Έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπόν, η (διορθωμένη) ομάδα είναι η ακόλουθη:

galat (και ένα μεγάλο :clap::clap::clap: διότι μας έρχεται από μακρυά).....
Ε, όχι και τόσο μακρυά.... (με το internet) δίπλα είναι
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Συγχαρητήρια και από μένα στον διοργανωτή της συνάντησης!!.....

Επιφυλλάσομαι....

Φιλιά πολλά και να περάσετε όλοι ΤΕΛΕΙΑ..... (έκλεψα λίγο χρόνο ιντερνετ στη βιβλιοθήκη του χωριού που είμαι , για να σας δώσω τις ευχές μου....)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Φιλιά πολλά και να περάσετε όλοι ΤΕΛΕΙΑ..... (έκλεψα λίγο χρόνο ιντερνετ στη βιβλιοθήκη του χωριού που είμαι , για να σας δώσω τις ευχές μου....)
Σ' ευχαριστούμε πολύ malysa :lol: Κρίμα που δε θα είσαι κι εσύ μαζί μας...:(
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Η ομάδα θα στείλει ένα ηχηρό γειά στη Κεφαλλονιά. Κοινώς αν έχεις φαγούρα Malysa να ξέρεις εμείς θα σε σκεφτόμαστε
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Eπειδή ζηλεύω θα σας πω πως το βλέπω εγώ... η συνάντηση είναι για φαγητό-γλυκό-παγωτό και θα δείτε και καμμιά φώτο στα γρήγορα πριν να σας ανοίξει η όρεξη:D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Eπειδή ζηλεύω θα σας πω πως το βλέπω εγώ... η συνάντηση είναι για φαγητό-γλυκό-παγωτό και θα δείτε και καμμιά φώτο στα γρήγορα πριν να σας ανοίξει η όρεξη:D
Είπαμε άρτος και θεάματα... :haha:
Πάντως καλά να είμαστε, φαγανά παιδιά αποδειχθήκαμε
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Λοιπόν καθ'όλα έτοιμοι. Εγινε και η κράτηση. Αρκεί να πώ ότι πήγα εκεί στις 17:30 που θεωρητικά είναι νεκρή ώρα και όλα τα τραπέζια ήταν γεμάτα!! Δυστυχώς λόγω επικείμενων βροχών αύριο μου είπε ότι θα μας ετοιμάσει στον ημιυπαίθριο
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Οι εντυπώσεις από την έκθεση οι καλύτερες,
η συνέχεια όμως μοναδική.
Ένα έχω να πω για την ώρα,χόρτασε το μάτι μου εδέσματα!:shock:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Με πρόλαβε η ΝΤΙΝΑ. Ομολογώ ότι ήταν ένα υπέροχο απογευματόβραδο. Η έκθεση εξαιρετικά ενδιαφέρουσα, το δείπνο ακόμα υπεροχότερο και η παρέα ...ε αυτή αχτύπητη.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ρε παιδιά ακόμα δεν μπήκαμε σπίτια μας και αμέσως εδώ??? Τι κόλλημα έχουμε φάει, ξημέρωσε καλέ:haha: Περάσαμε φανταστικά (ποια έκθεση είπαμε πως είδαμε??!!), η παρέα μοναδική, το φαγητό εξαιρετικό, η οργάνωση του Μεσιέ Hydronetta φοβερή. Ευχαριστώ για το ωραίο απόγευμα-βράδυ-ξημέρωμα!!!

ΥΓ: ΝΤΙΝΑ καλή χώνεψη;)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μετά από τα παραπάνω, όπως καταλαβαίνετε...δεν γινόταν να χάσουμε αυτή την απίθανη, αγαπημένη παρέα...:grouphug:

Οι ανατροπές προέκυψαν και η malysa με την αφεντιά μου, συμμετείχαμε σ΄αυτό το εικαστικό-γαστριμαργικό όργιο...:clap:

Ο γλυκός μας hydronetta (χρόνια σου πολλά και πάλι, καλέ μου :love1:) για άλλη μια φορά, μας κατέπληξε με τη φροντίδα που επιμελήθηκε, όλο το πρόγραμμα της συνάντησης !:D

Μεγάλη μας τιμή, η άφιξη του galat, που ενσωματώθηκε αμέσως στην παρέα, σαν φίλος από παλιά...;) (θα έρθουμε στη Σύρο, οπωσδήποτε...)
Επίσης, της Πηγής μας, που και πάλι δεν υπολόγισε χιλιόμετρα για χάρη μας ;)

Οι υπόλοιποι, σαν έτοιμοι από καιρό...επιδοθήκαμε στις γνωστές μας συνήθειες...:bleh::haha:

Μας έλειψαν πολύ, όσοι δεν κατάφεραν να έρθουν...Ελπίζουμε την επόμενη φορά, να τους δούμε...:)

Και επειδή τα φέρνουμε όλα στο φως...:D αναμείνατε φωτο...:)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
To σχέδιο είχε καταστρωθεί (Pandora & malysa) μέσω Aθήνας-Κεφαλλονιάς (αχ αυτή η ελιά :haha: )

Σιγά που δεν θα εμφανιζόμασταν....

Παιδιά ένα σας λέω και εγώ.... ΧΑΣΑΤΕ.:clap:... (θα το επιβεβαιώσουν και οι φωτογραφίες )

Εγώ δεν πρόλαβα την Εκθεση, αλλά πρόλαβα τα ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΈΛΕΙΑ πιάτα που πηγαινορχόντουσαν στο μακρύ μας τραπέζι.

Συγχαρητήρια και από μένα για άλλη φορά στον Hydronetta :clap:.

Να τα εκατοστήσει και πάντα ευδιάθετος με πολλά καλά επόμενα ταξίδια :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.469
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom