Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.067
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πεκίνο δεν πετά ακόμα ο Ο'Λίρι αλλά σε λίγο καιρό οι επιβάτες της Ryanair μπορεί να πετάνε με κινέζικα αεροπλάνα.
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Παιδιά έχω ένα θεματάκι... 2 δηλαδή.

1. Καταρχήν είχα μια πτήση με την Ryan για Λονδίνο αλλά λόγο νοσοκομείου δε πήγα. Ήμουν μέσα 1 μήνα και χωρίς ιντερνετ. Επικοινώνησα μαζί τους τηλεφωνικά τους είπα ότι είμαι νοσοκομείο και μου είπαν όταν βγω να τους στείλω τα χαρτιά με ΦΑΞ. Το έκανα αυτό αλλά μου απαντήσαν ότι δε μπορούν να μου επιστρέψουν χρήματα. Ξέρετε τι γίνεται; Αν μπορώ να τα πάρω δηλάδη τα χρήματα ή έστω να τα εξαργυρώσω με άλλη πτήση. Να πω πως δεν είχα κανει τσεκ ιν.

2. Ο αδερφός μου πλήρωσε και έκλεισε πτήσεις με Ryanair για αυτόν και έναν φίλο του. Τελικά λόγω υποχρεώσεων θα ταξιδέψουν άλλες ημερομηνίες και με άλλη εταιρία. Γίνεται κατά κάποιο τρόπο να πάρουμε έστω και ελάχιστη επιστροφή; Αλλιώς να τα χαρίσω σε κάνεναν που θα πληρώσει αλλαγή ονόματος (200 ευρώ ήταν αυτά!).
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
1.Δεν έχω ακούσει ποτέ να πήρε κάποιος πίσω χρήματα επειδή δεν μπόρεσε να ταξιδέψει.
2.Ούτε χρήματα πίσω μπορείς να πάρεις ούτε αλλαγή ονόματος συμφέρει να κάνει κάποιος μάλλον γιατί κοστίζει περίπου 100? το άτομο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.500
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Α, καλά, εσύ θες να πάρεις λεφτά πίσω από τη Ryanair... Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? Εδώ καλά καλά δεν πληρώνουν αποζημιώσεις όταν είναι υποχρεωμένοι...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εμφανίστηκε η Αθήνα στο σαιτ..με εσωτερικό προς Ρόδο. ποιος ξέρει κατι παραπάνω?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πρέπει να είναι κάποιο πρόβλημα, γιατί εγώ δε βρίσκω τίποτα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
πρέπει να είναι κάποιο πρόβλημα, γιατί εγώ δε βρίσκω τίποτα
το είδα χθες τετοια ώρα περίπου. τώρα δεν το βλέπω ούτε εγώ. "πρόβλημα"? να εμφανιστεί ΑΤΗ? σε τετοια εταιρεια? χμμ..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
να ανοίξει κάνα ATH - Πολωνία θα κάνω μπουρδέλο την Κρακοβία
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Το Αthens (ATH) - Rhodes (RHO) δεν φαίνεται από την κεντρική σελίδα (Ηome page) και τους προορισμούς που φαίνονται εκεί από Ελλάδα.

Πρέπει κανείς να επιχειρήσει να κάνει μια αναζήτηση για οποιονδήποτε άλλο προορισμό. Στη συνέχεια όταν εμφανιστούν οι τιμές πρέπει να πατήσει "ΝEW SEARCH" και τότε στη λίστα με τους προορισμούς εμφανίζεται το ΑΤΗ- RHO.
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.201
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom