Απεργία 16 Μαρτίου 2010 - ΑΔΕΔΥ (Μεταφέρθηκε στις 11/Μαρ)

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Για ποια εταιρεια μιλας jkourkoulis??

Εμενα που στην Ιμπερια αρνουνται να σηκωσουν το τηλεφωνο τι πρεπει να κανω?? Δε μενω και Αθηνα για να παω απο το αεροδρομιο να τους τα πω απο κοντα... :/
 

jkourkoulis

Member
Μηνύματα
78
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Erasmus στο Παλέρμο!
Ταξίδι-Όνειρο
χεχε
Φίλε μου μιλάω για την aegean, για την iberia δυστυχώς δεν ξέρω αλλά θα σου πρότεινα να συνεχίσεις να καλείς μέχρι να σου απαντήσουν. Αν μπορείς δοκίμασε και στα ξένα τηλέφωνα μήπως και καταφέρεις κάτι. Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω παραπάνω αλλά δεν ξέρω κάτι άλλο. :/
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ευχαριστω πολυ φιλε, τελικα μετα απο πολλα τηλεφωνα βρηκα γραμμη και πηγα την πτηση μια μερα πριν... Τελεια...
 

greeklad

Member
Μηνύματα
172
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ευτυχώς αναχωρώ 10 Μάρτη και επιστρέφω 15 Μάρτη. Ούφ!!!
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
Eπικοινωνήστε με τις εταιρείες να αλλάξετε τις πτήσεις το συντομότερο. Την πάτησα την Παρασκευή που ακυρώθηκε η μεσημεριανή πτήση της easy για λονδίνο και μετά από συνεχείς προσπάθειες (όοοοολο το απόγευμα μέχρι το βράδυ της Πέμπτης) μπορέσαμε να μεταφέρουμε τα εισιτήρια για τη βραδινή...και στο τσακ προλάβαμε τις τελευταίες θέσεις
 

violator

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κοστα ρικα-αργεντινη
καλησπερα παιδια. αλλαξα κι εγω πτηση για αυριο αντι για πεμπτη αλλα ενω εκανα την αλλαγη κανονικα πριν λιγο ειδα οτι αλλαξε και η ωρα πτησης χωρις καμια ενημερωση.
οποτε οποιος πεταει ας δει

Παράλληλα λόγω της 24ωρης απεργίας που ξεκινά την 11η Μαρτίου στις 00:00, η AEGEAN αναγκάζεται να αλλάξει την ώρα αναχώρησης στις κάτωθι πτήσεις της Τετάρτης, 10 Μαρτίου 2010: • A3 137 Θεσσαλονίκη- Αθήνα, Αναχώρηση στις 22:45 αντί 23:20
• A3 136 Αθήνα-Θεσσαλονίκη, Αναχώρηση στις 22:45 αντί 23.30
• A3 606/607 Αθήνα-Λονδίνο-Αθήνα, Αναχώρηση από Αθήνα στις 14:45 αντί 17:20 και αναχώρηση από Λονδίνο στις 17:45 αντί 20:20 (τοπική ώρα)



και για περαιτερω λεπτομερειες ας επικοινωνησει με την aegean..
αυτο μπορει να ισχυει και για αλλες αεροπορικες (ισως ολυμπιακη). επειδη η απεργια ξεκιναει στις 00:00 της πεμπτης θελουν τα αεροπλανα τους να εχουν επιστρεψει πριν απο αυτη την ωρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.341
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom