Κούβα Απορίες Κούβα, πολλές απορίες!

eleni.outs

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Εχω την εντύπωση πως με διαμονή σε ξενοδοχεια δεν βοηθάς τους Κουβανούς. Αντίθετα στα casas particulares βοηθάς άμεσα κουβανέζικες οικογένειες . Δεν ειμαι 100% σίγουρη ας βοηθήσει κάποιος σε αυτο
Η αλήθεια είναι ότι και εμείς σαν παρέα δεν προτιμάμε ιδιαίτερα τη φάση των ξενοδοχείων, απλώς ρώτησα πληροφοριακά λόγω ιδιαιτερότητας της χώρας σε κάποια θέματα. ☺

Επίσης δεν ξέρω αν είναι εναντίον στους κανόνες του forum (αν είναι να διαγραφεί)
Παιδιά , ο Γιώργος εκτός από συμβουλές σε οτιδήποτε χρειαστείτε, διαθέτει όμορφο διαμέρισμα σε πάρα πολύ καλό σημείο, στο βεδαδο.Εμεινα εκεί και ήμουν υπέρ ευχαριστημένος από όλες τις απόψεις
Βλέπω αναφέρεται σπάνια στο φόρουμ και καλό είναι να το λέμε. Αν πήγαινα πάλι Αβάνα , θα έμενα ξανά εκεί
Σε Ευχαριστουμε που το αναφέρεις!
Εμένα θα με ενδιάφερε να μάθω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό αν δεν έχει πρόβλημα και ο @Yorgos φυσικά !
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η αλήθεια είναι ότι και εμείς σαν παρέα δεν προτιμάμε ιδιαίτερα τη φάση των ξενοδοχείων, απλώς ρώτησα πληροφοριακά λόγω ιδιαιτερότητας της χώρας σε κάποια θέματα. ☺


Σε Ευχαριστουμε που το αναφέρεις!
Εμένα θα με ενδιάφερε να μάθω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό αν δεν έχει πρόβλημα και ο @Yorgos φυσικά !
Κούβα - Casa Grecia - Διαμέρισμα στην Κούβα
 

LGD

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπερα! Ταξιδεύω για Κούβα 30 του Νοεμβρίου !! Θα μπορούσα να έχω κάποια tips για ότι θα μου χρειαστεί ….
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπερα! Ταξιδεύω για Κούβα 30 του Νοεμβρίου !! Θα μπορούσα να έχω κάποια tips για ότι θα μου χρειαστεί ….
Ρώτα να σου απαντήσουμε.
 

LGD

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
3 πρώτα βραδιά Αβάνα κάποιο καλό εστιατόριο κάποιο αξιοθέατο κάποιο ιστορικο καφέ η μαγαζί για ποτό
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
3 πρώτα βραδιά Αβάνα κάποιο καλό εστιατόριο κάποιο αξιοθέατο κάποιο ιστορικο καφέ η μαγαζί για ποτό
Atelier
Hm7
Otra manera
Guarida

Πολυκαλαεστιατορια όλα.

Για ποτό δες το el del.frente και το Yarini, το madrigal και το Claxton.
 

LGD

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ok σε ευχαριστώ πολύ ! Έχω ακούσει και τρομερά σχόλια για καλλιτέχνες και έργα τέχνης έχεις κάποια γκαλερί να προτείνεις ?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ok σε ευχαριστώ πολύ ! Έχω ακούσει και τρομερά σχόλια για καλλιτέχνες και έργα τέχνης έχεις κάποια γκαλερί να προτείνεις ?
Οι τοπ καλλιτέχνες (γιατί είναι τοπ) απαιτούν εκ τωννπροτερων να ξέρουν ότι θα υπάρχει ένα μίνιμουμ ποσό αγοράς πχ μίνιμουμ 10.000 . Αλλά έχει πολλούς ανερχόμενους που κανονίζεται.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.446
Likes
5.313
Οι τοπ καλλιτέχνες (γιατί είναι τοπ) απαιτούν εκ τωννπροτερων να ξέρουν ότι θα υπάρχει ένα μίνιμουμ ποσό αγοράς πχ μίνιμουμ 10.000 . Αλλά έχει πολλούς ανερχόμενους που κανονίζεται.
Δεν έχουν εκθεσιακούς χώρους οπού πας βλέπεις και αν θες αγοράζεις; Κοινώς γκαλερί.
Ή γκαλερί με έργα τέχνης πολλών καλλιτεχνών που εκθέτουν;
θέλουν ντε και κάλα ντιλ με το καλημέρα οι τοπ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.056
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom