Ισπανία Βαρκελώνη

michalis87

Member
Μηνύματα
88
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Γεια σας και από μένα. Το ξενοδοχείο NH Diagonal Center είναι καλό? Η περιοχή είναι ασφαλής? Θα χρειάζομαι μετρό ή μπορώ να πηγαίνω κεντρικά και με τα πόδια?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.908
Είναι αξιοπρεπές ξενοδοχείο σε αδιάφορη περιοχή(Είναι υπό ανάπτυξη)
Θα χρειαστείς οπωσδήποτε μετρό.Γραμμή L4 στάση Bogatell
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Γεια σας και από μένα. Το ξενοδοχείο NH Diagonal Center είναι καλό? Η περιοχή είναι ασφαλής? Θα χρειάζομαι μετρό ή μπορώ να πηγαίνω κεντρικά και με τα πόδια?
Γεια σου!!! και εγω ετοιμαζομαι και απλα τη γνωμη μου θα σου πω επειδη το εψαχνα παραπολυ καιρο και τα τσεκαρα παραπολλες φορες τα ξενοδοχεια αυτο το ξενοδοχειο που λες εχει πολυ καλες κριτικες και ηταν και μεσα στις δικες μας επιλογες. Νομιζω ειναι πολυ ωραιο και για την τιμη του. Τωρα για την περιοχη ο panpan ειναι ο ειδικος:clap:.Καλα να περασεις!!!
 

michalis87

Member
Μηνύματα
88
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Γεια σου!!! και εγω ετοιμαζομαι και απλα τη γνωμη μου θα σου πω επειδη το εψαχνα παραπολυ καιρο και τα τσεκαρα παραπολλες φορες τα ξενοδοχεια αυτο το ξενοδοχειο που λες εχει πολυ καλες κριτικες και ηταν και μεσα στις δικες μας επιλογες. Νομιζω ειναι πολυ ωραιο και για την τιμη του. Τωρα για την περιοχη ο panpan ειναι ο ειδικος:clap:.Καλα να περασεις!!!
καλά να περάσεις και συ! τελικά που καταλήξατε? εχώ μπερδευτεί. κεντρικά πολύ φασαρία, πιο έξω μακρινές αποστάσεις...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
καλά να περάσεις και συ! τελικά που καταλήξατε? εχώ μπερδευτεί. κεντρικά πολύ φασαρία, πιο έξω μακρινές αποστάσεις...
Να σου πω και εγω τρελαθηκα στο ψαξιμο:shock: χαχα τελικα θα παμε στο Barcelona center ειναι κοντα στο λα πεδρερα ειναι απο το κεντρο 10 λεπτα.
Να σου πω την αληθεια και εγω ελεγα να παω ποιο μακρια αλλα επειδη θα κατσουμε λιγες μερες 3, ειπαμε ναμαστε ποιο κοντα στο κεντρο αλλα οχι και κεντρο κεντρο, ειμαστε κοντα αλλα οχι και μεσα,μεσα.
Νομιζω ειναι καλη επιλογη.
Αυτο που διαλεξες παντως μου το ειχαν αναφερει πολλα ατομα παντως και πρακτορεια ως ενα απο τα καλα.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλησπερα σε ολα τα παιδια!!! Σελιγες ωριτσες φευγω για Αθηνα και αυριο θα ειμαστε Βαρκελωνηη:clap:
Θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια με βοηθησαν στο να ταξιδεψω ευκολοτερα και να βρω απαντησεις στα ερωτηματα μου.
Ελπιζω να βοηθησω και εγω με την σειρα μου καποια στιγμη αν χρειαστει καποιος την βοηθεια μου.
Να περνατε ολοι ομορφααα:D
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Εχω μια ερωτηση να κανω σχετικη με Βαρκελωνη και θα την κανω εδω για να μην ανοιξω αλλο θεμα. Εχω ριξει πολυ αναγνωση εδω μεσα και δεν ειδα κατι σχετικο, ακομα τουλαχιστον..So I shoot!
Θα παμε 6 ατομα Βαρκελωνη αλλα μεσω του αεροδρομιου της Girona και ψαχνω να βρω μια φθηνη εταιρια για να μας μεταφερει με minibus (Shuttle transfer), εχω βρει κανα δυο αλλα ειναι πολυ ακριβες!
Χρησιμοποιω πολυ συχνα τετοιες υπηρεσιες για τα πηγαινελα στα αεροδρομια και συνηθως βρισκω οικονομικα, τωρα εχω φαει τρελο σκαλωμα αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα!

Ευχαριστω πολυ...και καλα ταξιδια σε ολους!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.908
Μόλις βγεις από το αεροδρόμιο είναι η πιάτσα ταξί.
Όλα τα ταξί είναι 8/θέσια η 9/θέσια.
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Μηπως γνωριζεις το κοστος ή καποιο λινκ για να δω τι παιζει?? Δεν βρηκα κατι σχετικο...
Το μεγαλυτερο θεμα ειναι η επιστροφη, η πτηση ειναι 7:00 το πρωι, οποτε πρεπει να μας παραλαβει τα ξημερωματα!

Σε ευχαριστω πολυ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.908
το κόστος είναι 120 ευρώ.
Με το λεωφορείο είναι 90 ευρώ τα 6 άτομα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.662
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom