Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
και? αλλαξε ο μανωλιός? ή απλά γλύτωσες ενα τηλεφωνημα?
Ένα τηλεφώνημα κόστους 300€... Τώρα στέλνω το αίτημ ακια με παίρνουν αυτοί τηλέφωνο και το πληρώνουν αυτοί βέβαια.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ένα τηλεφώνημα κόστους 300€... Τώρα στέλνω το αίτημ ακια με παίρνουν αυτοί τηλέφωνο και το πληρώνουν αυτοί βέβαια.
καλα υπαρχουν κ αλλοι τροποι και ιντερνετ για τα τηλεφωνηματα με 1Ε/λεπτο βλεπω απο τη χωρα σου..η εχει μπλοκ για προστασια του λαου? κι αυτοι σε παιρνουν ειπαμε οποτε και αν.. και τεσπα εξαιρωντας τη δικη σου περιπτωση, για κατοικους ελλαδος και δυτικων χωρων δεν βλεπω κανενα πλεονεκτημα στη φορμα, μονο μειονεκτηματα.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Μπήκε και η ανεύρεση μιλίων από πτήση άλλων εταιριών (πριν είχε μόνο της aegean). Μένει να μπει και η ανεύρεση από συνεργάτες (booking κτλ).
Εμένα πάντως το booking του Οκτωβρίου δεν μου έχει πιστωθεί ακόμα. Επειδή τους είχα στείλει mail, χτες μου ζήτησαν να τους προωθήσω το mail επιβεβαίωσης της κράτησης για να μου περάσουν τα μίλια. Για να δούμε.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
και ιντερνετ για τα τηλεφωνηματα με 1Ε/λεπτο βλεπω απο τη χωρα σου..η εχει μπλοκ για προστασια του λαου?
Η ταχύτητα του ίντερνετ στη χώρα δεν επιτρέπει τη διενέργεια τηλεφωνικών διαλέξεων μέσω ίντερνετ. Τα παράπονά μας στους πρωταθλητές της δημοκρατίας που μπλοκάρουν τους δορυφόρους.
κι αυτοι σε παιρνουν ειπαμε οποτε και αν..
Σε αυτό δεν μπορώ να έχω παράπονο. Όχι μόνο με παίρνουν, αλλά και στις ώρες που ζητάω, πολύ καλή εξυπηρέτηση.
για κατοικους ελλαδος και δυτικων χωρων δεν βλεπω κανενα πλεονεκτημα στη φορμα, μονο μειονεκτηματα.
Δεν είπε κανείς να καταργηθούν οι άλλες μέθοδοι, απλά είπα ότι για μένα και μερικές άλλες εξαιρέσεις (όπως και αυτούς που ταξιδεύουν σε κουφές χώρες, π.χ. θα τους χρειαστώ από το Σουδάν), η φόρμα είναι καλή διέξοδος. Χαίρομαι που δεν την κατήργησαν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Πολύ μεγάλη κατανάλωση κάνετε βρε παιδιά, γι αυτό έχετε προβλήματα.
Κοίτα, έχει και τα καλά του. Τον τελευταίο καιρό έχω τηλεφωνήσει τόσες φορές στην Aegean, που όπου να 'ναι θα σηκώνουν το τηλέφωνο και θα λένε "έλα βρε paefstra, χάθηκες".
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Διορθώθηκε η ημερομηνία πίστωσης των μιλίων του Ιανουαρίου στο 2015 , αλλά χωρίς την προσαύξηση 10% λόγω στάτους. Ό,τι να 'ναι.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Διορθώθηκε η ημερομηνία πίστωσης των μιλίων του Ιανουαρίου στο 2015 , αλλά χωρίς την προσαύξηση 10% λόγω στάτους. Ό,τι να 'ναι.
Είσαι σίγουρη;Γιατι εμένα είναι σωστά τώρα.Το αστείο μέχρι τώρα ήταν ότι η πτήση αναχώρησης(12/14) ήταν σωστή και η πτήση επιστροφής(1/15) λάθος.Τώρα και οι δύο είναι σωστές.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Του Νοεμβρίου και του Δεκεμβρίου εμένα δεν ήταν λάθος.Μόνον του Ιανουαρίου 2015 που μπήκαν αρχικά σαν Ιανουάριος 2014 και λάθος(με τον παλιό υπολογισμό και χωρίς προσαύξηση).Τώρα είναι σωστά.
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τα μίλια από τις πτήσεις που πραγματοποίησα με την εταιρεία της Αegean μέχρι τις 30/12/2013 δεν πιστώνονται στον λογαριασμό μου...Έτυχε και σε κάποιον άλλον;Γνωρίζει κάποιος κάτι;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Τα μίλια από τις πτήσεις που πραγματοποίησα με την εταιρεία της Αegean μέχρι τις 30/12/2013 δεν πιστώνονται στον λογαριασμό μου...Έτυχε και σε κάποιον άλλον;Γνωρίζει κάποιος κάτι;
Μόνο πτήσεις του τελευταίου 12μηνου σου δίνουν μίλια. Μήπως εννοείς 30/12/2014?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom