φοροδιαφυγή και στη Μαδρίτη :lol: ). Έχω βέβαια το χαρτί της τράπεζας όπου φαίνεται η χρέωση στην κάρτα μου (είχα προπληρώσει από 'δω με χρεωστική).
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ποτέ δεν περνούσαν σε μερικές μέρες.Μιλάμε πάντα για τα μίλια από ξενοδοχεία(booking).
Εμ το θέμα είναι ότι εμένα μου τα περνούσαν σε λίγες μέρες γι΄αυτό μου φαίνεται περίεργο τώρα.. Τέλος πάντων θα περιμένω αφού δε μπορώ να κάνω αλλιώς
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Εμ το θέμα είναι ότι εμένα μου τα περνούσαν σε λίγες μέρες γι΄αυτό μου φαίνεται περίεργο τώρα.. Τέλος πάντων θα περιμένω αφού δε μπορώ να κάνω αλλιώς
Είναι λογικό να υπάρχει ένα χρονικό διάστημα μερικών εβδομάδων.Αν που και που γίνεται νωρίτερα έχει καλά.Νομίζω ότι όλο το πρόβλημα δημιουργήθηκε τον Οκτώβριο/Νοέμβριο με την αλλαγή στο καθεστώς για τα μίλια/κάρτες κτλ.
Για να λέμε και το σωστό η Α3 εξακολουθεί να μοιράζει σχετικά εύκολα(σε σχέση με άλλες) μίλια από αγορές,ξενοδοχεία κτλ.' Ας μην τά θέλουμε όλα δικά μας.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Έλαβε κανείς την νέα κάρτα; Μου είχαν στείλει email πριν καμια 10αριά μέρες ότι θα την αποστείλουν στην διεύθυνση που έχω δηλώσει..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Την εστειλαν λάθος.Μιά κλάση πιό κάτω.Μετά έστειλαν μήνυμα(μόνοι τους) ότι θα στείλουν την σωστή.Ακόμη ενα λάθος τής αλλαγής αλλά δεν αλλάζει κάτι καθώς στα συστήματσ τους η κάρτα είναι στό σωστό επίπεδο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom