Απογευματινός καφες στα Χανιά!!

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
H συναντηση στα Χανια ηταν φανταστικη και πολυ ενδιαφερον με εκλεκτες παρουσιες παληες και καινουργιες.

Τα ειπαμε τα ηπιαμε φαγαμε και ανταλλαξαμε εμπειριες κανοντας πλανα και ονειρα για επομενα ταξιδια.

Βαζω και γω μερικες φωτο ξεκινωντας απο το φαρο που τον ειχα απεναντι.:cool:
Τι φωτο είναι αυτή!!!. Πρώτο βραβείο ασυζητητί. Φανταστική
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Γιατι μου φάνηκε ότι ήταν μάπα το "καρπουζι"..σαν να μου πονεσε λιγο το στομαχι...βεβαια ηπιαμε κιολας..δεν ειναι οτι δεν ηπιαμε..χικ!
ωχ ρε vito...εκείνο το αλουμινόχαρτο το έβγαλες σίγουρα???:shock:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οσο για τα προξενειά..έ!!! ειχαμε κατι πλασματα στην παρέα..και ειπαμε να τα αποκαταστήσομε..
φυσικά ψάξαμε όοοοολες τις περιπτώσεις απο το αγαπημένο μας φόρουμ,ξεχωρίσαμε τους ελεύθερους και ειπαμε να κατεβουμε σε προτάσεις ...
εντοπίσαμε δέ έναν καλό γαμπρό όμορφο και έξυπνο.δεν μένει παρα να του στείλομε τα προξενειά!
κακα δεν θα πάει..οι νύφες έχουν και Ε 19 στο ονομά τους..το ερευνήσαμε αυτό.
θα στείλομε φωτογραφίες και θα ανταλλάξουν απόψεις και αμα κάτσει ρε παιδάκι μου..
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Συνεχιζω με το πολυ νοστιμο γλυκο της Ρενατας....
Φτου σου, χρυσοχέρα μου :p

οσο για τα προξενειά..έ!!! ειχαμε κατι πλασματα στην παρέα..και ειπαμε να τα αποκαταστήσομε..
φυσικά ψάξαμε όοοοολες τις περιπτώσεις απο το αγαπημένο μας φόρουμ,ξεχωρίσαμε τους ελεύθερους και ειπαμε να κατεβουμε σε προτάσεις ...
εντοπίσαμε δέ έναν καλό γαμπρό όμορφο και έξυπνο.δεν μένει παρα να του στείλομε τα προξενειά!
κακα δεν θα πάει..οι νύφες έχουν και Ε 19 στο ονομά τους..το ερευνήσαμε αυτό.
θα στείλομε φωτογραφίες και θα ανταλλάξουν απόψεις και αμα κάτσει ρε παιδάκι μου..
Μπράβο βρε ! Καλά πάνε οι δουλειές βλέπω...:bleh::haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Μηπως να βαλουμε και μεις ντοκουμεντα???:rolleyes::D
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.705
Likes
6.331
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
οσο για τα προξενειά..έ!!! ειχαμε κατι πλασματα στην παρέα..και ειπαμε να τα αποκαταστήσομε..
φυσικά ψάξαμε όοοοολες τις περιπτώσεις απο το αγαπημένο μας φόρουμ,ξεχωρίσαμε τους ελεύθερους και ειπαμε να κατεβουμε σε προτάσεις ...
εντοπίσαμε δέ έναν καλό γαμπρό όμορφο και έξυπνο.δεν μένει παρα να του στείλομε τα προξενειά!
κακα δεν θα πάει..οι νύφες έχουν και Ε 19 στο ονομά τους..το ερευνήσαμε αυτό.
θα στείλομε φωτογραφίες και θα ανταλλάξουν απόψεις και αμα κάτσει ρε παιδάκι μου..
Μάλλον θέλεις να πεις ότι έχουν Ε9. Πολύ ενδιαφέρον...αλλά ξέρεις εσύ...
η "κρητική ματιά" σαρώνει και το Ε9 και το Ε2:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Να πουμε περαστικα στην oliv που δεν μπορεσε να ειναι μαζι μας, και προσωπικα ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο Γιαννη (tsok) που με εφερε στα Χανια....

Χαρουμενα γεννεθλια επισης στη Vitoula που εμεις δεν γνωρισαμε......

Οι φωτο τελειες xene.....η σοκολατοπιτα λες και ετοιμαζοταν να φυγει απο το μπαλκονι......σιγα μη την αφηναμε....

Μεγαλος απων ο soudianos η πρωτη συναντηση χωρις αυτον......ο xenos εψαχνε απουσιολογο....αλλα τους ηξερα ολους απ΄εξω......οποτε δεν χρειαστηκε.....

Η efi.hania με νεο look.....σαν star του σινεμα....οπως παντα.....
 

oliv

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Να πουμε περαστικα στην oliv που δεν μπορεσε να ειναι μαζι μας, και προσωπικα ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο Γιαννη (tsok) που με εφερε στα Χανια....

Χαρουμενα γεννεθλια επισης στη Vitoula που εμεις δεν γνωρισαμε......

Οι φωτο τελειες xene.....η σοκολατοπιτα λες και ετοιμαζοταν να φυγει απο το μπαλκονι......σιγα μη την αφηναμε....

Μεγαλος απων ο soudianos η πρωτη συναντηση χωρις αυτον......ο xenos εψαχνε απουσιολογο....αλλα τους ηξερα ολους απ΄εξω......οποτε δεν χρειαστηκε.....

Η efi.hania με νεο look.....σαν star του σινεμα....οπως παντα.....


Eυη μου ευχαριστω για τα περαστικα......τα μαθα περασατε καταπληκτικα οπως παντα....

ελπιζω η επομενη φορα ναναι συντομη να σας ξαναδω...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...και εγω καταχαρηκα και περασα καλα...τωρα δεχομαι δωροδοκιες να σας μαρτυρησω τα προξενια! ακουωωωωωωωωω:bleh:
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Κανένα κορίτσι έμεινε για μένα???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom