Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.295
Likes
1.377
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Γεια σας, πειτε καμια ιδεα για ταξιδι το πασχα... Απο Θεσσαλονικη (κατα προτιμηση...) ή Αθηνα. Σκεφτομαι σε Ισπανια ή Γαλλια, αν εβρισκα κατι οικονομικο δεν θα με χαλαγε κ Αμστερνταμ... Ειμαι lowcost εταιριων fan, και θα με ενδιεφερε και το "οικονομικο θεμα" ... Ειναι καλυτερα τα μερη αυτα Πασχα ή καλοκαιρι απο οικονομικης αποψης; Ακομα μου φαινονται πολυ ακριβα τα εισιτηρια για Πασχα ή καλοκαιρι (140 και easy... ) Πειτε καμια ιδεα για 5 -6 μερουλες;
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Γεια σας, πειτε καμια ιδεα για ταξιδι το πασχα... Απο Θεσσαλονικη (κατα προτιμηση...) ή Αθηνα. Σκεφτομαι σε Ισπανια ή Γαλλια, αν εβρισκα κατι οικονομικο δεν θα με χαλαγε κ Αμστερνταμ... Ειμαι lowcost εταιριων fan, και θα με ενδιεφερε και το "οικονομικο θεμα" ... Ειναι καλυτερα τα μερη αυτα Πασχα ή καλοκαιρι απο οικονομικης αποψης; Ακομα μου φαινονται πολυ ακριβα τα εισιτηρια για Πασχα ή καλοκαιρι (140 και easy... ) Πειτε καμια ιδεα για 5 -6 μερουλες;
Καλημερα! Βουδαπεστη θα σου προτεινα, πολυ ομορφη πολη, με τον δουναβη να την κοβει στα δυο. Και εννοειται επισκεψη στα λουτρα για χαλαρωμα!!!
 

rubi

Member
Μηνύματα
85
Likes
773
Last edited by a moderator:

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.295
Likes
1.377
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ναι! αυτο κοιτουσα τωρα! Σκεφτομαι κ βαρσοβια! Εχει 66 ευρω τωρα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.072
Likes
41.298
Κι εγω Πολωνια εκλεισα για Πασχα , και με 8 ευρω αεροπορικο Βαρσοβια- Gdansk. Μπορεις να σπασεις τι μερες εκει.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.295
Likes
1.377
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Για Πολωνια με ποσο εκλεισες; Αν και μαλλον για Ισπανια κανω ορεξη! Θα μας αρεσε κ Γαλλια αλλα λεμε να παμε σε καναχρονο με τη μικρη Ντισνευλαντ!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.295
Likes
1.377
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
140 για Χιρονα πολλα δεν ειναι;;;
 

Nikos1985

Member
Μηνύματα
28
Likes
0
Καλησπερα. Θέλω να κανωνισω ενα ταξίδι ειμαι ανάμεσα σε Λονδίνο η Άμστερνταμ. Τι προτείνουν οι ποιο έμπειροι... Ευχαριστώ.
 

alltheworld

Member
Μηνύματα
83
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδης
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
1. Με ποιον θα πάς;
2. Σε ενδιαφέρει η κάναβη;

Αν πας με κοπέλα να πας στο Λονδίνο εκτός και αν σε/σας ενδιαφέρει η Κάναβη.

Το Λονδίνο έχει χιλιάδες πράγματα για να γυρίσεις και να δεις. Το Άμστερνταμ έχει τα κανάλια,τα πάρκα και μουσείο Βαν Κονγκ αλλά το κύριο αξιοθέατο είναι η red light district και τα coffee shops. Στο Λονδίνο μπορείς να γυρνάς για 10 μέρες ,το Άμστερνταμ στις 2 επαναλαμβάνεται.

Και στα 2 να πάς κάποια στιγμή αλλά αν δεν έχει ταξιδέψει ποτέ και δεν έχει πάει σε κανένα απο τα 2 μέρη... Λονδίνο 100%.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.596
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom