Αυστρία Βιέννη - Τόση ομορφιά!!!

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Αυτά να τα βλέπουν οι δικοί μας
Καλά μέχρι χθες μας τον ανέβαζες τον συνομήλικο μου,τώρα παράπονα;
είναι όλο μαζί το πακέτο που λέμε αυτή η στιγμή με τον άνθρωπό σου σε ένα τόσο μαγικό μέρος σε ένα τόσο υπέροχο σημείο, που κάνει αυτή την σοκολάτα ξεχωριστή!!:rolleyes:
Α,γεια σου.Γι αυτό αγαπάμε dorita.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ο συνομήλικος σου ειναι σε τουρνέ και με εχει αφήσει μονη , γιαυτο διαβάζω με τεράστιο ενδιαφέρον την dorita !
Κάτσε να δω πως θα γυρίσει η paefstra και θα δούμε μετα jimp
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Αυτό είναι λοιπόν ένα είδος απόλαυση!! Κάθεσαι στην Granben πίνοντας μια πολύ όμορφη σοκολάτα που την γεύεσαι για να νιώσει το τι ξεχωριστό έχει που είναι τόσο όμορφηo_O, και τελικά.. δεν είναι στη σοκολάτα;), είναι όλο μαζί το πακέτο που λέμε αυτή η στιγμή με τον άνθρωπό σου σε ένα τόσο μαγικό μέρος σε ένα τόσο υπέροχο σημείο, που κάνει αυτή την σοκολάτα ξεχωριστή!!:rolleyes:
Αχ, τώρα συγκινούμαι και με πιάνει το παράπονο. Γιατί δεν είναι μόνο αυτός τυχερός που σε έχει να τον πηγαίνεις στα πέρατα της Ευρώπης.
Είσαι κι εσύ τυχερή που δεν είναι κανένας κάφρος σαν τους περισσότερους να αρχίσει πάνω από τη βιεννέζικη σοκολάτα τη συζήτηση για τις μεταγραφές του Ολυμπιακού ή για τον Βαρουφάκη και την Κωνσταντοπούλου....
Αξίζετε ο ένας τον άλλον και την τόση ευτυχία που ζείτε.
Αλίμονο σε μας που δεν μας έτυχε ποτέ άντρας ρομαντικός και ευαίσθητος....:cry:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αχ, τώρα συγκινούμαι και με πιάνει το παράπονο. Γιατί δεν είναι μόνο αυτός τυχερός που σε έχει να τον πηγαίνεις στα πέρατα της Ευρώπης.
Είσαι κι εσύ τυχερή που δεν είναι κανένας κάφρος σαν τους περισσότερους να αρχίσει πάνω από τη βιεννέζικη σοκολάτα τη συζήτηση για τις μεταγραφές του Ολυμπιακού ή για τον Βαρουφάκη και την Κωνσταντοπούλου....
Αξίζετε ο ένας τον άλλον και την τόση ευτυχία που ζείτε.
Αλίμονο σε μας που δεν μας έτυχε ποτέ άντρας ρομαντικός και ευαίσθητος....:cry:
όντως πόσο τυχερή η dorita! Αυτός ο ρομαντισμός, που πιστεύω στον βγάζει και η Βιέννη περισσότερο το χειμώνα αν θέλετε τη γνώμη μου, αλλά υπάρχει κάτι καλύτερο από την έκφραση της γυναίκας όταν ανοίγεις το τάμπλετ για να δεις πόσο βγήκε η αγαπημένη σου ομάδα; Για τέτοιες στιγμές ζούμε εμείς οι ρομαντικοί!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.728
Likes
15.105
Είσαι κι εσύ τυχερή που δεν είναι κανένας κάφρος σαν τους περισσότερους να αρχίσει πάνω από τη βιεννέζικη σοκολάτα τη συζήτηση για τον Βαρουφάκη και την Κωνσταντοπούλου....
Άστα υπάρχουν και χειρότερα. Να είσαι η γυναίκα και να αρχίζεις εσύ την πολιτική συζήτηση πάνω στα ρομαντικά καφέ και αξιοθέατα.:cool:


Χωρίς να σου λείπει ο ρομαντισμός βεβαίως βεβαίως.....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Όχι, δεν φαντάζεσαι πώς είναι να ξεκινάς για Βιέννη και να σου λένε πως θα πάμε για καφέ μόνο στο καφέ που σύχναζε ο Τρότσκι.....να μην δέχονται επισκέψεις σε μουσεία γιατί πρέπει να δούμε τα δείγματα σοσιαλιστικού ρεαλισμού στη Μπρατισλάβα....να θες να πας όπερα και να σου λένε πως αυτά είναι αστικές συνήθειες....
Στον ζωολογικό κήπο θα πάω κρυφά, γιατί αγαπώ τόσο τα ζωάκια, το αποφάσισα!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
χα χα :haha: παιδιά πραγματικά διαβάζω και ξαναδιαβάζω τις απαντήσεις σας και τις μεταξύ σας συζητήσεις και τρελαίνομαι!!! Ανυπομονώ να γράφω την ιστορία για να βλέπω το τι λέτε και τα ωραία, αστεία σχόλια που κάνετε. Ευχαριστώ πολύ!! Ααα και να πω ότι όλοι περνάμε από διάφορες φάσεις, και ναι ο άντρας μου είναι ένας πολύ καλός και βολικός άντρας με τα καλά του και τα κακά του όπως και εγώ άλλωστε.Δεν είναι του ποδοσφαίρου :p γλίτωσα!! αλλά λατρεύει τα χωράφια την φύση και έχει χόμπι το κυνήγι που εκεί έχουμε μία διαμάχη :mad: και είναι αγχώδεις με την δουλειά του όπως ο περισσότερος κόσμος. Δεν τον παντρεύτηκα τυχαία βρε παιδιά.. χα χα:haha:. Πιστέψτεμαι έχω πάει σε πολλά ωραία μέροι όπως το Παρίσι και πέρασα χάλιααα!!! Γιατί;; γιατί όπως λέει και ο φίλος μου panpan δεν ήταν "το πακέτο" καλό;; και δεν εννοώ το πακέτο διακοπών;).
Πρέπει να φιλήσεις μερικά βατραχάκια τελικά για να βρεις τον πρίγκιπα :love0071:!!! ή την πριγκίπισσα :).
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
χα χα :haha: παιδιά πραγματικά διαβάζω και ξαναδιαβάζω τις απαντήσεις σας και τις μεταξύ σας συζητήσεις και τρελαίνομαι!!! Ανυπομονώ να γράφω την ιστορία για να βλέπω το τι λέτε και τα ωραία, αστεία σχόλια που κάνετε. Ευχαριστώ πολύ!! Ααα και να πω ότι όλοι περνάμε από διάφορες φάσεις, και ναι ο άντρας μου είναι ένας πολύ καλός και βολικός άντρας με τα καλά του και τα κακά του όπως και εγώ άλλωστε.Δεν είναι του ποδοσφαίρου :p γλίτωσα!! αλλά λατρεύει τα χωράφια την φύση και έχει χόμπι το κυνήγι που εκεί έχουμε μία διαμάχη :mad: και είναι αγχώδεις με την δουλειά του όπως ο περισσότερος κόσμος. Δεν τον παντρεύτηκα τυχαία βρε παιδιά.. χα χα:haha:. Πιστέψτεμαι έχω πάει σε πολλά ωραία μέροι όπως το Παρίσι και πέρασα χάλιααα!!! Γιατί;; γιατί όπως λέει και ο φίλος μου panpan δεν ήταν "το πακέτο" καλό;; και δεν εννοώ το πακέτο διακοπών;).
Πρέπει να φιλήσεις μερικά βατραχάκια τελικά για να βρεις τον πρίγκιπα :love0071:!!! ή την πριγκίπισσα :).
Αυτά διαβάζει η ευαγγελία(που πονά), αυτά τα ρομαντικά, το πόσο βολικός είναι και τα άλλα με τα βατράχια και δεν βλέπει την ώρα να πάει στη Βιέννη για να βρει το πακέτο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom