Ισπανία Βαρκελώνη , θα ήθελα την βοήθεια σας ..

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θα είσαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι από ηλίαση. :haha:
Παναγιώτη τι θερμοκρασίες έχετε τώρα; ΄(Και μέρα και βράδυ) Έρχομαι Τετάρτη 22.. Κ προβληματίζομαι...
Αααα και το ποτάκι που είπαμε για την πολύτιμη βοήθεια σου..

τέλεια! τώρα μπορείτε να μας δανείσετε μερικά δισεκατομύρια
Πολύ καλό! Αν θεωρήσεις ότι είμαστε ένα χωριό με 700,000 χιλιάδες κατοίκους μόνο.. Καταλαβαίνεις.. Από πόσα μας αναλογούν..??
Όμως έχω ένα δικό σας συμπατριωτάκι κάτω στην Κύπρο που τον προσέχω και τον φροντίζω σαν κόρη οφθαλμού.. Το καθήκον μου το πράττω στο ακέραιο. :haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
Παναγιώτη τι θερμοκρασίες έχετε τώρα; ΄(Και μέρα και βράδυ) Έρχομαι Τετάρτη 22.. Κ προβληματίζομαι...
Αυτή την εβδομάδα έχει συνέχεια από 29-33,η προηγούμενη ήταν δύσκολη
που έφτασε 39-40
Εχθές βράδυ 10 η ώρα είχε 27 βαθμούς αλλά λόγω υγρασίας είχες την αίσθηση
για περισσότερο.
 

Spy_I

Member
Μηνύματα
67
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
27 βράδυ? και εγώ σκεφτόμουν να βάλω και λεπτό μπουφάν να μην κρυώσω! :confused:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
Τώρα είμαι Φιγκέρας ,έχει 33 με αρκετή υγρασία και είναι λίγο ζόρικα.
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σε προηγούμενη επίσκεψη μας στη Βαρκελώνη είχαμε κάνει μια ημερήσια εκδρομή παραλιακά βόρεια προς Costa Brava και σταματήσαμε στην Tossa de Mar για μπάνιο και φαγητό. Μας άρεσε πάρα πολύ και τώρα σκεφτόμαστε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο αλλά να πάμε νότια αυτή τη φορά, Sitges ή Castelldefels. Έχει πάει κανείς προς τα εκεί? @panpan τι λες, που υπάρχει ο καλύτερος συνδυασμός παραλία+φαγητό?
 

roumpini

Member
Μηνύματα
45
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Θα βρισκομαι Βαρκελώνη από 31/7 μέχρι 5/8 με οικογένεια με 2 παιδιά αρκετά έμπειρα στο"ξεποδαριασμα" και αυτοκίνητο. Έχω κλείσει ξενοδοχείο 30 λεπτά με τρένο εξω απο την πόλη στο Sant Cugat λόγω οικονομικών (αλλωστε δεν προβλέπεται ξενύχτι ).Θα ήθελα σας παρακαλώ να με βοηθήσετε.
1)Θα μου χρησίμευε η Barcelona Card?
2)Οι μερες μας θα είναι 4 ολόκληρες ποια αξιοθέατα δεν πρέπει να χάσουμε και πώς θα μπορούσαμε να τα μοιράσουμε στις μέρες για να είναι πιο βολικά.? (Οπωσδήποτε το σταδιο της Barcelona και το ενυδρείο κατόπιν απαίτησης των παιδιων).Κάθε πρόταση είναι ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Mariapa

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, ανδαλουσία
χαίρεται.. Θα παω τον Οκτωβριο στην Βαρκελωνη και ψαχνω να μεινω κυριως σε χοστελ επειδη ειναι φθηνα .. Εχω βρει καποια οπου κοστιζει το δικλινο για 6 βραδια μεχρι 270€.. Αλλα δεν εχω ιδεα απο περιοχες .. Ξέρει καποιος κανενα χοστελ στο κεντρο και όχι σε κακοφημη περιοχη; ευχαριστω :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
χαίρεται.. Θα παω τον Οκτωβριο στην Βαρκελωνη και ψαχνω να μεινω κυριως σε χοστελ επειδη ειναι φθηνα .. Εχω βρει καποια οπου κοστιζει το δικλινο για 6 βραδια μεχρι 270€.. Αλλα δεν εχω ιδεα απο περιοχες .. Ξέρει καποιος κανενα χοστελ στο κεντρο και όχι σε κακοφημη περιοχη; ευχαριστω :)
Δες εδω...http://www.travelstories.gr/communi...νες-πανδοχεία-στην-Ισπανία.35520/#post-371262
και εδω...http://www.travelstories.gr/community/threads/hotel-barcelona.6612/page-19
 

Asimina S

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
μπαλι
Ταξίδι-Όνειρο
Isla de Pasqua
Καλησπερααα!!!

20 νοεμβρη παω βαρκελωνη για 5 διανυσκτερευσεις!
Εχετε να μου προτεινετε κατι?
Ειναι κατι που δεν πρεπει να φυγω χωρις να το δω?
Επισης αξιζει καμια εκδρομη σε κοντινα χωρια?

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom