Ισπανία Βαρκελώνη

panpan

Member
Μηνύματα
6.903
Likes
27.048
aimg834.imageshack.us_img834_9775_barcelonaf.jpg

Κοιτώντας τον χάρτη τελικά το λεωφορείο είναι πιο κοντα στο ξενοδοχείο σου
αρκεί να κατέβεις μια σταση πριν το τέρμα,δηλαδη να κατέβεις στην στάση
universitat.
Εισιτήριο παίρνεις από τον οδηγό.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
οοο πολυ ωραιααα με το χαρτι πολυ καλο!! :lol: οκ!!

ευχαριστωω!!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια καλησπερα!!:)
Οσοι εχετε παει Βαρκελωνη και μπορειτε να βοηθησετε μπορειτε να μου πειτε ο ζωολογικος ειναι ανοιχτος καθημερινα και μεχρι τι ωρα; γιατι στον οδηγο μου λεει καθεμερα 10 με 18:00 αλλα καπου διαβασα δευτ-παρ και εγω θα παω παρ-σαβ-κυριακη οποτε αν ειναι κλειστα να παμε την πρωτη μερα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.170
Likes
41.566
παιδια καλησπερα!!:)
Οσοι εχετε παει Βαρκελωνη και μπορειτε να βοηθησετε μπορειτε να μου πειτε ο ζωολογικος ειναι ανοιχτος καθημερινα και μεχρι τι ωρα; γιατι στον οδηγο μου λεει καθεμερα 10 με 18:00 αλλα καπου διαβασα δευτ-παρ και εγω θα παω παρ-σαβ-κυριακη οποτε αν ειναι κλειστα να παμε την πρωτη μερα.
Όσοι έχουμε πάει Βαρκελώνη, δεν έχουμε πάει απαραίτητα και στο Ζωολογικό κήπο. Αλλά βρίσκουμε τα πάντα για ένα αξιοθέατο απόλυτα αδιάφορο σε μας στο google για λογαριασμό σου. Μου κάνει εντύπωση το ότι αγνοείς τη χρησιμότητά του έναντι μιας ερώτησης σε ένα forum...
Calendar & opening hours
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...εψαξα και επειδη εβρισκα διαφορες απαντησεις γιαυτο ηθελα να μιλησω και με ατομα που εχουν ισως παει
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...καπου διαβασα οτι ητνα δευτερα ως παρασκευει ισως εκανα και λαθος λογο βιασινης..και στη τελικη μια ερωτηση εκανα για να με βοηθησει καποιος και αν μπορουσε γιατι δεν ειμαι και πολυ καλη σταγγλικα..

τι κακο εκανα:shock:
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
..γιαυτο ζηταω και βοηθεια..γιατι δεν ειμαι τοσο γνωστης οσο καποιους σαν εσας.. αν μπορει καποιος με βοηθεια και τον ευχαριστω, για να ζηταω βοηθεια σημαινει οτι εψαξα ειληκρινα αρκετα και μονη μου και δεν τα καταφερα..

αν δημηουργω τοσο προβλημα τι να πω.. συγνωμη:(
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα και εμείς σε βοηθάμε, έτσι ώστε στο επόμενο ταξίδι σου, να βρεις όσο ποιο πολλές πληροφορίες μόνη σου, παρά από εμάς. Αυτή είναι και η ουσία του ταξιδιού για εμένα
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
dorita18 said:
...καπου διαβασα οτι ητνα δευτερα ως παρασκευει ισως εκανα και λαθος λογο βιασινης..και στη τελικη μια ερωτηση εκανα για να με βοηθησει καποιος και αν μπορουσε γιατι δεν ειμαι και πολυ καλη σταγγλικα..

τι κακο εκανα:shock:
Σορρυ για το off αλλα κατέβασε τον Chrome, θα σου λύσει τα χέρια γιατί στα μεταφράζει όλα αυτόματα στη γλώσσα που θες. Τώρα για ελληνικά μην περιμένεις και εξαιρετική σύνταξη ή γραμματική αλλα ενα νόημα θα το βγάλεις μες τις άκρες. Εγω το χρησιμοποιώ να μεταφράσω κανα άρθρο απο τα γαλλικά ή τα ιταλικά στα αγγλικα και τα πάει αρκετά καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.357
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom