Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

Giannisma

Member
Μηνύματα
39
Likes
12
Καλημέρα σας
Μου έχουν πει για δυο καταστήματα πίσω απ τον ηλεκτρικό του Πειραιά με πολλές βαλίτσες..μπορείτε να μου πείτε τις διευθύνσεις να πάω να αγοράσω μια 55,40,20 καμπίνας για έναν φίλο; Ευχαριστώ!
 

giorgavr

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Καλημέρα σας
Μου έχουν πει για δυο καταστήματα πίσω απ τον ηλεκτρικό του Πειραιά με πολλές βαλίτσες..μπορείτε να μου πείτε τις διευθύνσεις να πάω να αγοράσω μια 55,40,20 καμπίνας για έναν φίλο; Ευχαριστώ!
Καλημέρα
Ναυαρίνου είναι η οδός. Μόλις βγεις από το σταθμό αριστερά.
 

Giannisma

Member
Μηνύματα
39
Likes
12
Καλησπέρα πήραμε μια βαλίτσα diplomat για τον φίλο μου στα 35€..δεν περίμενα να έχει καλές βαλίτσες αλλά βρήκαμε.πολυ ωραία σε σχέση με την ακριβότερη βαρύτερη και μικρότερη πλαστική delsey μου. Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την νέα πολιτική της ραιαν για τος αποσκευές. Θα μπω κανονικά με την χειραποσκευή που θα μπει δωρεάν στο αμπάρι μέχρι τον χώρο αναμονής και θα την αφήσω εκεί στον υπάλληλο,όπως έγινε πέρσι που δεν είχαν χώρο για να μπει στην καμπινα;;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.714
Likes
12.593
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα πήραμε μια βαλίτσα diplomat για τον φίλο μου στα 35€..δεν περίμενα να έχει καλές βαλίτσες αλλά βρήκαμε.πολυ ωραία σε σχέση με την ακριβότερη βαρύτερη και μικρότερη πλαστική delsey μου. Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την νέα πολιτική της ραιαν για τος αποσκευές. Θα μπω κανονικά με την χειραποσκευή που θα μπει δωρεάν στο αμπάρι μέχρι τον χώρο αναμονής και θα την αφήσω εκεί στον υπάλληλο,όπως έγινε πέρσι που δεν είχαν χώρο για να μπει στην καμπινα;;
Παρακαλώ η ερώτηση σου σε αυτό το θέμα https://www.travelstories.gr/community/threads/Χειραποσκευή-ryanair.37873/
Εδώ είναι εκτός (θέματος).
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Θέλω να πάρω βαλίτσα καμπίνας και είμαι ανάμεσα στις εξής:
American Tourister Joyride ή American Tourister Funshine(δεν ξέρω ποια είναι καλύτερη..) 50€
Delsey Orba 72€
Samsonite Askella 72€

τι μου προτείνετε?

EDIT:
αξίζει το 20αρικο παραπάνω για της Delsey & Samsonite?
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.965
Likes
6.426
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Επανερχομαι στη συζητηση για οσους ρωτησαν. Βρηκα American Tourister στο Factory Outlet στη χαμηλοτερη τιμη που την ειχα δει ποτε και την πηρα, 39 ευρω
https://www.factoryoutlet.gr/gr-el/...dhtaksidioy/1598493.0_0000-american-tourister
Επίσης την έχει και σε αυτό το χρώμα!

https://www.factoryoutlet.gr/gr-el/...seskampinas/1598492.0_0000-american-tourister

Επίσης δεν μας είπες γνώμες!
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.201
Likes
41.664
Αυριο την παραλαμβανω. Εγγυημενη εταιρεια ειναι, χωρητικοτητα 40 λιτρα, εσωτερικα ροδακια που με ενδιεφερε, δεν περιμενω κανενα προβλημα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.401
Likes
9.333
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυριο την παραλαμβανω. Εγγυημενη εταιρεια ειναι, χωρητικοτητα 40 λιτρα, εσωτερικα ροδακια που με ενδιεφερε, δεν περιμενω κανενα προβλημα.
Οντως πολυ ωραια..μονο που οπως διαπίστωσα με αυτη πρεπει να παιρνεις πραιοριτυ στη ραιαν. Θα ταλαιπωρηθει πολυ χωρις...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.201
Likes
41.664
Οντως πολυ ωραια..μονο που οπως διαπίστωσα με αυτη πρεπει να παιρνεις πραιοριτυ στη ραιαν. Θα ταλαιπωρηθει πολυ χωρις...
Μα δεν ειναι τυχαιο οτι αγορασα στα καλα καθουμενα βαλιτσα. Θα παει για ξεσκισμα στη Ραιν η παλια (που εχει βγαλει τα λεφτα της) , οποτε αυτη θα παει για τις αλλες εταιρειες...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.965
Likes
6.426
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δηλαδή αυτή είναι μεγαλύτερη από το όριο ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.198
Μέλη
38.990
Νεότερο μέλος
chris.s

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom