Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Kαι δεν ειναι Αθηνα.Ειναι Σπατα.
- Web Site. :

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος" (Δ.Α.Α.)
Κρατικός Αερολιμένας Αράξου (ΚΑΑΞ)

Τα αεροδρόμια, στην Ελλάδα και σε όλο τον κόσμο, έχουν ονομασίες κλπ. Δεν τα ονομάζει η κάθε αεροπορική όπως τη βολεύει.
 

hellena

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν, αλλά έχω το εξής ζήτημα, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει: έχω κλείσει με ryanair, έχω κάνει κανονικά e check-in, κι έχω βάλει τον αριθμό ταυτότητας. Η οποία όμως εκλάπει μαζί με το πορτοφόλι μου και πρέπει να βγάλω καινούρια. τι κάνω με τον αριθμό ταυτότητας; να απελπιστώ;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδιά, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν, αλλά έχω το εξής ζήτημα, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει: έχω κλείσει με ryanair, έχω κάνει κανονικά e check-in, κι έχω βάλει τον αριθμό ταυτότητας. Η οποία όμως εκλάπει μαζί με το πορτοφόλι μου και πρέπει να βγάλω καινούρια. τι κάνω με τον αριθμό ταυτότητας; να απελπιστώ;
Να πάρεις τηλέφωνο τη Ryanair.
 

kostas kav

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Καλημέρα σας θα ήθελα να σας ρωτησω κάτι,θέλω να κλείσω εισητήρια για ένα φίλο απο ryannair και θα βάλω την δικιά μου την κάρτα και τα δικά του τα ονόματα θα υπάρξει κανένα πρόβλημα?
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
προσοχη....

δεν υπαρχει θεμα αν η καρτα εχει αλλο ονομα....
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ..... τοσο απλα....
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Εννοείται ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να κλήσεις με την κάρτα σου εισιτήρια σε ονόματα άλλων,το έχω κάνει πάρα πολλές φορές.

Σχετικά με την αλλαγή ταυτότητα όπως πολύ σωστά ειπώθηκε παραπάνω πρέπει να πάρει κάποιος τηλέφωνο την Ryanair.Tα νούμερα των τηλεφώνων είναι στην 2η στήλη σε αυτό το link
Contacting Customer Service
 

Elias87

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μια ερώτηση(συγνώμη αν ξανα έχει απαντηθεί αλλά δεν την βρήκα)
Για την χειραποσκευή διάβασα ότι δικαιούμε μόνο μια 10kg. Αν πάρω μαζί μου μία τον 5Kg + το Λαπτοπ(είμαι φοιτητης) θα υπάρχει πρόβλημα? θα πρέπει να πληρώσο κάτι? ή θα με αφήσουν να περάσω?
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Μια ερώτηση(συγνώμη αν ξανα έχει απαντηθεί αλλά δεν την βρήκα)
Για την χειραποσκευή διάβασα ότι δικαιούμε μόνο μια 10kg. Αν πάρω μαζί μου μία τον 5Kg + το Λαπτοπ(είμαι φοιτητης) θα υπάρχει πρόβλημα? θα πρέπει να πληρώσο κάτι? ή θα με αφήσουν να περάσω?
Το λαπτοπ που θα το εχεις δηλαδη? Σε αλλη τσαντα δε γινεται, Πρεπει να το χορεσεις μεσα στη χειραποσκευη
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
απο οτι ειδα εχει κατι καλές προσφορές απο Θεσσαλονικη δινει για ΡΩΜΗ 33ε για τον ΟΚΤωμβριο
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
παιδια να ρωτησω και γω κατι.εχει παει καποιος μαγιορκα ή ιμπιζα με ραιαν ?
ειδα οτι εχει απο θεσσαλονικη για μπολονια και μετα απο κει για μαγιορκα.βεβαια θα πρεπει να μεινω βραδυ στη μπολονια.αλλα βρισκω κατι εισητηρια με 19 ευρω (δηλ 19*2 για τις 2 πτησεις) και τρελαθηκα.
το εχει κανει καποιος?αξιζει/συμφερει?
και ξερει καποιος που μπορω να δω ποτε ξανανοιγουν καποια δρομολογια της ραιαν?ή απλα πρεπει να ξεροσταλιαζω πανω απο το σαιτ τους?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.791
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom