Παρέα για Ταξίδια...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ω ρε τι μου κανεις τωρα θελω πολυ κ στα δυο αλλα αδυνατω λογω οικογενειακων υποχρεωσεων. Σου ευχομαι ολοψυχα να βρεις παρεα κ να πας
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Δεν το λέω π.χ. μόνο για το καλοκαίρι. (Ινδία το καλοκαίρι είναι λίγο... κόλαση από τη ζέστη ή τις βροχές ή και τα δυο) Αλλά αν το σκέφτεται κανείς και θέλει παρέα, εδώ είμαι, καλέ!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
θα ενδιαφερομουν τρελα αλλα εχω καπαρωσει τις εκδρομες του 2016! αν το κανεις αρχες του νεου ετους... κ ειμαστε υγιεις... κ δεν εχω μεταναστευσει :D ερχομαι!
εχω για χειμωνα ιαπωνια και βιετναμ αν ενδιαφερεσαι το συζηταμε!:cool:
καλα ταξιδιαααα;)
 

Dsrace

New Member
Μηνύματα
2
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γειά σας φίλοι μου ταξιδιώτες.. Ήρθε η ώρα να κάνω
το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ελλάδας... έτσι λέω από όταν ήμουν 20χρονον και έφτασα 47 και προορισμός μου είναι η Ρώμη 3η 4 μέρες και δύο μέρες Φλωρεντία..ημερομηνία αναχώρηση μέσα Ιουνίου... Εάν τώρα κάποιος εχει τα ίδια σχέδια με έμενα δεν θα έλεγα όχι και σε παρέα.. Εάν ενδιαφέρει κάποιον ας απαντήσει..
 
Μηνύματα
66
Likes
39
Γειά σας φίλοι μου ταξιδιώτες.. Ήρθε η ώρα να κάνω
το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ελλάδας... έτσι λέω από όταν ήμουν 20χρονον και έφτασα 47 και προορισμός μου είναι η Ρώμη 3η 4 μέρες και δύο μέρες Φλωρεντία..ημερομηνία αναχώρηση μέσα Ιουνίου... Εάν τώρα κάποιος εχει τα ίδια σχέδια με έμενα δεν θα έλεγα όχι και σε παρέα.. Εάν ενδιαφέρει κάποιον ας απαντήσει..
Έχω παρόμοιο πρόγραμμα, αλλά για τον Αύγουστο, Ρώμη φυσικά περαστικός για μία ημέρα. Θα περιμένω όμως tips για το ταξίδι στη Φλωρεντία. Φυσικά όποια βοήθεια χρειαστείς για τη Ρώμη είμαι στη διάθεση σου
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
θα ενδιαφερομουν τρελα αλλα εχω καπαρωσει τις εκδρομες του 2016! αν το κανεις αρχες του νεου ετους... κ ειμαστε υγιεις... κ δεν εχω μεταναστευσει :D ερχομαι!
εχω για χειμωνα ιαπωνια και βιετναμ αν ενδιαφερεσαι το συζηταμε!:cool:
καλα ταξιδιαααα;)
Ιαπωνία; Πώς το σκέφτεσαι;
 

Dsrace

New Member
Μηνύματα
2
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού

Dsrace

New Member
Μηνύματα
2
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ευχαριστώ φιλΕ αλλά θέλω να αποφύγω τον καυσωνα του καλοκαιριού Αυτός είναι ο λόγος που θέλω να πάω Ιούνιο
 

patriarchea

Member
Μηνύματα
71
Likes
88
Επειδή κανένας από τους γνωστούς και τους φίλους δεν μπορεί να με συνοδεύσει σε ταξίδια, υπάρχει κανείς που να θέλει παρέα για ταξιδάκι σε Λονδίνο ή Ινδία; Τα χρόνια περνάνε και μου έχει μείνει ο καημός.

Μόνη έχω ταξιδέψει, αλλά δε θέλω να πάω και εκεί μόνη. Αν το σκέφτεται κανείς ας μου σφυρίξει μία ;) Και με γκρουπ μπορούμε να πάμε και μόνοι μας αν το οργανώσουμε καλά.



Κρίμα ,έχω κανονίσει για Λονδινο τώρα, αλλά στο μέλλον θα σε έχω υπόψιν μου.
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Ο φόβος είναι επιστημονική φαντασία, όποιος φοβάται ας τον βάλει στην ακρη και να ξεκινήσει να ζει χωρίς να περιμένει από άλλους ... Άντε και όποιος ξεκινήσει δεν θα τον προλαβαίνουμε μετά :)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ιαπωνία; Πώς το σκέφτεσαι;
Λοιπον η Ιαπωνια δεν ειμαι σιγουρη οτι θα σε βολεψει πολυ μιας κ θα επισκεφτω φιλους στην ευρωπη κ μετα θα βρεθω τοκυο.μπορουμε ομως να συναντηθουμε απευθειας στο τοκυο, ειναι 9 μερες.θα σου στειλω μηνυμα μεσα στο σ/κ κι αν σε βολευει ριχνεις μια ματια για εισιτηρια.
το βιετναμ θα σου επεφτε τελειο αν ζεις αθηνα μιας κ εκει θα κατεβω κ απο εκει θα ξεκινησω!
Υγεια να εχουμε δηλαδη γιατι ειναι πολυ μακρυα ο νοεμβροδεκεμβρης!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.501
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom