Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
http://www.sportsdirect.com/dunlop-spot-suitcase-708055?colcode=70805590 εγω πηρα αυτη! πολυ καλη για 11 ευρω! μαζι με πολλα αλλα πραγματα! πολυ καλες τιμες σε bk, lee cooper, everlast , no fear... και αλλα πολλα!!!! (απλα εχει 15ευρω μεταφορικα οποτε συμφρει μονο ανα κανεις μεγαλη παραγγελια)
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Από Δευτέρα στο Lidl έχει μια χειραποσκευή στα 20€. Διαστάσεις 51x36x20 και βάρος 3,3kg. Θεωρείτε πως είναι καλή περίπτωση η όχι;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Από Δευτέρα στο Lidl έχει μια χειραποσκευή στα 20€. Διαστάσεις 51x36x20 και βάρος 3,3kg. Θεωρείτε πως είναι καλή περίπτωση η όχι;
Και βαριά τη θεωρώ και ακριβή. Μπες στο site που έγραψε φίλος παραπάνω και θα δεις πολλές επιλογές (sportsdirect). Δε σε συμφέρει να αγοράσεις βέβαια μόνο αυτό γιατί τα μεταφορικά είναι 15€, αλλά ΑΝ συνδυάσεις και άλλες αγορές, βγαίνεις κερδισμένος.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
http://www.sportsdirect.com/dunlop-spot-suitcase-708055?colcode=70805590 εγω πηρα αυτη! πολυ καλη για 11 ευρω! μαζι με πολλα αλλα πραγματα! πολυ καλες τιμες σε bk, lee cooper, everlast , no fear... και αλλα πολλα!!!! (απλα εχει 15ευρω μεταφορικα οποτε συμφρει μονο ανα κανεις μεγαλη παραγγελια)[/QUOTE
EIRHNH2 ,επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ γι'αυτή τη βαλίτσα,πώς σου φάνηκε?Μήπως είναι πολύ μικρή?
EIRHNH2 ,επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ γι'αυτή τη βαλίτσα,πώς σου φάνηκε?Μήπως είναι πολύ μικρή?
 

SM_travel

Member
Μηνύματα
16
Likes
5
Σκέφτομαι να αγοράσω μια 'hard luggage' τύπου βαλίτσα και συγκεκριμένα της εταιρίας Hauptstadtkoffer και ακόμα πιο συγκεκριμένα αυτήν εδώ http://tinyurl.com/m8vwgot έχει αγοράσει κανείς της συγκεκριμένης εταιρίας να μου πει την γνώμη του; ή κανένας άλλος άμα έχεις ακούσει/δει τίποτα.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
EIRHNH2 ,επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ γι'αυτή τη βαλίτσα,πώς σου φάνηκε?Μήπως είναι πολύ μικρή?
εχει διαφορα μεγεθη, εγω πηρα τη δευτερη 22" Suitcase (ελπιζω να μην εχω προβλημα με τα 2 εκατοστα παραπανω - αυτο ειναι λιγο ρισκο αλλα πιστευω δεν θα εχω προβλημα)! απο ποιοτητα καλη για τα 11 ευρω που κοστιζει....
απο μεγεθη εχει διαφορα , τα γραφει δεξια:
> 18" Suitcase
> Weight: 2.3kg
> Capacity: 21.5 litres
> Length: 47cm
> Width: 31.5cm
> Height: 20cm

> 22" Suitcase
> Weight: 2.8kg
> Capacity: 33.9 litres
> Length: 56.5cm
> Width: 37.5cm
> Height: 22cm

> 26" Suitcase
> Weight: 3.2kg
> Capacity: 52.6 litres
> Length: 66cm
> Width: 42cm
> Height: 25cm

> 30" Suitcase
> Weight: 3.7kg
> Capacity: 77 litres
> Length: 76cm
> Width: 47cm
> Height: 28cm

> 34" Suitcase
> Weight: 4.3kg
> Capacity: 110 litres
> Length: 86cm
> Width: 51.5cm
> Height: 31cm
11
κοιτα παντως και αλλα σχεδια, εχει αρκετα! Γιατι απ οτι βλεπω εχει μεινει μονο το μικρο μεγεθος
 
Last edited:

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Αυτό το μέγεθος που πήρες κάνει όμως για χειραποσκευή?
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αυτό το μέγεθος που πήρες κάνει όμως για χειραποσκευή?
στις low lost λεει 55cm X 40cm x20 cm. Απ οτι θυμαμαι απο αλλες φορες, υπηρχε ενα κενο στο κουτι, οποτε προσωπικα πιστευω δεν θα εχω προβλημα για 2 εκατοστα...
 

CPC

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Άκουσα πρόσφατα πως οι σκληρές είναι πιο πιθανό στο αεροδρόμιο να σπάσουν, ισχύει? Επίσης για εμένα που δεν ταξιδεύω τόσο συχνά αεροπορικά (~1 φορά/έτος) και χρειάζομαι άμεσα μια βαλίτσα αξιοπρεπή που δεν θα αχρηστευτεί στο μέσον του ταξιδιού τι θα προτείνατε? Βρήκα μια Delsey στα Carrefour συμπαγή και μεσσαίου μεγέθους με ~65Ε, να την τσιμπήσω (μήπως είναι καμιά απομίμηση?). Επίσης για τις Sentio του Πλαίσιο έχει κανείς κάποια εμπειρία, αξίζουν?
Ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.421
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom