Αιγαίου ...Έως -40% σε όλο μας το δίκτυο!

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.940
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Last edited:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Μου κάνει εντύπωση που διαχωρίζει κι έχει διαφορετικά ποσοστά έκπτωσης για light και flex ναύλους. Το έκανε και παλιά?
 
Μηνύματα
19
Likes
91
Παιδιά κατα την γνώμη σας για Εδιμβούργο, πήγαινε-ελα 07/08-14/08, 370 ευρω με φλεξ αξίζει η να το αφήσω μήπως βρω αργότερα καμμία προσφορά...?

Ρωτάω γιατί δεν έχω κοιτάξει ξανά τιμές για εκεί και δεν έχω άποψη.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Παιδιά κατα την γνώμη σας για Εδιμβούργο, πήγαινε-ελα 07/08-14/08, 370 ευρω με φλεξ αξίζει η να το αφήσω μήπως βρω αργότερα καμμία προσφορά...?

Ρωτάω γιατί δεν έχω κοιτάξει ξανά τιμές για εκεί και δεν έχω άποψη.
Δεν είναι φθηνό αλλά και οι ημερομηνίες σου είναι "φωτιά"....
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Παιδιά κατα την γνώμη σας για Εδιμβούργο, πήγαινε-ελα 07/08-14/08, 370 ευρω με φλεξ αξίζει η να το αφήσω μήπως βρω αργότερα καμμία προσφορά...?

Ρωτάω γιατί δεν έχω κοιτάξει ξανά τιμές για εκεί και δεν έχω άποψη.
Δεν είναι μόνο τα εισιτήρια... έχεις δει τις τιμές των καταλυμάτων για εκείνη την περίοδο;
Όπως λέει παραπάνω ο @fotast, δεν ειναι μόνο τα αεροπορικά "φωτιά" αλλά και τα καταλύματα που τσουρουφλίζουν!
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Παιδιά κατα την γνώμη σας για Εδιμβούργο, πήγαινε-ελα 07/08-14/08, 370 ευρω με φλεξ αξίζει η να το αφήσω μήπως βρω αργότερα καμμία προσφορά...?

Ρωτάω γιατί δεν έχω κοιτάξει ξανά τιμές για εκεί και δεν έχω άποψη.
Το ιδιο αναρωτιεμαι για αλλον προορισμο σε παρομοιες ημερομηνιες. Οι τιμες που βρισκω για flex ειναι περιπου 20-25% υψηλοτερες για ιδιες ημερομηνιες-ιδιο προορισμο συγκριτικα με παρομοια περιοδο περυσι..
 
Μηνύματα
19
Likes
91
H αλήθεια είναι ότι δεν το έψαξα περαιτέρω καθώς αρχικά ήθελα να προλάβω την προσφορά και σε δεύτερο χρόνο να κοιτάξω καταλύματα.
Αλλά όσο γράφω κοιτάω και όντως είναι αρκετά υψηλές οι τιμές.

Ευχαριστώ που μου ανοίξατε τα μάτια παιδιά!
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Νομίζω μπορείς να κόψεις πολλά αν κλείσεις για Λονδίνο και από εκεί για Εδιμβούργο. Τα κοντά 400 ευρώ μου φαίνονται παρά πολλά.

Νομίζω πετάει και η EasyJet για εκεί, με την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.521
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom