Ακριβο μου ταξιδι

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.520
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Ίσως να μην είναι ακριβώς οντοπικ αλλά έχει μια αξία πιστεύω. Στην Ολλανδία από 1η Γενάρη νομοθετησαν αύξηση ενοικίου 5.5% για όποιον ιδιοκτήτη θέλει, πριν υπήρχε ταβάνι. Η σκέψη μου με τους ιδιοκτήτες για τις δύσκολες μέρες που περνάνε. Τους έχει τσακίσει η ακρίβεια τους κακόμοιρους!

Dutch landlords given green light to raise rents by up to 5,5 percent in 2024.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.548
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μείν

αμε κ μεις εκεί πέρυσι το Πάσχα --- λογικά σε αυτήν την τιμή θα σου δώσουν το μικρό δωμάτιο, ωραίο ξενοδοχείο αλλά παλάτι δεν το λες
Όχι τη suite historique παίρνουμε, είχε free upgrade για genius.

Και ναι, το παλάτι των χαλιφηδων ήταν.

History palais EN | palaisbayram.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Εμείς κλείσαμε Τύνιδα παλάτι (★★★★★ Palais Bayram, Tunis, Tunisia) με 45€/μέρα, με τα 2200 που λες θα είμαστε και οι δύο με όλες τις δραστηριότητες, γεύματα κλπ για 10 μέρες. Δεν είναι όλη η Αφρική το ίδιο, αν και συμφωνώ πως στις περισσότερες υποσαχάριες πληρώνεις περισσότερα από αυτά που λαμβάνεις.
δε αμφισβητω τα λεγομενα σου αλλα μπηκα απο περιεργεια και για ολο το 2024 η τιμη ειναι 119 η βραδυα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.548
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
δε αμφισβητω τα λεγομενα σου αλλα μπηκα απο περιεργεια και για ολο το 2024 η τιμη ειναι 119 η βραδυα
Προσφορά για κράτηση αρχή του έτους + genius έκπτωση + free upgrade. Γενικά βγάζουν αρκετές προσφορές στη low season και πιο low από τώρα δεν υπάρχει.

Ακόμη και τώρα τρέχει μια για 63€ για τη suite historique
Screenshot_20240116_113000_Bookingcom.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Πειτε μου καποιος γιατι μονο οι φοροι για award εισιτηριο απο Ντυσσελντορφ για Θεσσαλονικη με Aegean ανεβηκαν στα 49 ευρω? Αυτη τη διαδρομη την εχω κλεισει αλλες 2 φορες, θυμαμαι καπου στα 35 ευρω φορους.
Μην αναφερω που εκλεισα για δωρο το Αθηνα Αμστερνταμ με επιστροφη και μονο για φορους εδωσα 99 ευρω. Ξερω οτι η Ολλανδια αυξησε τους φορους τρελα. Το επαθε και η Γερμανια αυτο?
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.329
Likes
3.469
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Ντάξει είπαμε οτι τα ακτοπλοϊκά έχουν τσιμπήσει, άλλα διαδρομή Πάτμος - Λειψοι , 25 λεπτά για 2 ατομα + αμαξι = 80 κάπου όπα !!!
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.405
Ντάξει είπαμε οτι τα ακτοπλοϊκά έχουν τσιμπήσει, άλλα διαδρομή Πάτμος - Λειψοι , 25 λεπτά για 2 ατομα + αμαξι = 80 κάπου όπα !!!
Δεν έχει καν επιστροφή δηλαδη αυτή η τιμή;;

Που και με επιστροφή τα 80 πάλι εξωφρενικά είναι
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.000
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
150 euro 2 passsenger 1car return
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.889
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom