ΗΠΑ Αμερικη

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Γει σας,θα κανουμε με τον πατερα μου(εχω στειλει ακρτεες φορες ερωτησεις πανω σε μερη που θα θελαμε να παμε αλλα δεν καταφεραμε τελικα) ενα ταξιδι στην Αμερικη(κραταγαμε λεφτα αρκετο καιρο) και ψαχνουμε απ0ο τωρα εισητηρια για Πασχα 2012.Η ερωτηση μου ειναι=Βρισκω με πολυ καλες τιμες με British και Turkish σε ακριβως ιδια λεφτα!Ποια εταιρια να προτιμησουμε;(Συγγνωμη αν γινομαι κουρασιτικος με τα πολλα ποστς μου πανω σε ερωτησεις για προορισμους,ευτυχως για του χορνου προοριζονται δυο ταξιδια,ενα το πασχα και ενα το καλοκαιρι):)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
αν είναι ίδια τα χρήματα να κλείσεις British...γιατί είναι λιγότερες οι ώρες συνολικά..και σπας και το ταξίδι σε δύο "ανεκτά" κομμάτια από άποψη διάρκειας!
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
για να μην ανοιγω τσαμπα αλλο θεμα ηθελα να κανω μια ερωτηση τι γινεται με τισ μπριζεσ δηλ. πωσ φορτηζουμε λαπτοπ κιν τηλ ? νομιζω εχουμε αλλα βολτ ! εσεισ τι κανατε ?
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.395
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
συνηθως εχουν τα ξενοδοχεια, αλλα και νεα υορκη πουλανε πολλα μαγαζια. Θα βρεις χωρις κοπο. Εδω εγω δεν ειχα βρει, ειχα βρει το "αντιστροφο" μονο...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχει και στο αεροδρομιο
Το πιστολακι των μαλλιων ομως ακομα και με τον ανταπτορα εχει την μιση ισχυ .... Φριζε το μαλλι λοιπον
 
Μηνύματα
266
Likes
119
Εχει και στο αεροδρομιο
Το πιστολακι των μαλλιων ομως ακομα και με τον ανταπτορα εχει την μιση ισχυ .... Φριζε το μαλλι λοιπον
Μήπως έβαλες το πιστολάκι στην πρίζα του μπάνιου? Οι πρίζες στα μπάνια έχουν περιορισμένη ισχύ. Αλλιώς θα πρέπει να δουλεύει κανονικά. Το ότι είναι 110 Volt στις ΗΠΑ δεν σημαίνει τίποτα, η ένταση του ρεύματος είναι μεγαλύτερη με τα 110 Volts.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μήπως έβαλες το πιστολάκι στην πρίζα του μπάνιου? Οι πρίζες στα μπάνια έχουν περιορισμένη ισχύ. Αλλιώς θα πρέπει να δουλεύει κανονικά. Το ότι είναι 110 Volt στις ΗΠΑ δεν σημαίνει τίποτα, η ένταση του ρεύματος είναι μεγαλύτερη με τα 110 Volts.
οχι , ποτε δεν το βαζω στο μπανιο! το εβαλα στην πριζα του δωματιου. Ισως να εφταιγε ο ανταπτορας , δεν ξερω
 
Μηνύματα
266
Likes
119
Τότε μάλλον το πιστολάκι δεν είχε προδιαγραφές για λειτουργεία στις ΗΠΑ. Μερικά πιστολάκια έχουν διακοπτάκι για 110/220 Volts.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.374
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom