Απογευματινός καφες στα Χανιά!!

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
...και εγω καταχαρηκα και περασα καλα...τωρα δεχομαι δωροδοκιες να σας μαρτυρησω τα προξενια! ακουωωωωωωωωω:bleh:
LULLU σου προσφέρω δωρεάν διαμονή μακράς διαρκείας μάλιστα στην εξωτική και μαγευτική Ολλανδία (μπρεκφαστ ινκλουντιντ).. Και δώρο βόλτα στα λιβάδια με το ποδήλατο!:haha: Σου κάνει ή θες κι άλλα????
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
LULLU σου προσφέρω δωρεάν διαμονή μακράς διαρκείας μάλιστα στην εξωτική και μαγευτική Ολλανδία (μπρεκφαστ ινκλουντιντ).. Και δώρο βόλτα στα λιβάδια με το ποδήλατο!:haha: Σου κάνει ή θες κι άλλα????
....δεν ξερω ποδηλατο γμ.....:haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Aχ... Μόλις είδα την συζήτηση!Δεν είχα μπει τόσες μέρες. Και να σκεφτείτε ότι στις 6 ήμουν στην παλιά πόλη. Είμαι απλά η πιο άτυχη!!!
p.s. και εγώ tuc!!

Πότε λέτε να το επαναλάβετε?
Εδες τι παθαινει κάποιος που δεν παρακολουθει το φορουμ ???? Κριμα που δεν ησουν μαζι μας....επαναλειψη θα εχουμε συντομα.......το συνδρομο της στέρησης μας πιανει συχνα ......θα χαρουμε πολυ να σε γνωρισουμε :clap::clap:
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Την επόμενη συναντηση είπαμε Εφη θα την οργανωσω εγω ετσι? στο Ηρακλειο βεβαιως βεβαιως...να μεταφερθουμε ελαφρως προς τα ανατολικα!! 10-11-12 Ιουνίου.. ε?ε? ισα που θα ξεθωριασει λιγο αυτη η συναντηση και θα πατε για την επόμενη!
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Υ.Γ. όχι τίποτα άλλο εχω σκάσει που έχασα κ τρίτη συνάντηση:(:(...δε πήγε καλα κ το πείραμα:mad:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Την επόμενη συναντηση είπαμε Εφη θα την οργανωσω εγω ετσι? στο Ηρακλειο βεβαιως βεβαιως...να μεταφερθουμε ελαφρως προς τα ανατολικα!! 10-11-12 Ιουνίου.. ε?ε? ισα που θα ξεθωριαση λιγο αυτη η συναντηση και θα πατε για την επόμενη!
Γραψτε με απο τωρα....:bleh::bleh: Προτεινα ηδη το καφε VENETO αλλα καθε προταση δεκτη...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τι θές εσύ που περπατάς και τρίζεις ολόκληρος!!
ολα τα έχεις παλληκάρι μου ομορφιά ύψος,μελαχροινάδα και μυαλο εφαρμοσμένο εντελώς !!
Τι διάολο στραβομάρα έχουν???:D
 

tsok

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
....δεν ξερω ποδηλατο γμ.....:haha:
Ξέρω ποδήλατο αλλα θα μαρτυρήσω τα προξενιά μόνο με δυο πιάτα μακαρόνια με τον αθότυρο.
Μέχρι να βράσουν τα μακαρόνια να αφιερώσω ένα τραγουδάκι για το καλο...

 
Last edited by a moderator:

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Ξέρω ποδήλατο αλλα θα μαρτυρήσω τα προξενιά μόνο με δυο πιάτα μακαρόνια με τον αθότυρο.
Μέχρι να βράσουν τα μακαρόνια να αφιερώσω ένα τραγουδάκι για το καλο...

[URL="
- feugo gia Dubai[/URL]

χμμμμμμμ η παρέα στην κάτω μεριά του τραπεζιού έχει μυστικά βλέπω!! άντε να μάθουμε κι εμείς τίποτα :lol::lol::lol:
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom