Αν και πώς, σας άλλαξε το travelstories την άποψη, για κάποιον προορισμό...

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ ήθελα να πάω στην Κούβα πολύ καιρό,αλλά μόλις διάβασα τις ιστορίες στο φόρουμ το πήρα απόφαση και πήγα.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Το travelstories μ'έκανε να πω στα 27 και εν μέσω κρίσης οτι θα τολμήσω το πρώτο μου ταξίδι στη Ρώμη και θα το σχεδιάσω μόνη μου.Παρ'όλο που ακόμη έχω τους φόβους μου, η προετοιμασία του αρχίζει να τους περιορίζει σιγά σιγά.Πείτε με άπληστη αλλά αρχίζω να σκέφτομαι το δεύτερο και ας μην έχω πάει ούτε το πρώτο.χαχαχαχαχα
Μαζί σας έμαθα να ονειρεύομαι και να ταξιδεύω μέσα απο τις δικές σας ιστορίες και αυτό με ηρεμεί πολύ!!!!
Σας ευχαριστώ που υπάρχετε!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εγώ ήθελα να πάω στην Κούβα πολύ καιρό,αλλά μόλις διάβασα τις ιστορίες στο φόρουμ το πήρα απόφαση και πήγα.
Για την Κούβα όχι μόνο το αποφάσισα να πάω (άντε να δούμε) αλλά να πάω και χωρίς γκρουπ, κάτι που αν μου το λεγες 5 χρόνια πριν, θα σου έλεγα πως δεν πας καλά!! Όχι εσύ, τρόπος του λέγειν..
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όντως.Δεν ήμουν γραμμένος ΠΡΙΝ (δεν κατάλαβα τα κεφαλαία τι σημαίνουν).Γράφτηκα αμέσως αφού γύρισα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για την Κούβα όχι μόνο το αποφάσισα να πάω (άντε να δούμε) αλλά να πάω και χωρίς γκρουπ, κάτι που αν μου το λεγες 5 χρόνια πριν, θα σου έλεγα πως δεν πας καλά!! Όχι εσύ, τρόπος του λέγειν..
Πραγματικα ρε παιδι μου στην προ φορουμ εποχη ..ειχαμε κατι κλισε ..κατι στερεοτυπα ....πχ σε καποιες χωρες πας μονο με πρακτορειο....καποια τροπικα μερη ειναι μονο για τους πλουσιους και οχι για μας τους μεσοαστους ..και αλλα τετοια.
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Το travelstories είναι μαγευτικό από την άποψη ότι απλοί καθημερινοί άνθρωποι μας δίνουν πολύ χρήσιμες πληροφορίες για αμέτρητους προορισμούς, απλησίαστους αρχικά! Συν του ότι οι πληροφορίες τους είναι περισσότερο ταξιδιωτικές και έπειτα τουριστικές. Τρελαίνομαι να πηγαίνω σε μία χώρα και πέρα από τα αξιοθέατα να έχω τη δυνατότητα να "ζω" έστω κ λίγο εκεί την καθημερινότητα. Μπράβο στα παιδιά που μας ταξιδεύουν με τις ιστορίες τους. Τελικά όλα μια απόφαση είναι!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η Εβανζελι με αλλαξε με τις Νεες Υορκες και τα Τελ αβιβια της:bleh::haha:<3
Ρε τώρα το είδα !!
Να συμπληρώσω ότι στο φόρουμ βρήκα την ΜΕΓΑΛΗ μου αγάπη !!!
Και παρεακι για να μιλάω γιαυτην !!:p:p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.385
Likes
9.315
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε τώρα το είδα !!
Να συμπληρώσω ότι στο φόρουμ βρήκα την ΜΕΓΑΛΗ μου αγάπη !!!
Και παρεακι για να μιλάω γιαυτην !!:p:p
:shock: μήπως να μην μπαίνουμε σε προσωπικές λεπτομέρειες? στρειτ ή μη δεν μας πολυνοιάζει. σ' αγαπάμε σε κάθε περίπτωση...
πάντως και μένα μου αλλάξατε γνώμη για τη ΝΥ. στην πρωτη μου επίσκεψη την είχα θάψει..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
:shock: μήπως να μην μπαίνουμε σε προσωπικές λεπτομέρειες? στρειτ ή μη δεν μας πολυνοιάζει. σ' αγαπάμε σε κάθε περίπτωση...
πάντως και μένα μου αλλάξατε γνώμη για τη ΝΥ. στην πρωτη μου επίσκεψη την είχα θάψει..
:shock::shock::shock: υπάρχει αμφιβολία για τις προτιμήσεις μου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.754
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom