Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

evo_sapient

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Extra info.

Πολυ περιεκτικο το αρθρο σου φίλε μου!
Απλά επειδή ειμαι πρωταρης μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι πρέπει να κάνω από την στιγμή που ολοκληρώνω την αγορά από τον υπολογιστή μου και μετά??? (Μεχρι να μπω στο αεροπλάνο...;))
Ευχαριστώ!!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πολυ περιεκτικο το αρθρο σου φίλε μου!
Απλά επειδή ειμαι πρωταρης μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι πρέπει να κάνω από την στιγμή που ολοκληρώνω την αγορά από τον υπολογιστή μου και μετά??? (Μεχρι να μπω στο αεροπλάνο...;))
Ευχαριστώ!!!!
Mα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, τι παραπάνω πληροφορίες θέλεις; Τι μπλουζάκια να πάρεις μαζί σου;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πολυ περιεκτικο το αρθρο σου φίλε μου!
Απλά επειδή ειμαι πρωταρης μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι πρέπει να κάνω από την στιγμή που ολοκληρώνω την αγορά από τον υπολογιστή μου και μετά??? (Μεχρι να μπω στο αεροπλάνο...;))
Ευχαριστώ!!!!
E Check In από την Ryanair
 

evo_sapient

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εγω θα αγοράσω ηλεκτρονικά το εισητηριο θα πρεπει να παρουσιασω κατι αλλο εκτος απο ταυτοτητα στο αεροδρομιο???
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Θα κάνεις online check in όπως ακριβώς περιγράφει ο Θανάσης και το λινκ που σου έδωσε ο giannismits και στο αεροδρόμιο θα πας με το έγγραφο (ταυτότητα ή διαβατήριο) που δήλωσες κατά το online check in.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Mα δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, τι παραπάνω πληροφορίες θέλεις; Τι μπλουζάκια να πάρεις μαζί σου;
Sorry γι'αυτό το σχόλιο, νόμιζα ότι το "τάδε έφη ryanair" ήταν το θέμα που εξηγούσε ο θανάσης πώς γίνεται το online check in, γι'αυτό η ειρωνία για το τι άλλο μπορούμε να σε συμβουλεύσουμε. Mea culpa.
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
παιδια καλησπερα.θελω να παω βουδαπεστη με την wizz αιρ και να γθρισω με την ραιαν.το προβλημα ειναι οτι οταν παω να δω τιμεσ στην ραιαν και βαζω one way μου βγαζει τις τιμες σε φιορινια ασχετα τι γλωσσα εχω,αγγλικα η γερμανικα.σε τι νομισμα θα πληρωσω?πως θα γινει?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.170
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Λογικο αφου το εισιτηριο το αγοραζεις απο Ουγγαρια. Με καρτα θα πληρωσεις τι σε νοιαζει το νομισμα;
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
853
Likes
780
παιδια καλησπερα.θελω να παω βουδαπεστη με την wizz αιρ και να γθρισω με την ραιαν.το προβλημα ειναι οτι οταν παω να δω τιμεσ στην ραιαν και βαζω one way μου βγαζει τις τιμες σε φιορινια ασχετα τι γλωσσα εχω,αγγλικα η γερμανικα.σε τι νομισμα θα πληρωσω?πως θα γινει?
Δίπλα απο την επιλογή για αλλαγη γλώσσας υπαρχει κ η επιλογή νομίσματος. Επέλεξε Euro.
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Βημα-βημα απο αυτα που εγραψε ο Θανασης(Θεος)εκλεισα και εγω πρωτη φορα μονος μου για Ρωμη,τωρα που θα φτασουμε....αν τα εκλεισα σωστα φοβαμαι μην βρεθουμε Πεκινο.χαχα.Τωρα εχουμε το chek in
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.254
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom