Παρέα για Ταξίδια...

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια

antonis53100

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλησπέρα σε ολους τον οκτωμβριο σκέφτομαι να παω πουκετ - μπανγκοκ από εκει αν βρω παρεα να παω να δω βιετναμ και καμποτζη από θεμα χρονου εκεινο τον καιρο θα εχω κανα 3μηνο αν ψηνεται κανενας
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
το σκεφτομαι για τελος νοεμβριου για bangkok-chiang mai-krabi αν ενδιαφερεσε...για 25 μερες.αν το ψηνεις στειλε πμ
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Ψήνεται κανείς για Ιορδανία το Πάσχα;
Κυκλοφορούν κάτι πακέτα στο ίντερνετ, μεταξύ άλλων από γραφεία στην Ιορδανία, που κάνουν private tours και όσο περισσότερα άτομα μαζευτούν, τόσο μικραίνει η τιμή κατ' άτομο.
Ενδεικτικά παραθέτω αυτό:
http://www.viator.com/tours/Amman/4...aba-Private-Tour-from-Amman/d5503-2268ZTT12MT
χωρίς να έχω ψάξει ιδιαίτερα τι ποιότητα υπηρεσιών παρέχει το συγκεκριμένο γραφείο, απλά ως παράδειγμα.
Προσωπικά μου κίνησαν το ενδιαφέρον τα εισιτήρια της Aegean που κυμαίνονται στα 220€ και κάτι ανάλογα με την βαλίτσα που θα πάρεις, για Μ. Τετάρτη βράδυ με Δευτέρα του Πάσχα. Συν το γεγονός ότι θα ήθελα να έχω δει την Πέτρα, πριν κινδυνεύσει να πάθει και αυτή ό,τι συνέβη στην Συρία...
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Δεν ξέρω αν τελικά συμφέρει. Αν υπολογίσεις έστω καί τη μίνιμουμ τιμή τού πακέτου συν τα αεροπορικά συν τη βίζα συν δύο υποχρεωτικές διανυκτερεύσεις στο Αμμάν βγαίνει περίπου 800 ευρώ. Με αυτή την τιμή μπορείς να βρείς καί από δω οργανωμένο.
Ψάξτο λίγο.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Θα το ψάξω παραπάνω και θα επανέλθω.
Ακόμα τα ελληνικά γραφεία δεν έχουν ανακοινώσει εκδρομές για Πάσχα και ένα γνωστό που ανακοίνωσε σήμερα, μαζί με τους φόρους και βίζα οι 6 μέρες φτάνουν περίπου στα 1.000€, που μου φαίνεται υπερβολικό.
 

Georgiak

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
καλημερα και απο μενα ... ειμαι νεο μελος .... ο σκοπος που εγινα μελος ειναι οτι θελω να παω διακοπες αλλα δεν εχω παρεα..... για την ωρα σκεφτομαι το πασχα για Πολωνια.... ειναι ομορφη και απο οσο μου ειπαν και φτηνη.... ειμαι απο Ροδο αν καποιος καποια ερθει το καλοκαιρι για διακοπες εδω ας επικοινωνησει ποτε δεν ξερεις ... ισως καποιοι γινουμε παρεα για ταξιδια ..... :)
 

Aggeloutsi

New Member
Μηνύματα
0
Likes
5
Καλως σας βρηκα παιδια! Δυστυχώς οι Έλληνες δεν πολυταξιδευουν ειδικα οι νεοι :( μονη μου ονειρεύομαι ταξιδια κ με κοιτανε σαν την τρελη του χωριου :p οργανωθειτε καλε ξυπνηστε τους φιλους σας γιατί δεν βλέπω φως
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Καλως σας βρηκα παιδια! Δυστυχώς οι Έλληνες δεν πολυταξιδευουν ειδικα οι νεοι :( μονη μου ονειρεύομαι ταξιδια κ με κοιτανε σαν την τρελη του χωριου :p οργανωθειτε καλε ξυπνηστε τους φιλους σας γιατί δεν βλέπω φως
Συμφωνώ απολύτως !!!! Μηδέν ταξιδιωτική συνείδηση και οι δικοί μου φίλοι...Έλα να καταστρώσουμε ταξιδιωτικά πλάνα μαζί !
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Επειδή κανένας από τους γνωστούς και τους φίλους δεν μπορεί να με συνοδεύσει σε ταξίδια, υπάρχει κανείς που να θέλει παρέα για ταξιδάκι σε Λονδίνο ή Ινδία; Τα χρόνια περνάνε και μου έχει μείνει ο καημός.

Μόνη έχω ταξιδέψει, αλλά δε θέλω να πάω και εκεί μόνη. Αν το σκέφτεται κανείς ας μου σφυρίξει μία ;) Και με γκρουπ μπορούμε να πάμε και μόνοι μας αν το οργανώσουμε καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom