Αναβάθμιση πλατφόρμας

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καταγγέλω συμπαιγνία εις βάρος μου από τις δόλιες υπάρξεις του φόρουμ (ξέρουν αυτές). Θέλουν να με τρελάνουν! Τώρα βλέπω την Κανελ28 να λάμπει πάλι :shock:. (καλά, όχι σαν εμένα βέβαια).:p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όποιος δε θέλει να φαίνεται online, μπορεί απλά να πάει στο προφίλ και να ξετικάρει την επιλογή "εμφάνιση ως συνδεδεμένος".

travelstoriesconn.gif
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.020
xaxa... ναι ναι .... "κι αυτό βγαινει προς τα εξω" (όπως λεΜε και στις συνεντεύξεις) :p
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
xaxa... ναι ναι .... "κι αυτό βγαινει προς τα εξω" (όπως λεΜε και στις συνεντεύξεις) :p
Έτσι ακριβώς! :)
(Πάντως, η λάμψη σου δεν φτάνει μέχρι εδώ... μ'άλλα λόγια, εγώ δεν βλέπω τον πράσινο πομπό σου)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.020
Έτσι ακριβώς! :)
(Πάντως, η λάμψη σου δεν φτάνει μέχρι εδώ... μ'άλλα λόγια, εγώ δεν βλέπω τον πράσινο πομπό σου)
Babaduma, αν υποψιαστω ότι την λαμψη μου την βλεπω μονη μου τελικα, θα αρχισω να ανησυχω...:p
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Babaduma, αν υποψιαστω ότι την λαμψη μου την βλεπω μονη μου τελικα, θα αρχισω να ανησυχω...:p
Δεν ξέρω αν πρέπει ν' ανησυχείς γι αυτό, αλλά φοβάμαι ότι δεν μπορείς να κινείσαι incognito. Το τίμημα της διασημότητας (και όχι μόνο... ;) ) χρυσή μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom