Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μετά το ξενέρωμα που έφαγα με το Lost τα έχω τσουβαλιάσει όλα σε μια κατηγορία.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.833
Likes
18.790
Maltakias, όπως έχει πει κι ένας φίλος φανατικός της σειράς, το Lost δεν είναι το φινάλε του. Το Lost είναι ό,τι ακριβώς γινόταν όλο το καιρό, με το μυστήριο, τους χαρακτήρες του, τη πλοκή του. Το φινάλε είναι ασήμαντο.
(και με τέτοιο φινάλε πώς θα μπορούσε να είναι αλλιώς...)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το Lost από την τέταρτη σεζόν και μετά το τραβούσαν από τα μαλλιά για να τους βγει μακρύτερο και να παντελωνιάσουν κανέναν Φραγκλίνο παραπάνω.

Έτσι είναι η μπίζνα βέβαια,αλλά έχω κάθε δικαίωμα να την κριτικάρω ως τηλεθεατής.

Επίσης ένα ασήμαντο φινάλε επισκιάζει και όλη τη σειρά,ειδικά όταν τόσο καιρό χτίζεις προσδοκίες στο κοινό για κάτι σπουδαίο.Αν μάλιστα είσαι και άθεος,οι θρησκευτικές παπαρολογίες σε εξοργίζουν περισσότερο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.833
Likes
18.790
Συμφωνώ μαζί σου, το τέλος δε θα μπορούσε να ήταν κάτι καλύτερο αφού το είχαν παραξηλώσει και ούτε οι ίδιοι ήξεραν πού θα οδηγήσει όλο αυτό. Αλλά σκέψου μόνο ένα: δε πέρασες καλά με τη σειρά? Δεν γούσταρες να βλέπεις επεισόδιο after επεισόδιο? Αυτό μετράει στο τέλος και όχι το τέλος...άλλωστε συνήθως τα φινάλε είναι μάπες. Η διαδρομή μετράει.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Όπως είπαμε και παλαιότερα. Για όλα φταίει το χρήμα.
Οι παραγωγοί γλυκάθηκαν με την επιτυχία, τη δόξα και πάνω απ'όλα το χρήμα και το χιλιοτράβηξαν μέχρι εκεί που δεν παίρνει, ανοίγοντας συνεχώς "μέτωπα" χωρίς να ξέρουν πώς θα μαζέψουν τα αμάζευτα.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.086
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Λοιπον αν δωσω ευκαιρία στο terra nova και το δω θα σας πω και εγώ τη γνωμη μου.

Το touch latina φαίνεται να έχει πολύ πιασαρικη κεντρική ιδέα, αλλά αργεί ακόμη.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
ρε τί είναι αυτό το Glee;
είδα που το έκραζαν στο Community...
το βλέπει κανείς;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.778
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom