Έφτασα κι εγώ!

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
Γεια σας, συνταξιδιωτάκια! :)Εδώ κι αρκετόν καιρό ταξιδεύω μαζί σας από το παράθυρο, είτε αξιοποιώντας τις πληροφορίες σας, είτε ρουφώντας, σαν τον ζεστό καφέ,τις εμπειρίες που ζωγραφίζει κάποιος από τα ταξίδια του, κάποτε με ιδιαίτερα συναρπαστικό τρόπο, πρέπει να πω. Ώσπου έφτασε κι η στιγμή που είπα να βάλω στην άκρη την αντιπάθειά μου για την ηλεκτρονική επικοινωνία(βλέπετε, είμαι Μόγλης:(, είδος που σπανίζει σήμερα!), και να επιχειρήσω να γραφτώ κι εγώ στο site, μια και έχουμε μια κοινή μεγάλη αγάπη, να παίρνουμε το σακκούλι μας και να περιηγούμαστε ,ως ταξιδιώτες και όχι ως τουρίστες!Έχω ταξιδέψει αρκετά σε Ευρώπη, λίγο σε Ασία(Μπαλί) και Αφρική(Τυνησία, Αίγυπτο), αλλά φυσικά αυτό είναι μόνον η αρχή! Ο κόσμος είναι ατελείωτος και θέλω να πιστεύω ότι, παρά τη σκληρή πραγματικότητα, είναι μπροστά μας και μας περιμένει!:clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.402
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
καλως ηρθες!
χρειαζομαστε νέο αιμα δραστηριο και υπερταξιδεμενο!
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
καλως ηρθες!
χρειαζομαστε νέο αιμα δραστηριο και υπερταξιδεμενο!
Σας ευχαριστώ όλους σας για το καλωσόρισμα! Θα τα λέμε , συχνά ελπίζω!:)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.829
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες...
 

MilouM

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Εκτός Ελλάδας, όπου ναναι
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι, Ιαπωνία, Κορέα...
Καλώς ήρθατε, κι εγώ καινούρια είμαι !!!! Μακάρι να πάω Ασία... Αν και δεν πρέπει να παραπονιέμαι, Λύκειο θα πάω κι έχω δει τη μισή Ευρώπη, 14 χώρες :) Όπως και να χει, καλωσήρθατε και πάλι!:welcome::welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.502
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom