Ιταλία Ταξιδι στην Ιταλια

Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Απλα ηθελα να "προκαλεσω" (με την καλη εννοια) την υπομονη της αγαπητης karfitsaς :bleh:
Αν δεν πας και Μιλάνο θα τελειώσει η υπομονή και της δικής μου καρφίτσας και θα αρχίσει να καρφώνεται σε κάτι μικρά κουκλάκια:twisted::haha:
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
Γεια σας ρε παιδια!!! :3483:
Ξερει καποιος κανα ξενοδοχειο της προκοπης εως 80€ στη Φλωρεντια?
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
Καλο ειναι!! Ιδιως σε σχεση με κατι αλλα... αλλα εχει μονο 1 μονοκλινο! Σ έυχαριστω παρα πολυ ομως!!
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
:) Γεια σας, γεια σας!! Θα ηθελα να μου προτεινει καποιος σε ποια περιοχη πρεπει να κοιταξω, για να μεινω 1 βραδυ στη ρωμη, που να βολευει για να ειμαι κοντα στο κεντρο, αλλα κ για το αεροδρομιο που θα φυγω την επομενη (ciampino).
( Επισης γνωριζει καποιος ποσο μακρυα ειναι το αεροδρομιο, κοινως τι ωρα θα πρεπει να φυγω απο termini, για να ειμαι στην ωρα μου, κυρια!? )
Συγχωρηστε με αν ειναι χαζες οι ερωτησεις μου
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ευχαριστω ευαγγελια!
Καμια αλλη προταση για περιοχη που βολευει? καποιος?
Η περιοχη που σε βολευει ειναι κοντα στο τερμινι και ειδικα,στην πανω μερια,οπου βρισκεται και το ξενοδοχειο που εβαλε η Ευαγγελια...εγω εμεινα σε αυτο...
http://www.booking.com/hotel/it/adl..._group_set=0&origin=hp&tab=1&type=total&....8 δωματια σε εναν οροφο,αρκετα ικανοποιητικα για τα χρηματα που εδωσα...
 
Μηνύματα
81
Likes
16
:) Γεια σας, γεια σας!! Θα ηθελα να μου προτεινει καποιος σε ποια περιοχη πρεπει να κοιταξω, για να μεινω 1 βραδυ στη ρωμη, που να βολευει για να ειμαι κοντα στο κεντρο, αλλα κ για το αεροδρομιο που θα φυγω την επομενη (ciampino).
( Επισης γνωριζει καποιος ποσο μακρυα ειναι το αεροδρομιο, κοινως τι ωρα θα πρεπει να φυγω απο termini, για να ειμαι στην ωρα μου, κυρια!? )
Συγχωρηστε με αν ειναι χαζες οι ερωτησεις μου
Ευχαριστω προκαταβολικα
Καλησπέρα !!
Εμείς μείναμε σε αυτό..
http://www.hotelclarin.it/inglese/camere.htm
Πολύ καθαρά δωμάτια και ευρύχωρα, οικονομικό και καλό πρωινό. Εμείς με τα πόδια μετακινούμασταν (ας πούμε η Φοντάνα ήταν 10 λεπτά περπάτημα) και ήταν πολύ κοντά στο μετρό οπότε δεν είχαμε θέμα. Αφού φτάσεις στο τέρμινι θέλεις λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο το οποίο δεν κάνει ούτε ώρα με χρέωση 4 ε ! Αν μπεις στην σελίδα του ξενοδοχείου και επιλέξεις το location σου τα λέει όλα αναλυτικά και για να είσαι όπως θέλεις κυρία σε όποιο ξενοδοχείο και να μείνεις θα σε εξυπηρετήσουν για τις ακριβής ώρες που σε βολεύει να πάρεις !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom