Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.086
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Nα ρωτήσω τους φανατικούς των σειρών.
Το terra nova του Σπίλμπεργκ που ξεκίνησε πριν από λίγες βδομάδες στην Αμερική και ξεκινάει και στο ελληνικό νοβα, το χει δει κανεις;
Αξίζει;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.833
Likes
18.790
Nα ρωτήσω τους φανατικούς των σειρών.
Το terra nova του Σπίλμπεργκ που ξεκίνησε πριν από λίγες βδομάδες στην Αμερική και ξεκινάει και στο ελληνικό νοβα, το χει δει κανεις;
Αξίζει;
Εγώ είδα δύο επεισόδια, γέλασα με τις απιθανότητες του σεναρίου και την αφέλεια χαρακτήρων-σεναρίου, τους αστείους διαλόγους και τις μπαναλιτέ καταστάσεις και το διέγραψα χωρίς τύψεις...
Φυσικά θα σου έλεγα δες το και αποφασίζεις για τον εαυτό σου.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
περιττό να πω ότι το τέλος του 4ου κύκλου του dexter με έστειλε! μακράν ότι καλύτερο έχω δει!
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Οι κύκλοι είναι πολλοί, αλλά τα επεισόδια είναι μικρής διάρκειας.
Μην περιμένεις κανένα τρομερό story, αλλά η σειρά είναι πραγματικά πολύ καλή.
Εμείς ξεκινήσαμε να τη βλέπουμε και μας άρεσε χωρίς όμως να μπορούμε να εξηγήσουμε ακριβώς το λόγο. Εκτός φυσικά από τον Ari Gold, ο οποίος είναι όλα τα λεφτά. :D

Δως του μια ευκαιρία.
συμφωνώ και εμενα μου 'αρεσε πολύ (χωρις να ξερω το λόγο) :lol:
ειδα και το τελευταιο επεισόδιο αλλά ειμαι χαζή , γιατι δεν καταλαβα , ειχε κατι το μερος ;:roll:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Έεεελαααααα ΚΙΚΙ....Costiera Amalfitanaaaaaaaaaaaaaaaa
εχω δικαιολογια γιατι το εβλεπα με την ακρη του ματιου , στο σπιτι του γυιου μου την ώρα που μιλουσαμε ...για κάτι οικογενειακα :haha:
κρατησα την ουσια ομως οτι τα 2 απο τα 4 τεσσερα "ρεμαλια" κατεληξαν με συζυγους και περιμενοντας μωρο :bleh:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ είδα δύο επεισόδια, γέλασα με τις απιθανότητες του σεναρίου και την αφέλεια χαρακτήρων-σεναρίου, τους αστείους διαλόγους και τις μπαναλιτέ καταστάσεις και το διέγραψα χωρίς τύψεις...
Καλά,δεν έβλεπες Ταρκόφσκι,αμερικάνικη σειρά έβλεπες.
Επίσης το Star Wars ή το Lost σου φαίνονται πιο "πιθανές" καταστάσεις;
Έλα ρε συ,γι'αυτό τα βλέπεις αυτά για να ξεχνάει το μυαλό τα υπόλοιπα.
Εγώ λοιπόν εξακολουθώ να το παρακολουθώ,μου αρέσουν τα δεινοσαυράκια και ο κακός του Avatar που τον βάζουν να παίζει παντού τον ίδιο ρόλο....χαχαχα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.833
Likes
18.790
Καλά,δεν έβλεπες Ταρκόφσκι,αμερικάνικη σειρά έβλεπες.
Επίσης το Star Wars ή το Lost σου φαίνονται πιο "πιθανές" καταστάσεις;
Έλα ρε συ,γι'αυτό τα βλέπεις αυτά για να ξεχνάει το μυαλό τα υπόλοιπα.
Εγώ λοιπόν εξακολουθώ να το παρακολουθώ,μου αρέσουν τα δεινοσαυράκια και ο κακός του Avatar που τον βάζουν να παίζει παντού τον ίδιο ρόλο....χαχαχα.
Ρε συ, δε με κατάλαβες καθόλου. Τη θεωρώ πολύ κακογραμμένη σειρά και κακοπαιγμένη. Αμερικάνικη ξε-αμερικάνικη, υπάρχουν πολύ καλύτερες αμερικάνικες από δαύτη.
OK?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.776
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom