Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.402
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Επειδή λέτε ότι θα παίρνεις πραιοριτυ

το πραιοριτυ δεν σημαίνει αλλαγή διαστάσεων. οι διαστάσεις παραμένουν ίδιες, απλώς παίρνεις την χειραποσκευή σου στην καμπίνα .
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Άρα από τι κατάλαβα όλο αυτό γίνετε για να μην ταλαιπωρηθεί! Σωστά ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.109
Likes
41.363
Άρα από τι κατάλαβα όλο αυτό γίνετε για να μην ταλαιπωρηθεί! Σωστά ?
Για να μην ταλαιπωρηθει θα παιρνω την παλια στη Ryanair, κι οσο αντεξει. Σιγα μην πληρωνω τοσα λεφτα σε καθε πτηση στη Ryanair για priorιty. Πολυ φτηνοτερα κοστιζει το να εχω καινουρια γερη βαλιτσα σε ολα τα αλλα ταξιδια.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.420
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Για να μην ταλαιπωρηθει θα παιρνω την παλια στη Ryan, κι οσο αντεξει. Σιγα μην πληρωνω τοσα λεφτα για καθε πτηση για priorιty. Πολυ φτηνοτερα κοστιζει το να εχω καινουρια γερη βαλιτσα σε ολα τα αλλα ταξιδια.
Σε λιγο παω Factory! Σου ηρθε τελικα ?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.384
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ δεν έχω καταλάβει πόσο μεγαλύτερη είναι η ταλαιπωρία στη Ryanair και πόσο με άλλες εταιρείες ας πούμε Aegean, Easyjet; Που είναι η διαφορά;
χαθηκε η μπαλα... για να μην ταλαιπωρηθει η αποσκευη.. γιατι στη ραιαν θα εκτεθει στις καιρικες συνθηκες και στα οχι παντα φιλοξενα χερια του προσωπικου που θα την παραλαβει εξω απο το αεροσκαφος οπου θα την τοποθετησουν μαζι με μερικες δεκαδες αλλες. αν ειναι υφασματινη θα. . αλλαξει χρωμα κ συσταση υφασματος πολυ συντομα... ολα αυτα χωρις πραιοριτυ εννοειται.
. .
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
χαθηκε η μπαλα... για να μην ταλαιπωρηθει η αποσκευη.. γιατι στη ραιαν θα εκτεθει στις καιρικες συνθηκες και στα οχι παντα φιλοξενα χερια του προσωπικου που θα την παραλαβει εξω απο το αεροσκαφος οπου θα την τοποθετησουν μαζι με μερικες δεκαδες αλλες. αν ειναι υφασματινη θα. . αλλαξει χρωμα κ συσταση υφασματος πολυ συντομα... ολα αυτα χωρις πραιοριτυ εννοειται.
. .
Μα και στις άλλες εταιρείες που τις δίνεις στο gate πάλι η ίδια διαδικασία δεν γίνεται; Πάλι θα βραχεί και μπορεί να ταλαιπωρηθεί από τον οποιοδήποτε υπάλληλο,αυτό δεν το ξέρεις. Γιατί στη ryanair είναι χειρότερα τα πράγματα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.109
Likes
41.363
Εγώ δεν έχω καταλάβει πόσο μεγαλύτερη είναι η ταλαιπωρία στη Ryanair και πόσο με άλλες εταιρείες ας πούμε Aegean, Easyjet; Που είναι η διαφορά;
Αφου με τις αλλες εταιρειες την εχεις μαζι σου, ακομη και low cost αν πας εγκαιρα, δεν κοπανιεται στους ιμαντες.
@Samion ηρθε και ειναι σουπερ. Ανοιγω σαμπανια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.518
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom