Αναβάθμιση forum

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Δάκη ευχαριστούμε για το σκληρό κόπο και τη προσπάθεια σου (και ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις που έπεσε η βλάβη ΣΚ και ξαγρύπνησες)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλοί μου διαχειρισυντονιστάδες!!!
Εδώ και μέρες έχω το εξης μικροπροβληματάκι που εικαζω οτι σχετιζεται με την αναβάθμιση του φόρουμ!
Οταν παω στις ταξιδιωτικές ιστορίες, ειτε απο την μπάρα κάτω απο το λογότυπο, είτε απο την πιο κάτω μπάρα, και παω να βρώ μια ταξιδιωτική μου ιστορία για να κάνω ενα ...update βλ. να κάνω νεο ποστ με χρηστική πληροφορία , ιστορία γιοκ!!

Ζητείται βοήθεια!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν μετά το σχετικό εξορκισμό του φόρουμ με συντονισμένους ψαλμούς αθήνας-θεσσαλονίκης το δαιμόνι---εεεε το πρόβλημα φαίνεται να εξαφανίστηκε. Αν κάποιος παρατηρήσει πάλι κάτι παρόμοιο σφυράτε.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον στο νεο γκρουπ: Ιαπωνια αγαπημενη, υπαρχει το νεο συστημα αξιολογησης με αστερακια, το οποιο μεχρι τωρα εμφανιζονταν μονο στο θεμα: προτασεις/ιδεες για το travelstories, κοιταξα στα αλλα γκρουπ ( οχι σε ολα ) αλλα ειδα οτι μονο αυτο εχει αυτο το συστημα, μηπως σχετιζεται με το προβλημα του σαββατου;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλλον δε σχετίζεται μ'αυτό, αλλά καλά έκανες και το ανέφερες. Το διόρθωσα. :)
 

Margi

Member
Μηνύματα
36
Likes
4
Μετά την αναβάθμιση δεν μπορώ να εντοπίσω την επιλογή που εμφάνιζε τα αδιάβαστα μηνύματα ως διαβασμένα...παρακαλώ τα φώτα σας!:)
 

gkoucie

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Μετά την αναβάθμιση δεν μπορώ να εντοπίσω την επιλογή που εμφάνιζε τα αδιάβαστα μηνύματα ως διαβασμένα...παρακαλώ τα φώτα σας!:)
Καλησπέρα....
υπάρχει επιλογή στα κουμπάκια κάτω δεξιά, δίπλα από το "Μόνο για μέλη". είναι το τελευταίο!!
:)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ζητώ προκαταβολικα συγνώμη απο τους διαχειρισυντονιστάδες
αν το παρακάτω πρόβλημα εχει αναφερθεί κάπου αλλου κατά το παρελθόν και διέφυγε.

πήγα να γράψω κάτι στο γκρουπ των γερμανοφιλων και μου έβγαλε μόνο δύο τόπικ. τα υπολοιπα που πήγαν; πως μπορώ να τα ξαναδώ; μόνο μεσω της χρονοβόρας αναζήτησης;
και για του λόγου το αληθές
η συνημμένη φωτό!
 

Attachments

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ βλέπω κανονικά όλα τα θέματα, δε μου έχει παρουσιαστεί ποτέ αυτό το πρόβλημα.

Θάνο αυτό σου προκύπτει συστηματικά ή έτυχε μια φορά; με άλλον browser πλην safari δοκίμασες;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
συστηματικά όχι, αλλα περιοδικά ναί, δηλαδή και άλλη φορά με τον σαφάρι μου το εχει ξανακάνει.
σήμερα το πρωι παντως μου τα έδειξε κανονικά ολα τα θέματα και με τους 2 browser!
μάλλον θα περιμένω ως την επομενη φορά που θα ξαναγίνει να το αναφέρω!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ αν μπορείς όταν στο ξανακάνει δοκίμασε αμέσως και με έναν άλλον browser να δούμε τι παίζεται. Thanks.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom