Άραξος με ΜΜΜ;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.227
Ελα ελα ....νημα γνωριμιων το κανατε το θρεντ!!!!:bleh::haha::haha:

Ποσο απεχει Stansted απο Λονδινο.
(Το χαβα μου εγω...:D)
Στο μόνο που μπορώ να βοηθήσω είναι ότι βολεύει πάρα πολύ για Cambridge. Είναι μόνο μισή ώρα με το τρένο και ανά μισάωρο και με πολύ μικρό εισιτήριο. Θα το δοκιμάσω φέτος τον Ιούλιο που έκλεισα παρθενικό ταξίδι με ryan από Stansted για Θεσσαλoνίκη. Αντίθετα, για τις περιοχές βορειοανατολικά του Λονδίνου, το Gatwick είναι η χειρότερη επιλογή, και ακολουθεί το Heathrow (λόγω μετεπιβιβάσεων, χρόνου και κόστους).
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.720
Likes
11.422
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πάντως η νέα αυτή εναλλακτική του Άραξου είναι πολύ βολική για όλους όσους καταγόμαστε από Πελοπόννησο και έχουμε σπίτια εκεί! Πόρωση! Θα σταματήσω να ζηλεύω τους Βορειοελλαδίτες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.227
Ένα τηλέφωνο εδώ: Σταθμαρχείο ΚΤΕΛ Κάτω Αχαϊάς
Κάτω Αχαϊά
26930 22021, 26930 22578 ,
και έμαθα τα πάντα!
Δρομολόγια για Άραξο 4 φορές τη ημέρα τις καθημερινές από Κ.Αχαϊά, σε αφήνει 100 μέτρα από το αερδρόμιο.
από Κ.Αχαϊά για Πάτρα ως τις 11 το βράδυ!
Με ταξί από Κ. ΑχαΪά για Άραξο, 10-15'.
Οργανώνεται...;)
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.227

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.446
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πάντως η νέα αυτή εναλλακτική του Άραξου είναι πολύ βολική για όλους όσους καταγόμαστε από Πελοπόννησο και έχουμε σπίτια εκεί! Πόρωση! Θα σταματήσω να ζηλεύω τους Βορειοελλαδίτες!
Να και μια χαμουτζού που παραδέχεται 'οτι μας ζηλεύει . :bleh::bleh:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.720
Likes
11.422
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Να και μια χαμουτζού που παραδέχεται 'οτι μας ζηλεύει . :bleh::bleh:
Μα για ποιό λόγο να το κρύψω;:D
Άσε, έχω ψηθεί άσχημα να κάνω ένα extra ταξιδάκι από αυτά που προγραμμάτιζα!
Έχω καιρό να πάω Λονδινάκι βρε αδερφέ! Και τα 36 euros δεν τα λυπάσαι!
 

tsakantarhs

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ΠΑΙΔΕς ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΗΔΗ ΓΙΑ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΤΡΑ/ΑΡΑΞΟς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 05,45ΠΜ 12,10ΜΜ ΚΑΙ 14,45 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΑΞΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑΞΑΚΙ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΑς ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ 2-3 ΕΥΡΩ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑς ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ. ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.883
Likes
26.816
ΠΑΙΔΕς ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΗΔΗ ΓΙΑ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΤΡΑ/ΑΡΑΞΟς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 05,45ΠΜ 12,10ΜΜ ΚΑΙ 14,45 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΑΞΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑΞΑΚΙ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑ ΜΑς ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ 2-3 ΕΥΡΩ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑς ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ. ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Aν εχεις την καλοσυνη τα επομενα μυνηματα σου να μην ειναι κεφαλαια
γιατι απαγορευεται η χρηση τους.:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.227
Εκλεισα κι εγώ Λονδίνο από Άραξο, απ' ότι έμαθα από το ΚΤΕΛ Κάτω Αχαϊάς έχει πολύ πυκνά και συνεχή δρομολόγια από και προς Πάτρα. Μετά ταξάκι προς Άραξο.
Μάλλον αυτή η εναλλακτική δίνει περισσότερες επιλογές, γιατί τα τρία δρομολόγια που αναφέρεις Πάτρα- Άραξος μου φαίνονται πολύ λίγα και άβολες οι ώρες (5.45 π.μ για πτήση νωρίς το μεσημέρι;!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.244
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom