Βγαίνουμε Αθήνα

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
(ξανά) βγαίνουμε Αθήνα

Παράταση μέχρι τις 26/6 πήρε η δράσης του Δήμου Αθηναίων υπό τον τίτλο «Κάθε Τρίτη Βγαίνουμε Αθήνα», με στόχο την τόνωση του κλάδου εστίασης και το ξαναζωντάνεμα του κέντρου.

Μέσω της δράσης εστιατόρια του κέντρου προσφέρουν προτεινόμενα μενού στην τιμή των 10?, καφέ στα 2? και ποτό στα 5?.

Για περισσότερα:
06-06-2012: "Βγαίνουμε Αθήνα" κάθε Τρίτη | Αθήνα

Επιχειρήσεις που συμμετέχουν | Αθήνα
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Το έχω αναφέρει ξανά αλλά να συμπληρώσω μετά από χτεσινοβραδυνή επίσκεψη...Το Amalour στη Νέα Σμύρνη. Είναι υποκατάστημα αυτού της Ύδρας, δεν θα ήταν η πρώτη μου επιλογή για ποτό ούτε μάλλον και η δεύτερη, αλλά αν κάνει ζέστη και θέλετε να βγείτε σε ένα ήρεμο περιβάλλον να συζητήστε μαζί με καλούς φίλους και ωραία cocktail είναι μια πολύ καλή επιλογή...Νεοκλασσικό με προσεγμένο κήπο, μουσική στη σωστή ένταση και πολύ δροσιστικά cocktail με φρέσκα φρούτα...Τιμές 7 ευρώ και 19.00-20.00 happy hour, cocktails 5 ευρώ...Εγώ πάντως χτες μαζί με 2 αγαπητά μέλη τιμήσαμε κάμποσα...:D
Από τα καλύτερα το Amalour Athens με ρούμι, μαστίχα, lime και πράσινο μήλο και το Amalour Hydra με ρούμι, μαστίχα, lime, φράουλα και ανανά.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το έχω αναφέρει ξανά αλλά να συμπληρώσω μετά από χτεσινοβραδυνή επίσκεψη...Το Amalour στη Νέα Σμύρνη. Είναι υποκατάστημα αυτού της Ύδρας, δεν θα ήταν η πρώτη μου επιλογή για ποτό ούτε μάλλον και η δεύτερη, αλλά αν κάνει ζέστη και θέλετε να βγείτε σε ένα ήρεμο περιβάλλον να συζητήστε μαζί με καλούς φίλους και ωραία cocktail είναι μια πολύ καλή επιλογή...Νεοκλασσικό με προσεγμένο κήπο, μουσική στη σωστή ένταση και πολύ δροσιστικά cocktail με φρέσκα φρούτα...Τιμές 7 ευρώ και 19.00-20.00 happy hour, cocktails 5 ευρώ...Εγώ πάντως χτες μαζί με 2 αγαπητά μέλη τιμήσαμε κάμποσα...:D
Από τα καλύτερα το Amalour Athens με ρούμι, μαστίχα, lime και πράσινο μήλο και το Amalour Hydra με ρούμι, μαστίχα, lime, φράουλα και ανανά.
Αγαπάμε το Amalour της Υδρας εδω και πολλα χρόνια !! Το αδελφάκι του στη Νέα Σμύρνη το έχουμε επισκεφθεί και μεις και συμφωνώ μαζι σου απόλυτα !
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θα σας χαλασω λιγο την πιατσα κοριτσια:haha:
Δεν ηξερα οτι το Αμαλουρ ειχε και Υδρα.Εμενα μου φανηκε λιγο βαρετο και αρκετα ησυχουλικο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω θα σας χαλασω λιγο την πιατσα κοριτσια:haha:
Δεν ηξερα οτι το Αμαλουρ ειχε και Υδρα.Εμενα μου φανηκε λιγο βαρετο και αρκετα ησυχουλικο.
Γεια σου ρε Κλεο clubber !
Δηλαδη σαρεσε περισσότερο το Επιτόκιο ; :bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Εγω θα σας χαλασω λιγο την πιατσα κοριτσια:haha:
Δεν ηξερα οτι το Αμαλουρ ειχε και Υδρα.Εμενα μου φανηκε λιγο βαρετο και αρκετα ησυχουλικο.
ε ναι δεν ειναι για τελειωμα βραδιας...ειναι για τα πρωτα βηματα :haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Βρε Κλεό το διευκρίνησα οτι είναι ήσυχο...αλλά δεν υπάρχουν βράδια που θέλεις να συζητήσεις με αγαπημένους φίλους σου χωρίς να πίνετε μπύρες με το A/C στο φουλ; Ε για μένα το Amalour μου έδωσε αυτήν την εναλλακτική και σε πολύ καλή τιμή...:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εννοειται ρε συ γιατι ειμαι και ροκου ..το Επιτοκιο λιγο πιο νωρις βεβαια που γινεται το τζερτζελο,,οχι προχωρημενες ωρες .
Εχει επισης ωραια σφηνακια;):haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βρε Κλεό το διευκρίνησα οτι είναι ήσυχο...αλλά δεν υπάρχουν βράδια που θέλεις να συζητήσεις με αγαπημένους φίλους σου χωρίς να πίνετε μπύρες με το A/C στο φουλ; Ε για μένα το Amalour μου έδωσε αυτήν την εναλλακτική και σε πολύ καλή τιμή...:haha:
Οπως ξερεις ειμαι και φαγανη..προτιμω να συζητω με φιλους μεταξυ εδεσματων και οχι καφεδων-ποτων-ξηροκαρπιων-πατατακιων!:lol:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Οπως ξερεις ειμαι και φαγανη..προτιμω να συζητω με φιλους μεταξυ εδεσματων και οχι καφεδων-ποτων-ξηροκαρπιων-πατατακιων!:lol:
Καλά αυτό εξυπακούεται κι εγώ της ίδιας σχολής είμαι...πάντως αν σε κόψει πείνα έχει και κάτι fingerfood...:haha:
Σοβαρά τώρα κι εμένα δε με εξιτάρει αλλά σαν αλκοόλα που είμαι τα cocktail του είναι ισχυρό κίνητρο...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.243
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom