Απεγνωσμένος με τον προορισμό

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
MHN ΠΑΣ ΤΑΙΛΑΝΔΗ ΠΡΙΝ ΠΑΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.
Θαναι μεγαλο λαθος.
Γραφεις οτι δεν εχεις οικονομικο προβλημα (θασαι ο μονος) πηγαινε στα Fiji.
Πανεμορφος προορισμος που ονειρευετε ολο το σαιτ.
Ασε την Ταιλανδη για οταν απολυθης.
Ακουσε μεεεεεεεεε !!!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
συμφωνω απολυτα κ. ξενε. ας αφησει καλυτερα την ταιλανδη για περιοδο αφραγκιας.τωρα που υπαρχουν λεφτα καλυτερος προορισμος ειναι φιτζι ή χαβαη
 

solero

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Thailand-Singapore
Ταξίδι-Όνειρο
Aitutaki Cook Islands
Γεια σας γεια σας! Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας. Αποφασισα τελικα να παω καναρια νησια αφου πρωτα παω Ιμπιζα και φορμεντερα για 1 βδομαδα για ανελεητο κλαμπινγκ. επειδη θα ειμαι "εκει κοντα" για να μην ξαναρχομαι ελλαδα λεω να πεταξω απο μαδριτη η απο βαρκελωνη. Για ιμπιζα πεταω την Δευτερα 22/9 ( εισιτηριο χωρις επιστροφη χεχεχε) και λεω να κατσω σε ολα τα closing parties οποτε υπολογιζω αρχες οκτωβρη να αναχωρω για τα Καναρια. περιπου 1 με 20-25 Οκτ

Λοιπον να μην σας κουραζω!!!! να παμε καναρια θελουμε , 2 φιλοι ειμαστε και γουσταρουμε μπανακια ηλιοθεραπειες θαλασσες ωραιες. Νυχτερινη ζωη δεν μας νοιαζει και τοσο πολυ θα ελεγα γιατι θα εχουμε ξεδωσει στην ιμπιζα. Οποτε θελουμε να ριξουμε το βαρος πιο πολυ στις παραλιες.. καταλαβατε.. ειπε ο/η σκιουρος82 οτι ειναι ηφαιστιογενες νησι και αναρωτιεμαι αν θα βρω το γαλαζιο που ψαχνω.

Αν μπορειτε να μου πειτε σε πια νησια να παω και κατα κυριο λογο που να μεινω? γκραν καναρια η τενεριφη? επειδη σκεφτομαι να κατσω εκει 3 βδομαδες το λιγοτερο μηπως καθομουνα 10 και 10 μερες η να πηγαινα και σε κανενα αλλο και εκανα το 7-7-7 μερες. αναφερω αυτα τα 2 μερη γιατι ειναι και τα πιο ακουστα απο τα καναρια , ειναι 7 τα νησια αρα θα εχω πολλες επιλογες!

Πηγα σε βιβλιοπωλεια σημερα στο κεντρο της Αθηνας να ψαξω για ταξιδιωτικους οδηγους για καναρια αλλα δεν ειχε πουθενα. Σκεφτηκα μετα ισως τα περιεχουνε μεσα στον γενικο της Ισπανιας αλλα who knows..

Παναγιωτης
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
λοιπον παναγιωτη,πολυ καλη επιλογη!οπως σου ειπα πηγα μια βδομαδα τενεριφη και αλλη μια γκραν καναρια.μπορω να σε πληροφορησω για την εκρομη μου αναλυτικοτερα.ειμαι καινουργια ακομα και δεν εχω προλαβει να ανεβασω και τις φωτο μου,βλεπεις.εγω ειχα κανει και μια σταση μαδριτη.βαρκελωνη θα παω αμεσα οποτε δεν ξερω ποια πολη να διαλεξεις.θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα,οκ?
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
εγω θα προτεινα να ξεκλεβατε και μια βδομαδα για αζορες
 
Μηνύματα
39
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Εμ...ο γύρος του κόσμου;
Πηγα σε βιβλιοπωλεια σημερα στο κεντρο της Αθηνας να ψαξω για ταξιδιωτικους οδηγους για καναρια αλλα δεν ειχε πουθενα. Σκεφτηκα μετα ισως τα περιεχουνε μεσα στον γενικο της Ισπανιας αλλα who knows..

Παναγιωτης
Υπάρχει lonely planet, συγκεκριμένα και μόνο για Κανάρια νησιά. Αν δε τον βρεις σε Ελευθερουδάκη Παπασωτηρίου κλπ, αγόρασέ το online από την επίσημη ιστοσελίδα (www.lonelyplanet.com)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
solero προβλέπω να σε τρελάνομε !!!!!
άκου τι θα κάνεις ..διάλεξε 3-4 προορισμούς ,φτιάξε κλήρους ,και τράβα ένα χαρτάκι !!! τό έχω κανει και έχει πετύχει!!!
να΄εισαι καλά .
 

solero

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Thailand-Singapore
Ταξίδι-Όνειρο
Aitutaki Cook Islands
χαχαχαχαχ θα το παιξω μπολεκ και λολεκ που γυρναγανε την υδρογειο σφαιρα και οπου σταματαγε πηγαινανε!!

skiouros82 ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου και τον χρονο σου να μου γραψεις. οι πρωτες 2 σελιδες που μου εγραψες για τενεριφη τις εχω ηδη εκτυπωσει και θα τις εχω στη τσεπη μου συνεχεια :) . 5 μερες εκει σιγουρα και αλλη 1 βδομαδα στην φουερτεβεντουρα για μπανακια. Ειδα εκει το νησι εχει γαλαζιες παραλιες και δεν ειναι επηρεασμενο απο τα ηφαιστεια , Σαχαριζει λιγο ...

υ.γ. δεν μπορουσα να σου γραψω pm γιατι εχω λιγοτερα απο 10 posts. Νεος εδω , νεος και στο στρατο σε κανα μηνα... χεχε
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
solero μια παρεα ειμαστε ,και ενας βοηθαει τον αλλο!να σαι καλα!συντομα θα κανω και την δικη μου πρωτη ταξιδιωτικη ιστορια ,θα ανεβασω και φωτο αλλα θελει περισοτερο χρονο.πολυ καλες οι επιλογες σου, ευχομαι να περασεις τελεια!!!!και αν προλαβεις οταν γυρισεις να μας γραψεις τις εντυπωσεις σου.ολοι νεοι ειμαστε κατα καποιον τροπο...μην αγχωνεσαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.027
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom